<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baráth, Šinkovič, Róka, Rapand Baráth, Šinkovič, Róka, Rapand TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 36.94 11.00
2 Karol, Bilanič, Hlavatovič, Prokop Karol, Bilanič, Hlavatovič, Prokop AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 39.23 9.00
3 55 Drábik, Lackovič, Hozák, Németh Drábik, Lackovič, Hozák, Németh Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 39.63 8.00
4 49 Ďuriš, Buday, Tkačivský, Zemene Ďuriš, Buday, Tkačivský, Zemene AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.26 6.00
5 Hencz, Keller, Sander, Novotný Hencz, Keller, Sander, Novotný ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 40.67 5.00
6 40 Horváth, Krajčovič, Šuba, Valent Horváth, Krajčovič, Šuba, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 42.98 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salva, Salva, Bočkay, Čičo Salva, Salva, Bočkay, Čičo AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 40.05 7.00
2 34 Trnkus, Bošanský, Petrovič, Katuščák Trnkus, Bošanský, Petrovič, Katuščák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 43.11 3.00
3 6 Józsa, Petho, Piši, Novota Józsa, Petho, Piši, Novota TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 45.65 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baráth, Šinkovič, Róka, Rapand Baráth, Šinkovič, Róka, Rapand TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 36.94 11.00
2 Karol, Bilanič, Hlavatovič, Prokop Karol, Bilanič, Hlavatovič, Prokop AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 39.23 9.00
3 55 Drábik, Lackovič, Hozák, Németh Drábik, Lackovič, Hozák, Németh Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 39.63 8.00
4 Salva, Salva, Bočkay, Čičo Salva, Salva, Bočkay, Čičo AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 40.05 7.00
5 49 Ďuriš, Buday, Tkačivský, Zemene Ďuriš, Buday, Tkačivský, Zemene AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.26 6.00
6 Hencz, Keller, Sander, Novotný Hencz, Keller, Sander, Novotný ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 40.67 5.00
7 40 Horváth, Krajčovič, Šuba, Valent Horváth, Krajčovič, Šuba, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 42.98 4.00
8 34 Trnkus, Bošanský, Petrovič, Katuščák Trnkus, Bošanský, Petrovič, Katuščák AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 43.11 3.00
9 6 Józsa, Petho, Piši, Novota Józsa, Petho, Piši, Novota TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 45.65 2.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krásna, Mészárosová, Mičániová, Hartlova Krásna, Mészárosová, Mičániová, Hartlova TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.81 8.00
2 Satmarová, Seková, Chobotová, Bočkayová Satmarová, Seková, Chobotová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 38.97 7.00
3 Kúkelová, Mádelová, Mikušaťová, Moravíková Kúkelová, Mádelová, Mikušaťová, Moravíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 39.64 5.00
4 58 Kocianová, Holienčinová, Vrablecová, Príkazská Kocianová, Holienčinová, Vrablecová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 39.74 4.00
5 Hutárová, Budaiová, Pajtinková, Pajtinková Hutárová, Budaiová, Pajtinková, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 40.55 2.00
6 78 Jakubcová, Blaškovičová, Kyselicová, Szarvasová Jakubcová, Blaškovičová, Kyselicová, Szarvasová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Králová, Hupková, Harantová, Bőhmová Králová, Hupková, Harantová, Bőhmová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 37.57 11.00
2 Titková, Giraltošová, Tóthová, Pašková Titková, Giraltošová, Tóthová, Pašková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.75 9.00
3 Babiaková, Čaladiková, Pániková, Štukovská Babiaková, Čaladiková, Pániková, Štukovská Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 41.42
4 Makovníková, Horňáková, Makovníková, Gyuricsek Makovníková, Horňáková, Makovníková, Gyuricsek ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 41.70
5 Bizmarova, Hlozáková, Csemezová, Majerčinová Bizmarova, Hlozáková, Csemezová, Majerčinová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.23
6 Gyenesová, Némethová, Štercelová, Pálešová Gyenesová, Némethová, Štercelová, Pálešová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajová, Jergušová, Jarošová, Gereková Gajová, Jergušová, Jarošová, Gereková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.61 6.00
2 Hangya, Némethová, Drgová, Kotlárová Hangya, Némethová, Drgová, Kotlárová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 39.78 3.00
3 Mičková, Malá, Peciarová, Báčiková Mičková, Malá, Peciarová, Báčiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.97 1.00
4 Smolenová, Stará, Demanková, Griesbachová Smolenová, Stará, Demanková, Griesbachová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.14
5 Šupicová, Stoklasová, Vengrin, Chudá Šupicová, Stoklasová, Vengrin, Chudá Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 42.99
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimlingerová, Králiková, Sláviková, Zavadilová Šimlingerová, Králiková, Sláviková, Zavadilová ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 41.78
2 11 Zuzčáková, Tesárova, Libich, Jakubíková Zuzčáková, Tesárova, Libich, Jakubíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 45.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Králová, Hupková, Harantová, Bőhmová Králová, Hupková, Harantová, Bőhmová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 37.57 11.00
2 Titková, Giraltošová, Tóthová, Pašková Titková, Giraltošová, Tóthová, Pašková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.75 9.00
3 Krásna, Mészárosová, Mičániová, Hartlova Krásna, Mészárosová, Mičániová, Hartlova TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.81 8.00
4 Satmarová, Seková, Chobotová, Bočkayová Satmarová, Seková, Chobotová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 38.97 7.00
5 Gajová, Jergušová, Jarošová, Gereková Gajová, Jergušová, Jarošová, Gereková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.61 6.00
6 Kúkelová, Mádelová, Mikušaťová, Moravíková Kúkelová, Mádelová, Mikušaťová, Moravíková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 39.64 5.00
7 58 Kocianová, Holienčinová, Vrablecová, Príkazská Kocianová, Holienčinová, Vrablecová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 39.74 4.00
8 Hangya, Némethová, Drgová, Kotlárová Hangya, Némethová, Drgová, Kotlárová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 39.78 3.00
9 Hutárová, Budaiová, Pajtinková, Pajtinková Hutárová, Budaiová, Pajtinková, Pajtinková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 40.55 2.00
10 Mičková, Malá, Peciarová, Báčiková Mičková, Malá, Peciarová, Báčiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.97 1.00
11 Smolenová, Stará, Demanková, Griesbachová Smolenová, Stará, Demanková, Griesbachová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 41.14
12 Babiaková, Čaladiková, Pániková, Štukovská Babiaková, Čaladiková, Pániková, Štukovská Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 41.42
13 Makovníková, Horňáková, Makovníková, Gyuricsek Makovníková, Horňáková, Makovníková, Gyuricsek ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 41.70
14 Šimlingerová, Králiková, Sláviková, Zavadilová Šimlingerová, Králiková, Sláviková, Zavadilová ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 41.78
15 Bizmarova, Hlozáková, Csemezová, Majerčinová Bizmarova, Hlozáková, Csemezová, Majerčinová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 42.23
16 Šupicová, Stoklasová, Vengrin, Chudá Šupicová, Stoklasová, Vengrin, Chudá Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 42.99
17 78 Jakubcová, Blaškovičová, Kyselicová, Szarvasová Jakubcová, Blaškovičová, Kyselicová, Szarvasová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.20
18 11 Zuzčáková, Tesárova, Libich, Jakubíková Zuzčáková, Tesárova, Libich, Jakubíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 45.00
19 Gyenesová, Némethová, Štercelová, Pálešová Gyenesová, Némethová, Štercelová, Pálešová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.37