<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom (29. 8. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(št, 29.8.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 13 50.89 47.72--47.7250.89-- 11.00
2 Rybárik JakubRybárik Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 50.02 49.92--49.9250.02-- 9.00
3 65 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 48.03 48.03--48.0347.72-- 8.00
4 67 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 46.49 43.83--43.8346.49-- 7.00
5 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 11 40.29 39.90--39.9040.29-- 6.00
6 19 Svitek SamuelSvitek Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 37.27 35.60--35.6037.27-- 5.00
7 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 8 37.10 37.10--37.1032.60-- 4.00
8 33 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 9 34.86 34.86--34.8634.77-- 3.00
9 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 10 34.57 34.57--34.57 2.00
10 33 Orlický MatejOrlický Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 32.83 32.83--32.83 1.00
11 83 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 7 30.76 30.76--30.76
12 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 2 26.12 26.12--26.12
13 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 18.40 18.40--18.40
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(št, 29.8.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 20 42.70 42.70--42.7036.08 11.00
2 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 19 38.43 38.43--38.4336.93-- 9.00
3 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 2 36.13 33.25--33.2536.13-- 8.00
4 52 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 14 35.18 31.43--31.4335.18-- 7.00
5 55 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 17 34.60 34.60--34.6031.84-- 6.00
6 79 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 18 31.25 31.25--31.2529.11-- 5.00
7 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 12 31.03 31.03--31.0330.91-- 4.00
8 72 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 30.30 29.17--29.1730.30-- 3.00
9 65 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 1 25.72 25.72--25.72 2.00
10 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 4 25.33 25.33--25.33 1.00
MS Pavlíková NinaPavlíková Nina
NeregistrovanýNeregistrovaný
07 07 24.98 24.9824.98
12 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 15 23.13 23.13--23.13
13 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 11 22.03 22.03--22.03
14 Petriková DominikaPetriková Dominika
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 6 21.79 21.79--21.79
15 Kaščáková DianaKaščáková Diana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 20.49 20.49--20.49
16 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 3 19.16 19.16--19.16
17 55 Vozárová KláraVozárová Klára
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 8 18.54 18.54--18.54
18 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 16.31 16.31--16.31
19 40 Staroňová SimonaStaroňová Simona
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 7 12.95 12.95--12.95
20 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 9 12.06 12.06--12.06
21 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
06 06 16 00.00 x--0.0
Celkom 21 pretekárov