<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 13:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.37 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.45 9.00
3= Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.60 7.50
3= Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.60 7.50
5 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 07.65 6.00
6 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.76 5.00
7 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.77 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.66
2 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.95 3.00
MS Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.04
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.15 2.00
5 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.23 1.00
6 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.25
Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 13:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.41
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.42
MS Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.45
4 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.47
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.69
Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 13:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.36
2 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.41
3 155 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.56
4 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.88
5 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.96
MS Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.16
7 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.85
2 Drobný MaximilánDrobný Maximilán 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.15
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.46
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.54
5 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.25
119 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
120 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 7.9.2019 - 13:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 112 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.37
MS Čulak TomášČulak Tomáš 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.96
3 121 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.03
4 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.05
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.37 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.45 9.00
3 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.60 7.50
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.60 7.50
5 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 07.65 6.00
6 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.66
7 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.76 5.00
8 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 07.77 4.00
9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.95 3.00
10 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.04
11 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.15 2.00
12 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.23 1.00
13 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.25
14 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.36
15 112 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.37
16 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.41
16 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.41
18 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.42
19 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.45
20 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.47
21 155 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.56
22 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.69
23 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.85
24 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.88
25 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.96
26 Drobný MaximilánDrobný Maximilán 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.15
27 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.16
28 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.21
29 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.46
30 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.54
31 Čulak TomášČulak Tomáš 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.96
32 121 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.03
33 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.05
34 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.25
Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
119 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
120 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.98 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.18 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.32 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.38 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.44 6.00
Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.61 5.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.62 4.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.77 3.00
MS Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.78
5 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.90
MS Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.92
7 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.84 2.00
2 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.09
Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 DNS
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.90
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.93
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.04
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
5 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.37
6 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.54
7 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.56
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.89 1.00
2 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.23
3 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.27
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.42
5 133 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.44
6 129 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.45
2 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.56
3 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.60
4 130 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.75
5 156 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.76
6 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.83
7 131 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.01
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.55
MS Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.81
3 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.13
4 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.14
5 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.42
Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.06
2 Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.33
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.43
4 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
5 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.91
MS Sanderová DominikaSanderová Dominika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.05
Barbiríková VanesaBarbiríková Vanesa 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 7.9.2019 - 13:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Behinská SimonaBehinská Simona 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.21
2 Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.37
3 Rosinská SimonaRosinská Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.05
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.98 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.18 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.32 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.38 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.44 6.00
6 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.61 5.00
7 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.62 4.00
8 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.77 3.00
9 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.78
10 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.84 2.00
11 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.89 1.00
12 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.90
12 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.90
14 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.92
15 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.93
16 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.02
17 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.04
18 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.06
19 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.09
20 Behinská SimonaBehinská Simona 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.21
21 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.23
22 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
23 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.27
24 Kňazeová KristínaKňazeová Kristína 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.33
25 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.37
25 Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.37
27 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.42
28 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.43
29 133 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.44
30 127 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.45
31 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.54
31 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
33 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.55
34 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.56
34 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.56
36 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.60
37 130 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.75
38 156 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.76
39 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.81
40 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.83
41 129 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.88
42 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.91
43 131 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.01
44 Rosinská SimonaRosinská Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.05
45 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.13
46 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.14
47 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.42
48 Sanderová DominikaSanderová Dominika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.05
Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 DNS
Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 DNS
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Barbiríková VanesaBarbiríková Vanesa 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 DNS