<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.77
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.85
3 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.02
4 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 14.30
5 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.98
2 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.65
MS Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.18
4 1 Lesay MilanLesay Milan 030805 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.26
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:10) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.27
2 65 Tabak AndrejTabak Andrej 030317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.77
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.60
MS Valášik AlanValášik Alan 050101 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.77
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.85
3 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.98
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.27
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12.65
6 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.02
7 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.18
8 1 Lesay MilanLesay Milan 030805 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.26
9 65 Tabak AndrejTabak Andrej 030317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.77
10 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 14.30
11 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.60
12 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.79
12 Valášik AlanValášik Alan 050101 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.79

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 13:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.94 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.95 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.24 8.00
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.84 7.00
5 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.03 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 13:00) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Lesay MilanLesay Milan 030805 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.37 5.00
2 Luka DavidLuka David 040629 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.29 4.00
3 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 14.85 3.00
4 Beduš DominikBeduš Dominik 050727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.06 2.00
5 65 Tabak AndrejTabak Andrej 030317 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.23 1.00
Celkom 5 pretekárov

100 m - Juniorky

(št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Stanková KarinStanková Karin 000807 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 14.41
MS Kuricová VeronikaKuricová Veronika 000419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 14.76
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.57
2 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.20
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.45
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.52
5 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.72
6 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.49
2 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.08
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.24
4 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.60
MS Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 16.13
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.82
3 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.99
4 2 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.51
Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.21
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.68
3 1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.94
4 95 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.65
5 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (št, 29.8.2019 - 11:20) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.84
2 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.06
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
4 25 Hroncová DominikaHroncová Dominika 050904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.41
5 3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.43
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.21
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.49
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.55
4 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.57
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.68
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 13.82
7 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 13.84
8 1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 13.94
9 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.06
10 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.08
11 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.20
12 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.24
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.43
14 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.45
15 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 14.52
16 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 041212 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.60
17 95 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.65
18 Ptáčinová LuciaPtáčinová Lucia 050308 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.72
19 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 14.81
20 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 14.99
21 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.30
22 25 Hroncová DominikaHroncová Dominika 050904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 15.41
23 3 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.43
24 2 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.51
25 Jordánová AlexandraJordánová Alexandra 050914 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 16.13
Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNF

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (št, 29.8.2019 - 13:05) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13.23 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 13.28 9.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.34 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 13.82 7.00
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 14.17 6.00
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNF
Celkom 6 pretekárov
Finále B (št, 29.8.2019 - 13:05) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 13.79 4.00
2 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.04 3.00
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 14.09 2.00
4 1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.20 1.00
5 Bajáková PetraBajáková Petra 030822 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.27
6 Podhorská AnnaPodhorská Anna 040323 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.31
Celkom 6 pretekárov