<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 3 545 545x378545 11.00
2 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 16 541 512514499514508537541 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 521 521515505521- 8.00
4 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 15 512 512423308512- 7.00
5 Čery MatúšČery Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 19 510 x498510510- 6.00
6 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 13 468 453xx453468452459 5.00
7 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 11 463 463457447463 4.00
8 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 8 457 442457x457435xx 3.00
9 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 450 450447437450 2.00
10 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 9 435 380435x435 1.00
11 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 14 420 418416420420
12 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 7 412 411412-412
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 391 364365391391
14 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 1 373 358350373373
15 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 348 x332348348
16 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 306 306x293306
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 18 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 37 538 518538493538523511521 11.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 35 507 454xx454507- 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 36 505 496505488505488504485 8.00
4 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 33 461 461419453461-459456 7.00
MS Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 29 448 442439411442448x431
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 32 447 432447434447443x446 6.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 30 436 x415436436430333x 5.00
8 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 21 426 426426x426420415400 4.00
MS Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 31 422 x422x422xxx
10 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 27 420 420419420420 3.00
11 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 416 x416370416 2.00
12 Hanesová HanaHanesová Hana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 414 411339414414 1.00
13 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 19 414 414x-414
14 158 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 23 413 382413395413
MS Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 24 410 377374410410
16 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 17 407 404407402407
17 132 Berková EmaBerková Ema
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 405 395368405405
18 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 28 404 388404-404
MS Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 11 399 x390399399
20 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 18 390 390361353390
21 Šottníková DanielaŠottníková Daniela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 12 388 376330388388
MS Csiba RékaCsiba Réka
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
06 06 14 384 371366384384
23 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 22 382 371351382382
24 Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 13 380 380378371380
25 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 6 376 x376x376
MS Petríková BarboraPetríková Barbora
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 373 373363363373
27 Brišková KláraBrišková Klára
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 2 367 367330359367
28 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 15 356 328356242356
29 138 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 9 351 351x328351
30 Michnová LeaMichnová Lea
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 8 340 340338312340
31 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 3 278 218254278278
Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 34 DNS 0.0
Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 26 DNS 0.0
Celkom 33 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 23 403 403390403385388380 11.00
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 21 386 x386386 9.00
3 54 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 24 382 382350382374360372 8.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 17 380 367380380x335375 7.00
5 41 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 12 380 354380380364364367 6.00
6 53 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 26 379 356379379 5.00
7 36 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 363 362345362358363338 4.00
8 Rapand AlexRapand Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 15 356 354356356 3.00
9 52 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 25 355 342355355 2.00
10 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 353 339353353 1.00
11 49 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 4 350 323350350
12 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 11 347 271347347
13 1 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 346 335346346
14 47 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 2 332 332326332
15 27 Chladoň AdamChladoň Adam
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 7 332 332322332
16 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 20 332 318332332
17 37 Katrušin LeoKatrušin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 9 328 302328328
18 Jurčák TomášJurčák Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 8 326 322326326
19 Hozák DávidHozák Dávid
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 5 314 301314314
20 24 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 18 301 301x301
21 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 22 285 273285285
22 35 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 1 259 259226259
23 Kriško IvanKriško Ivan
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 10 243 223243243
24 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 16 218 136218218
25 Chalúpka JánChalúpka Ján
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 6 212 212212212
26 29 Vailing TeodorVailing Teodor
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 19 188 188x188
Palaky RenéPalaky René
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
12 12 13 NM x0.0
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 65 429 +0.0 m/s 417  +0.0429  +0.0429411  +0.0380  +0.0399  +0.0 11.00
2 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 60 427 +0.1 m/s 427  +0.1387  +0.0427391  +0.0346  +0.0401  +0.0 9.00
3 64 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 64 408 +0.1 m/s 408  +0.1387  +0.0408380  +0.0385  +0.0378  +0.0 8.00
4 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 61 384 +0.0 m/s 373  +0.0363  +0.0373380  +0.0335  +0.0384  +0.0 7.00
5 Dinková NatašaDinková Nataša
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 11 376 +0.2 m/s 376  +0.2350  +0.0376358  +0.0350  +0.0346  +0.0 6.00
6 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 63 373 +0.0 m/s 335  +0.0354  +0.0354349  +0.0365  +0.0373  +0.0 5.00
7 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 57 369 +0.0 m/s 343  +0.0369  +0.0369345340316 4.00
8 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 8 349 +0.0 m/s 349  +0.0339  +0.0349338  +0.0337  +0.0324  +0.0 3.00
9 91 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 14 347 +0.0 m/s 347  +0.0336  +0.0347 2.00
10 59 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 59 346 +0.0 m/s 346  +0.0345  +0.0346 1.00
11 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 26 346 +0.0 m/s 346  +0.0336  +0.0346
12 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 9 344 +0.0 m/s 344  +0.0319  +0.0344
13 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 19 343 +0.0 m/s 343  +0.0327  +0.0343
14 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 5 340 +0.0 m/s 340  +0.0327  +0.0340
15 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 17 336 +0.0 m/s 326  +0.0336  +0.0336
16 Seková BarboraSeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 40 336 +0.1 m/s 292  +0.1336  +0.1336
17 75 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 20 335 +0.0 m/s 335  +0.0334  +0.0335
18 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 58 335 +0.0 m/s 323  +0.0335  +0.0335
19 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 22 333 +0.0 m/s 333  +0.0320  +0.0333
20 Horňáková DominikaHorňáková Dominika
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 21 333 +0.0 m/s 264  +0.0333  +0.0333
21 76 Tóthová LauraTóthová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 48 332 +0.0 m/s 332  +0.0269  +0.0332
22 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 44 327 +0.0 m/s 314  +0.1327  +0.0327
23 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 56 327 +0.0 m/s 327  +0.0309  +0.0327
24 69 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 15 323 +0.0 m/s 323  +0.0320  +0.0323
25 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 34 323 +0.1 m/s 323  +0.1315323
26 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 2 322 +0.0 m/s 322  +0.0292  +0.0322
27 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 45 317 +0.0 m/s 317  +0.0314  +0.0317
28 82 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 4 315 +0.1 m/s 310  +0.0315  +0.1315
29 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 43 315 +0.0 m/s 315  +0.0308  +0.0315
30 Krásna AlexandraKrásna Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 30 306 +0.0 m/s 306  +0.0296  +0.0306
31 70 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 50 305 +0.0 m/s 305  +0.0271  +0.0305
32 Demanková KristínaDemanková Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 10 305 -0.5 m/s 305  -0.5-305
33 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 24 304 +0.0 m/s 296  +0.0304  +0.0304
34 79 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 54 303 +0.1 m/s 297  +0.0303  +0.1303
35 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 31 302 +0.0 m/s 270  +0.0302  +0.0302
36 94 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 29 296 +0.0 m/s 277  +0.0296  +0.0296
37 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 36 295 +0.0 m/s 295  +0.0280  +0.0295
38 Hangya VivienHangya Vivien
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 18 293 +0.0 m/s 293  +0.0275  +0.0293
39 67 Pelclová SáraPelclová Sára
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 38 290 +0.0 m/s 290  +0.0268  +0.0290
40 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 46 289 +0.0 m/s 270  +0.0289  +0.0289
41 Stará LindaStará Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 42 285 +0.0 m/s 254  +0.0285  +0.0285
42 Smatanová EmaSmatanová Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 41 284 +0.0 m/s 257  +0.2284  +0.0284
43 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 6 284 +0.0 m/s x284  +0.0284
44 Griesbachová StelaGriesbachová Stela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 16 283 +0.0 m/s 283  +0.0256  +0.0283
45 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 1 282 +0.0 m/s 282  +0.0279  +0.0282
46 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 51 282 +0.0 m/s 275  +0.0282  +0.0282
47 84 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 23 279 +0.0 m/s 279  +0.0274  +0.0279
48 85 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 39 278 +0.0 m/s 264  +0.0278  +0.0278
49 74 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 25 273 +0.0 m/s 273  +0.0255  +0.0273
50 Pavelková MiriamPavelková Miriam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 55 273 +0.0 m/s 273  +0.0234  +0.0273
51 Makovníková EsterMakovníková Ester
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 32 270 +0.1 m/s 270  +0.1245270
52 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 267 +0.0 m/s 267  +0.0263  +0.0267
53 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 37 267 +0.0 m/s 255  +0.0267  +0.0267
54 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 53 264 +0.0 m/s 264  +0.0258  +0.0264
55 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 49 264 +0.0 m/s 250  +0.1264  +0.0264
56 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 12 257 +0.2 m/s 257  +0.2252  +0.1257
57 88 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 28 247 +0.0 m/s 247  +0.0x247
58 Kňašková EmaKňašková Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 52 241 +0.0 m/s 241  +0.0236  +0.0241
59 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 27 239 +0.0 m/s 239  +0.0218  +0.0239
60 Bieliková AnnaBieliková Anna
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 3 237 +0.0 m/s 210  +0.0237  +0.0237
61 83 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 13 232 +0.0 m/s 232  +0.0229  +0.0232
62 Makovníková JohankaMakovníková Johanka
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
11 11 33 232 +0.0 m/s 232  +0.0232
Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 35 NM xx0.0
Celkom 63 pretekárov