<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 3 545 545x378545 11.00
2 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 16 541 512514499514508537541 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 17 521 521515505521- 8.00
4 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
041029 15 512 512423308512- 7.00
5 Čery MatúšČery Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040405 19 510 x498510510- 6.00
6 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 13 468 453xx453468452459 5.00
7 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 11 463 463457447463 4.00
8 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 8 457 442457x457435xx 3.00
9 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 12 450 450447437450 2.00
10 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 9 435 380435x435 1.00
11 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 14 420 418416420420
12 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
060801 7 412 411412-412
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070709 5 391 364365391391
14 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 1 373 358350373373
15 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071114 6 348 x332348348
16 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070330 4 306 306x293306
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 18 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 37 538 518538493538523511521 11.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 35 507 454xx454507- 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 36 505 496505488505488504485 8.00
4 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 33 461 461419453461-459456 7.00
MS Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 29 448 442439411442448x431
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040526 32 447 432447434447443x446 6.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 30 436 x415436436430333x 5.00
8 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050802 21 426 426426x426420415400 4.00
MS Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070122 31 422 x422x422xxx
10 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 27 420 420419420420 3.00
11 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051026 4 416 x416370416 2.00
12 Hanesová HanaHanesová Hana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
051109 5 414 411339414414 1.00
13 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050909 19 414 414x-414
14 158 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 23 413 382413395413
MS Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 24 410 377374410410
16 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 17 407 404407402407
17 132 Berková EmaBerková Ema
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071222 1 405 395368405405
18 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 28 404 388404-404
MS Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 11 399 x390399399
20 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 18 390 390361353390
21 Šottníková DanielaŠottníková Daniela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040602 12 388 376330388388
MS Csiba RékaCsiba Réka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
060225 14 384 371366384384
23 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
041029 22 382 371351382382
24 Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050217 13 380 380378371380
25 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
050905 6 376 x376x376
MS Petríková BarboraPetríková Barbora
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050902 10 373 373363363373
27 Brišková KláraBrišková Klára
AK Junior HoličAK Junior Holič
070128 2 367 367330359367
28 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
070108 15 356 328356242356
29 138 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060626 9 351 351x328351
30 Michnová LeaMichnová Lea
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
051102 8 340 340338312340
31 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
051005 3 278 218254278278
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060225 26 DNS 0.0
Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050512 34 DNS 0.0
Celkom 33 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080618 23 403 403390403385388380 11.00
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
081208 21 386 x386386 9.00
3 54 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
081015 24 382 382350382374360372 8.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080426 17 380 367380380x335375 7.00
5 41 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091024 12 380 354380380364364367 6.00
6 53 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080822 26 379 356379379 5.00
7 36 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100410 363 362345362358363338 4.00
8 Rapand AlexRapand Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080410 15 356 354356356 3.00
9 52 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
081107 25 355 342355355 2.00
10 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090220 14 353 339353353 1.00
11 49 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100818 4 350 323350350
12 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110923 11 347 271347347
13 1 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080208 3 346 335346346
14 47 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100325 2 332 332326332
15 27 Chladoň AdamChladoň Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090829 7 332 332322332
16 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080908 20 332 318332332
17 37 Katrušin LeoKatrušin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080102 9 328 302328328
18 Jurčák TomášJurčák Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090917 8 326 322326326
19 Hozák DávidHozák Dávid
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091016 5 314 301314314
20 24 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100612 18 301 301x301
21 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091007 22 285 273285285
22 35 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110527 1 259 259226259
23 Kriško IvanKriško Ivan
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
130327 10 243 223243243
24 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
091007 16 218 136218218
25 Chalúpka JánChalúpka Ján
ŠK JablonicaŠK Jablonica
120106 6 212 212212212
26 29 Vailing ToedorVailing Toedor
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
110429 19 188 188x188
Palaky RenéPalaky René
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
120321 13 NM x0.0
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 09:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 65 429 +0.0 m/s 417  +0.0429  +0.0429411  +0.0380  +0.0399  +0.0 11.00
2 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080417 60 427 +0.1 m/s 427  +0.1387  +0.0427391  +0.0346  +0.0401  +0.0 9.00
3 64 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
080315 64 408 +0.1 m/s 408  +0.1387  +0.0408380  +0.0385  +0.0378  +0.0 8.00
4 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080211 61 384 +0.0 m/s 373  +0.0363  +0.0373380  +0.0335  +0.0384  +0.0 7.00
5 Dinková NatašaDinková Nataša
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
080503 11 376 +0.2 m/s 376  +0.2350  +0.0376358  +0.0350  +0.0346  +0.0 6.00
6 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 63 373 +0.0 m/s 335  +0.0354  +0.0354349  +0.0365  +0.0373  +0.0 5.00
7 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100126 57 369 +0.0 m/s 343  +0.0369  +0.0369345340316 4.00
8 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
090122 8 349 +0.0 m/s 349  +0.0339  +0.0349338  +0.0337  +0.0324  +0.0 3.00
9 91 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080111 14 347 +0.0 m/s 347  +0.0336  +0.0347 2.00
10 59 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
090504 59 346 +0.0 m/s 346  +0.0345  +0.0346 1.00
11 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080116 26 346 +0.0 m/s 346  +0.0336  +0.0346
12 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100307 9 344 +0.0 m/s 344  +0.0319  +0.0344
13 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090208 19 343 +0.0 m/s 343  +0.0327  +0.0343
14 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091104 5 340 +0.0 m/s 340  +0.0327  +0.0340
15 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080804 17 336 +0.0 m/s 326  +0.0336  +0.0336
16 Seková BarboraSeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080624 40 336 +0.1 m/s 292  +0.1336  +0.1336
17 75 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080401 20 335 +0.0 m/s 335  +0.0334  +0.0335
18 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 58 335 +0.0 m/s 323  +0.0335  +0.0335
19 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091021 22 333 +0.0 m/s 333  +0.0320  +0.0333
20 Horňáková DominikaHorňáková Dominika
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
090126 21 333 +0.0 m/s 264  +0.0333  +0.0333
21 76 Tóthová LauraTóthová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
101020 48 332 +0.0 m/s 332  +0.0269  +0.0332
22 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080714 44 327 +0.0 m/s 314  +0.1327  +0.0327
23 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090827 56 327 +0.0 m/s 327  +0.0309  +0.0327
24 69 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090927 15 323 +0.0 m/s 323  +0.0320  +0.0323
25 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080716 34 323 +0.1 m/s 323  +0.1315323
26 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
101220 2 322 +0.0 m/s 322  +0.0292  +0.0322
27 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
101219 45 317 +0.0 m/s 317  +0.0314  +0.0317
28 82 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
100505 4 315 +0.1 m/s 310  +0.0315  +0.1315
29 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 43 315 +0.0 m/s 315  +0.0308  +0.0315
30 Krásna AlexandraKrásna Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080717 30 306 +0.0 m/s 306  +0.0296  +0.0306
31 70 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
090620 50 305 +0.0 m/s 305  +0.0271  +0.0305
32 Demanková KristínaDemanková Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091117 10 305 -0.5 m/s 305  -0.5-305
33 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080601 24 304 +0.0 m/s 296  +0.0304  +0.0304
34 79 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090902 54 303 +0.1 m/s 297  +0.0303  +0.1303
35 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080605 31 302 +0.0 m/s 270  +0.0302  +0.0302
36 94 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100126 29 296 +0.0 m/s 277  +0.0296  +0.0296
37 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
080707 36 295 +0.0 m/s 295  +0.0280  +0.0295
38 Hangya VivienHangya Vivien
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
101124 18 293 +0.0 m/s 293  +0.0275  +0.0293
39 67 Pelclová SáraPelclová Sára
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
101228 38 290 +0.0 m/s 290  +0.0268  +0.0290
40 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100710 46 289 +0.0 m/s 270  +0.0289  +0.0289
41 Stará LindaStará Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100129 42 285 +0.0 m/s 254  +0.0285  +0.0285
42 Smatanová EmaSmatanová Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
090617 41 284 +0.0 m/s 257  +0.2284  +0.0284
43 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100102 6 284 +0.0 m/s x284  +0.0284
44 Griesbachová StelaGriesbachová Stela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100619 16 283 +0.0 m/s 283  +0.0256  +0.0283
45 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101202 1 282 +0.0 m/s 282  +0.0279  +0.0282
46 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
091026 51 282 +0.0 m/s 275  +0.0282  +0.0282
47 84 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
110330 23 279 +0.0 m/s 279  +0.0274  +0.0279
48 85 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111031 39 278 +0.0 m/s 264  +0.0278  +0.0278
49 74 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
091202 25 273 +0.0 m/s 273  +0.0255  +0.0273
50 Pavelková MiriamPavelková Miriam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
081225 55 273 +0.0 m/s 273  +0.0234  +0.0273
51 Makovníková EsterMakovníková Ester
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
090510 32 270 +0.1 m/s 270  +0.1245270
52 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090726 7 267 +0.0 m/s 267  +0.0263  +0.0267
53 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090528 37 267 +0.0 m/s 255  +0.0267  +0.0267
54 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 53 264 +0.0 m/s 264  +0.0258  +0.0264
55 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090929 49 264 +0.0 m/s 250  +0.1264  +0.0264
56 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
110803 12 257 +0.2 m/s 257  +0.2252  +0.1257
57 88 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110909 28 247 +0.0 m/s 247  +0.0x247
58 Kňašková EmaKňašková Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
090511 52 241 +0.0 m/s 241  +0.0236  +0.0241
59 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101115 27 239 +0.0 m/s 239  +0.0218  +0.0239
60 Bieliková AnnaBieliková Anna
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
120311 3 237 +0.0 m/s 210  +0.0237  +0.0237
61 83 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110329 13 232 +0.0 m/s 232  +0.0229  +0.0232
62 Makovníková JohankaMakovníková Johanka
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
110815 33 232 +0.0 m/s 232  +0.0232
Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080110 35 NM xx0.0
Celkom 63 pretekárov