<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 7 09.09 08.48 08.09 09.09 9.09 08.48 08.33 08.20 11.00
2 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 11 08.05 07.96 08.05 08.01 8.05 07.67 06.73 06.33 9.00
3 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 1 07.82 06.44 06.87 07.33 7.33 06.90 07.82 - 8.00
4 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 8 07.74 06.84 06.86 07.74 7.74 06.41 06.72 06.77 7.00
5 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 12 07.24 06.63 06.63 06.91 6.91 07.24 07.01 07.10 6.00
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 9 06.88 06.87 06.06 06.48 6.87 06.88 - 5.00
7 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 2 06.15 06.15 05.28 - 6.15 - 05.08 - 4.00
8 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 4 05.94 05.19 05.22 05.56 5.56 05.54 05.54 05.94 3.00
9 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 10 05.46 04.91 05.23 05.46 5.46 - 2.00
10 38 Havlíček JakubHavlíček Jakub
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 05.46 05.46 05.16 04.99 5.46 - 1.00
11 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 5 05.36 05.36 03.84 05.33 5.36 -
12 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 6 05.33 04.40 03.84 05.33 5.33
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 1 06.59 06.59 06.29 05.18 6.59 - 05.89 05.92 11.00
2 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 3 06.44 06.12 06.09 06.11 6.12 - 05.10 06.44 9.00
3 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 06.40 06.40 06.03 05.56 6.40 05.92 05.62 05.90 8.00
4 16 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 11 05.37 04.53 05.20 04.97 5.20 05.01 04.90 05.37 7.00
5 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 13 05.30 05.10 - 04.85 5.10 05.27 04.48 05.30 6.00
6 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 8 05.17 03.96 04.85 05.17 5.17 5.00
7 92 Gyenesová LilianaGyenesová Liliana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 2 04.98 04.70 - 04.98 4.98 04.94 04.49 04.81 4.00
8 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 10 04.29 04.17 03.92 04.29 4.29 03.94 03.60 04.01 3.00
9 61 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 04.27 04.27 - - 4.27 2.00
10 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 03.78 02.41 03.78 03.36 3.78 1.00
11 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 6 03.64 03.57 02.92 03.64 3.64
Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 DNS
22 Grinajová NinaGrinajová Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 DNS
Celkom 13 pretekárov