<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 15:55) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.58 9.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.01 8.00
4 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.26 7.00
5 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 18.60 6.00
6 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.63 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 15:55) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.78 4.00
2 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.79 3.00
3 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.21 2.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.28 1.00
5 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.28
6 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 15:55) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.05
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.55
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.69
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.85
Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 15:55) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.07
2 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.76
3 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.95
4 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.96
5 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.35
Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 15:55) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.90
2 Čulak TomášČulak Tomáš 070101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 24.81
Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.20 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.58 9.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.01 8.00
4 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.26 7.00
5 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 18.60 6.00
6 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.63 5.00
7 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.78 4.00
8 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.79 3.00
9 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.21 2.00
10 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.28 1.00
10 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.28
12 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.61
13 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 20.05
14 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.55
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.69
16 155 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21.07
17 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.76
18 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.85
19 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.95
20 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 22.96
21 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.35
22 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.90
23 Čulak TomášČulak Tomáš 070101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 24.81
Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Záležák MatejZáležák Matej 070709 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 DNS
Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Gál TomášGál Tomáš 051013 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 19.04 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.12 9.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.37 8.00
4 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 20.62 6.00
5 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.63 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.58 7.00
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.68 5.00
MS Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.95
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.25 4.00
5 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.30 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.77
2 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.01
3 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.14
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.69 1.00
2 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.38
3 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.81
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.67
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.89
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.67
2 156 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.57
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.60
4 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.75
5 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.76
129 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.10
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.82
MS Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.84
4 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.13
5 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.45
Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Behinská SimonaBehinská Simona 050428 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.50
2 Michnová LeaMichnová Lea 051102 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.76
3 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.96
4 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 26.85
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 7.9.2019 - 16:05) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brišková KláraBrišková Klára 070128 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.15
MS Sanderová DominikaSanderová Dominika 050817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.45
Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 060924 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 19.04 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.12 9.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.37 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.58 7.00
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 20.62 6.00
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 20.68 5.00
7 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.95
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.25 4.00
9 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.30 3.00
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.63 2.00
11 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.69 1.00
12 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.77
13 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.38
14 Behinská SimonaBehinská Simona 050428 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.50
15 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.67
16 Michnová LeaMichnová Lea 051102 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.76
17 Novotová MartinaNovotová Martina 061130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.81
18 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.01
19 Turčeková KarinTurčeková Karin 070529 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.10
20 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.14
21 156 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.57
22 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 23.60
23 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.67
24 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.75
25 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.82
26 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.89
27 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.46
28 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.84
29 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.96
30 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.13
31 Brišková KláraBrišková Klára 070128 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.15
32 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.45
33 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.76
34 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 26.85
35 Sanderová DominikaSanderová Dominika 050817 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.45
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
129 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 DNS
Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 060924 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.46 11.00
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.47 9.00
3 46 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.98 8.00
4 52 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 23.16 7.00
5 45 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.46 5.00
6 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.64 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.44 6.00
2 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.88 2.00
MS Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 090326 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 24.12
4 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.17 1.00
5 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.43
Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.27
2 39 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.48
3 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 26.16
4 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.43
5 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 26.50
6 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.56
2 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.55
3 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.74
4 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 28.40
5 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.37
6 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 30.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 26.63
2 Bočkay AdamBočkay Adam 110914 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.64
3 32 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.44
4 Salva JakubSalva Jakub 111013 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 31.07
5 Kriško IvanKriško Ivan 130327 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 32.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.69 3.00
2 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.20
3 Jurčák TomášJurčák Tomáš 090917 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.50
4 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.32
5 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.79
2 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.18
3 30 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 26.81
4 Palaky RenéPalaky René 120321 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.02
5 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 29.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Keller HeikoKeller Heiko 090406 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.96
2 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.14
3 2 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.05
4 Chalúpka JánChalúpka Ján 120106 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 31.22
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.46 11.00
2 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.47 9.00
3 46 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 22.98 8.00
4 52 Polák MatejPolák Matej 081107 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 23.16 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.44 6.00
6 45 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.46 5.00
7 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.64 4.00
8 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.69 3.00
9 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 23.88 2.00
10 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 090326 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 24.12
11 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.17 1.00
12 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.20
13 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.43
14 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.79
15 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.18
16 Lackovič PeterLackovič Peter 100602 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 25.27
17 39 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 25.48
18 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.56
19 26 Keller HeikoKeller Heiko 090406 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.96
20 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.14
21 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 26.16
22 Trnkus JakubTrnkus Jakub 080625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.43
23 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 26.50
23 Jurčák TomášJurčák Tomáš 090917 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.50
25 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 26.63
26 30 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 26.81
27 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.55
28 Čičo SamuelČičo Samuel 080911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.73
29 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.74
30 Palaky RenéPalaky René 120321 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.02
31 Petrovič MichalPetrovič Michal 080802 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 28.40
32 Bočkay AdamBočkay Adam 110914 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 28.64
33 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 29.11
34 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.32
35 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.78
36 2 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.05
37 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.37
38 32 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.44
39 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 30.59
40 Salva JakubSalva Jakub 111013 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 31.07
41 Chalúpka JánChalúpka Ján 120106 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 31.22
42 Kriško IvanKriško Ivan 130327 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 32.96
Záležák ŠimonZáležák Šimon 081208 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.30 11.00
2 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.98 9.00
3= 56 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 23.03 7.50
3= Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.03 7.50
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.42 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.17 6.00
2 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.58
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.60
4 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.11
5 57 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.17
6 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.49
2 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.58
3 69 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.38
4 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 25.48
5 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 090126 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.61
6 10 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.08
2 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.69
3 78 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.13
4 68 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 26.47
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.61
6 81 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danielová SofiaDanielová Sofia 090122 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 25.55
2 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.16
3 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.17
4 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.61
5 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.66
6 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.13
2 18 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.39
3 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.75
4 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.96
5 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 27.82
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stará LindaStará Linda 100129 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.50
2 Hangya VivienHangya Vivien 101124 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.72
3 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.83
4 23 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.86
5 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.36
2 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 28.03
3 73 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 28.27
4 14 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.69
5 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.06
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.99
2 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.19
3 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.75
4 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 30.58
5 19 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.66
6 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 31.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 110803 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 29.68
2 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.91
3 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 30.20
4 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.83
5 88 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 33.07
Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.82
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.50
3 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia 100430 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 26.15
4 76 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.73
5 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.03
6 11 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 24.22 3.00
2 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.83
3 74 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 26.26
4 67 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 26.45
5 Némethová ElaNémethová Ela 081111 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 13 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.01 5.00
2 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.08 4.00
3 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.93
4 70 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.95
5 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.31
6 Makovníková EsterMakovníková Ester 090510 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 30.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.46
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.66
3 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.90
4 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.02
5 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 15 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.23 2.00
2 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.86
3 Stopová NinaStopová Nina 080424 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.72
4 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 27.60
5 96 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 110901 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 16 (so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.22
2 80 Chobotová LindaChobotová Linda 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.80
MS Csontosová AnnaCsontosová Anna 101125 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.19
MS Mičková ViktóriaMičková Viktória 110720 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.18
MS 86 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.71
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.30 11.00
2 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.98 9.00
3 56 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 23.03 7.50
3 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.03 7.50
5 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.17 6.00
6 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 080211 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.01 5.00
7 Titková NatáliaTitková Natália 080509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.08 4.00
8 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 091104 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 24.22 3.00
9 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.23 2.00
10 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.42 1.00
11 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.46
12 65 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.49
13 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.58
13 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 080717 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.58
15 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.60
16 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.66
17 82 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.82
18 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 101219 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.86
19 Pašková NinaPašková Nina 080206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.90
20 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.08
21 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 25.11
22 57 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.17
23 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.22
24 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.35
25 69 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.38
26 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 25.48
27 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.50
28 Danielová SofiaDanielová Sofia 090122 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 25.55
29 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 090126 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.61
30 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.69
31 Stopová NinaStopová Nina 080424 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.72
32 Demanková KristínaDemanková Kristína 091117 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.83
33 Gajová EllaGajová Ella 090126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.93
34 70 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 25.95
35 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.02
36 78 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.13
36 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.13
38 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia 100430 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 26.15
39 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.16
40 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.17
41 74 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 26.26
42 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.35
43 18 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.39
44 67 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 26.45
45 68 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 26.47
46 Stará LindaStará Linda 100129 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.50
47 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.61
47 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.61
49 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.66
50 76 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.73
51 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.75
52 Némethová ElaNémethová Ela 081111 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.82
53 10 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.94
54 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.96
55 81 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.29
56 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.36
57 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 27.60
58 Hangya VivienHangya Vivien 101124 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.72
59 80 Chobotová LindaChobotová Linda 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.80
60 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 27.82
61 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.83
62 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 28.03
62 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.03
64 96 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 110901 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.05
65 Csontosová AnnaCsontosová Anna 101125 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.19
66 73 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 28.27
67 14 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.69
68 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.71
69 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.72
70 23 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.86
71 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.99
72 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.05
73 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.06
74 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110720 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.18
75 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.19
76 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.31
77 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 110803 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 29.68
78 86 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.71
79 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 29.75
80 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.91
81 Makovníková EsterMakovníková Ester 090510 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 30.02
82 11 Tesárova SabínaTesárova Sabína 100530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.18
83 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 30.20
84 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 30.58
85 19 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 30.66
86 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.83
87 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 31.26
88 88 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 33.07
Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS