<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 06:27.6 11.00
2 2 Mlynek MaximMlynek Maxim 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 06:51.7 9.00
3 4 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07:19.0 8.00
3 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DQ
5 Piši OliverPiši Oliver 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DQ
6 Petho KristiánPetho Kristián 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DQ
1 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 05:46.2 11.00
2 16 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 06:04.4 9.00
3 17 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 06:16.8 8.00
4 9 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 06:45.1 7.00
5 23 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 06:52.7 6.00
6 13 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 07:06.6 5.00
7 10 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 07:18.1 4.00
8 8 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07:20.2 3.00
9 21 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07:24.8 2.00
10 14 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 07:26.7 1.00
11 12 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 07:27.5
12 19 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 07:34.8
13 11 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 07:37.3
22 Grinajová NinaGrinajová Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
20 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 15 pretekárov