<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.16
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.45 11.00
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 16.50 9.00
4 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 17.38 8.00
5 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.49 7.00
6 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 18.77 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 13:05) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.54 5.00
2 145 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.78 4.00
3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.84 3.00
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.92 2.00
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.21 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 14.16
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.45 11.00
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 16.50 9.00
4 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 17.38 8.00
5 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.49 7.00
6 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 18.77 6.00
7 135 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.54 5.00
8 145 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.78 4.00
9 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.84 3.00
10 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.92 2.00
11 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.21 1.00