<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 35 42.65 42.6542.65 11.00
2 50 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 32 42.63 42.6342.63 9.00
3 5 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 34 36.51 36.5136.51 8.00
4 7 Józsa DávidJózsa Dávid
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 35.60 35.6035.60 7.00
5 48 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 33 35.26 35.2635.26 6.00
6 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 23 34.87 34.8734.87 5.00
7 31 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 30 31.84 31.8431.84 4.00
8 36 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 6 29.95 29.9529.95 3.00
9 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 27 27.41 27.4127.41 2.00
10 55 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 31 26.50 26.5026.50 1.00
11 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 2 25.98 25.9825.98
12 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 24 25.87 25.8725.87
13 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 28 25.20 25.2025.20
14 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 22 24.71 24.7124.71
15 34 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 18 23.68 23.6823.68
16 Horváth MatúšHorváth Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 26 23.65 23.6523.65
17 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 23.31 23.3123.31
18 Stašák MarekStašák Marek
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 20 23.30 23.3023.30
19 4 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 29 22.10 22.1022.10
20 33 Petrovič RichardPetrovič Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 15 20.78 20.7820.78
21 39 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 25 19.82 19.8219.82
22 40 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 17 19.09 19.0919.09
23 Tkačivský AlexTkačivský Alex
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 14 18.70 18.7018.70
24 28 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 5 17.66 17.6617.66
25 Petrovič MichalPetrovič Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 8 17.58 17.5817.58
26 Čičo SamuelČičo Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 17.19 17.1917.19
27 44 Valent LeoValent Leo
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 12 17.06 17.0617.06
28 Salva JakubSalva Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 13 16.78 16.7816.78
29 Bočkay AdamBočkay Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 1 16.00 16.0016.00
30 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 10 14.75 14.7514.75
31 Chalúpka JánChalúpka Ján
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 3 14.60 14.6014.60
32 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 11 14.56 14.5614.56
33 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 16 12.61 12.6112.61
34 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 11.34 11.3411.34
35 Salva AdamSalva Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 9 10.90 10.9010.90
36 Palaky RenéPalaky René
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
12 12 7 09.76 09.7609.76
Celkom 36 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 44 36.59 36.5936.59 11.00
2 56 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 43 34.10 34.1034.10 9.00
3 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 8 32.86 32.8632.86 8.00
4 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 42 32.62 32.6232.62 7.00
5 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 41 29.24 29.2429.24 6.00
6 60 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 36 28.97 28.9728.97 5.00
MS Csontosová AnnaCsontosová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 4 26.25 26.2526.25
8 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 35 25.86 25.8625.86 4.00
9 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 39 25.85 25.8525.85 3.00
10 68 Koštalová TimeaKoštalová Timea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 38 23.09 23.0923.09 2.00
11 72 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 40 22.58 22.5822.58 1.00
12 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 33 21.87 21.8721.87
13 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 30 21.53 21.5321.53
14 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 32 21.42 21.4221.42
15 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 20.03 20.0320.03
16 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 26 19.91 19.9119.91
17 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 34 19.03 19.0319.03
18 17 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 31 18.98 18.9818.98
19 20 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 37 18.19 18.1918.19
20 Janíčková Nina SofiaJaníčková Nina Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 18 17.60 17.6017.60
21 8 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 27 15.26 15.2615.26
22 87 Tóthová KristínaTóthová Kristína
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 9 14.85 14.8514.85
23 Kotlárová VanesaKotlárová Vanesa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 25 14.70 14.7014.70
24 13 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 10 14.60 14.6014.60
25 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 14.46 14.4614.46
26 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 11 13.99 13.9913.99
27 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 20 13.87 13.8713.87
28 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 22 13.73 13.7313.73
29 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 29 13.53 13.5313.53
30 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 2 12.81 12.8112.81
31 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 14 12.55 12.5512.55
32 90 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 16 12.22 12.2212.22
33 80 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 13 12.15 12.1512.15
34 12 Libich RomanaLibich Romana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 19 11.76 11.7611.76
35 Mičková DianaMičková Diana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 15 11.19 11.1911.19
36 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 23 11.16 11.1611.16
MS 89 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 17 10.91 10.9110.91
MS Mičková ViktóriaMičková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 12 09.53 09.5309.53
39 77 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 08.34 08.3408.34
40 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 28 07.50 07.5007.50
22 Grinajová NinaGrinajová Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 6 DNS 0.0
Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 7 DNS 0.0
Celkom 42 pretekárov