<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(št, 29.8.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155160165170175180184 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 5 180 --ooxooxxx 11.00
2 2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 175 oooxxooxxx 9.00
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 2 170 xoxooxoxxx 8.00
4 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 165 xxooxoxxx 7.00
Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145 Body
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 140 ooooxxoxxx 11.00
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 130 oooxxx 9.00
3 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 3 130 oxooxxx 8.00
4 21 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 130 ooxoxxx 7.00
5 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 5 125 ooxxx 6.00
6 72 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 6 125 oxoxxx 5.00
7 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 120 xoxxx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(št, 29.8.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160 Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11 155 oooxoxxooxxx 11.00
2 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 145 ooooxxx 9.00
3= Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 4 145 oooxox- 7.50
3= Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 145 oooxoxxx 7.50
5= Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 8 145 ooxoxoxxx 5.50
5= Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 145 ooxoxoxxx 5.50
7 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 135 oxoxxx 4.00
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 130 oxxx 3.00
9 Bartková PaulínaBartková Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
03 03 1 130 xoxxx 2.00
Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 NM xxx
Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 7 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140144 Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 12 140 -oooooxxx 11.00
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 15 140 ooooxooxxx 9.00
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 16 140 oooxxoxoxxoxxx 8.00
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 14 135 oooxooxxx 7.00
5 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 11 130 ooooxxx 6.00
6 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 9 130 oxoxxooxxx 5.00
7 79 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 13 130 oooxoxxx 4.00
8 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 120 ooxxx 3.00
9 Mitašová NatašaMitašová Nataša
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 8 120 oxxoxxx 2.00
10= Zaveráková LillianZaveráková Lillian
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 6 115 oxxx 0.25
10= Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 115 oxxx 0.25
10= 52 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 115 oxxx 0.25
10= Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 115 oxxx 0.25
Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 NM xxx
Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 1 NM xxx
Marčišinová MiaMarčišinová Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 NM xxx
Celkom 16 pretekárov