<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 09:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.69 9.00
2 48 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.85 8.00
3 51 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.98 7.00
4 45 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.34 6.00
5 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.43 5.00
6 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.66 3.00
7 38 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 09:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.28 11.00
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.49 4.00
3 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.84 2.00
4 Novota AdamNovota Adam 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.85 1.00
5 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.86
6 Jurčák TomášJurčák Tomáš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.33
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.28 11.00
2 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.69 9.00
3 48 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.85 8.00
4 51 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.98 7.00
5 45 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.34 6.00
6 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.43 5.00
7 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.49 4.00
8 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.66 3.00
9 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.84 2.00
10 Novota AdamNovota Adam 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.85 1.00
11 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.86
12 38 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.19
13 Jurčák TomášJurčák Tomáš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.33

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.51 11.00
2 66 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.44 9.00
3 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.55 6.50
4 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.65 4.00
5 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.84 2.00
6 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.18 1.00
7 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.25
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.78 3.00
2 63 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.87
3 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.49
16 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.49 8.00
2 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.55 6.50
3 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.58 5.00
4 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.96
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.51 11.00
2 66 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.44 9.00
3 72 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.49 8.00
4 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 13.55 6.50
4 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.55 6.50
6 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.58 5.00
7 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.65 4.00
8 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.78 3.00
9 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 13.84 2.00
10 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 14.18 1.00
11 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.25
12 63 Chudá EmaChudá Ema 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.87
13 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.96
14 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 15.49
16 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF