<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 180
2 2 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 175
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 170
Skok do výšky - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 140
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 130
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 130
Skok do výšky - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155
2 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 145
3= Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 145
3= Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 145
Skok do výšky - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 140
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 140
3 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 140
Skok do diaľky - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 503
2 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 491
3 2 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 485
Skok do diaľky - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 441
2 40 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 419
3 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 416
Skok do diaľky - Juniorky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do diaľky - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 512
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 481
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 467
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 436
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 434
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 433
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.44
2 Slezák NicolasSlezák Nicolas 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.41
3 Hajtol LadislavHajtol Ladislav 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.01
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.49
2 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11.13
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.90
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 07.59
2 81 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 07.49
3 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 06.99
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňová LenkaBruňová Lenka 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.72
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13.25
3 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12.22
Vrh guľou 6 kg - Juniori (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12.05
Hod diskom 1 kg - Juniorky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 26.16
2 Bruňová LenkaBruňová Lenka 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 21.47
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 26.47
2 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 22.35
3 Najdeková AlicaNajdeková Alica 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 21.78
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 36.55
2 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.30
3 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 31.99
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 41.60
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 38.31
3 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 38.22
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 22.46
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 44.56
2 Pauer AdriánPauer Adrián 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 29.62
3 Očkay DominikOčkay Dominik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23.06
Hod kladivom 6 kg - Juniori (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.25
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 50.89
2 Rybárik JakubRybárik Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 50.02
3 65 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 48.03
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 42.70
2 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 38.43
3 Dobáková MiaDobáková Mia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 36.13
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 33.33
2 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 31.58
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 29.33
Hod oštepom 600 g - Juniorky (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňová LenkaBruňová Lenka 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 34.16
2 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 29.08
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (štvrtok, 29.8.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.41
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 43.54
3 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 35.38