<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 21 10.41 10.3010.3510.4110.4110.0110.3409.52 11.00
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 20 09.11 08.5008.5008.6808.6808.8608.5909.11 9.00
3 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 18 09.00 08.7409.0008.7609.0008.7108.4008.48 8.00
4 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 17 08.69 -07.9708.5308.5308.6708.2708.69 7.00
5 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 16 08.63 08.3208.6308.1808.6308.0107.8708.47 6.00
MS Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 08.57 08.4107.9708.5708.57
7 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 07.96 07.8207.6307.9107.9107.9607.8107.54 5.00
8 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 07.72 07.7207.5907.1007.7206.1607.4107.38 4.00
9 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 9 07.60 06.4407.6007.4407.60 3.00
10 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 07.58 07.1407.5807.3007.58 2.00
11 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 19 07.36 07.3607.17-07.36 1.00
12 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 11 07.30 07.3006.6906.8707.30
13 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 7 07.17 06.5607.1706.8107.17
14 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 07.11 07.1106.3106.1007.11
15 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 05.81 05.8005.8105.0805.81
16 Rosinská SimonaRosinská Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 04.05 -04.0503.9404.05
17 Pavelková DominikaPavelková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 03.83 02.2403.8303.0303.83
Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 12 DNS 0.0
Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 6 DNS 0.0
Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 4 DNS 0.0
Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 10 DNS 0.0
Celkom 21 pretekárov