<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145148151154157160165170 Body
1 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 10 165 -----oooooxxx 11.00
2 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 7 157 oooooooxoxxx 9.00
3 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 154 --ooxoooxxx 8.00
4 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 5 145 ooooxxx 7.00
5 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 6 140 ooxo-- 6.00
6 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 130 oxxx 5.00
Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 3 NM xxx
Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140143146149153156158161164167170 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 18 153 --ooooooxoxxx 11.00
2 157 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 16 146 ooooxooxxoxxx 9.00
3 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 13 143 ooooxxooxxx 8.00
4 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 17 143 ooooxoxoxxx 7.00
5 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 140 ooooxoxxx 6.00
6= Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 11 135 ooooxxx 4.50
6= Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 12 135 ooooxxx 4.50
8 147 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 135 ooxoxoxxx 3.00
9= Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 135 oooxxoxxx 1.50
9= Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 14 135 oooxxoxxx 1.50
11 Hanesová HanaHanesová Hana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 10 135 oxoxxoxxoxxx
12= Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 130 oooxxx
12= Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 9 130 oooxxx
14 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 5 130 ooxxoxxx
15 158 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 125 oxoxxx
Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 NM xxx
Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 4 NM xxx
Celkom 17 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 7.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120123126129132135138141144147150153156 Body
1 6 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 6 120 ooooxxx 11.00
2 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 4 115 oooxxx 9.00
3= Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 115 ooxoxxx 7.50
3= 54 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 2 115 -oxoxxx 7.50
5 51 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 10 115 --xxoxxx 6.00
6= Smolen SebastiánSmolen Sebastián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 7 115 xooxxoxxx 4.50
6= Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 8 115 oxoxxoxxx 4.50
8 Novota AdamNovota Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 3 105 xoxxx 3.00
Trnkus JakubTrnkus Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 NM
35 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 1 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110113116119122125127129131136139142 Body
1 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 17 129 xooooooxooxoxooxxx 11.00
2 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 14 127 ooooooooxoxoxxx 9.00
3 58 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 13 116 ooxooxxooxxx 8.00
4= Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 116 xoo-xooxoxxx 6.50
4= Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 11 116 oooxoxoxoxxx 6.50
6 61 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 16 116 oooxxoxoxoxxx 5.00
7 66 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 113 oooxxooxxx 4.00
8 Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 15 113 ooooxoxxx 3.00
9 93 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 4 113 ooooxxoxxx 2.00
10 Stopová NinaStopová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 8 110 oooxoxxx 1.00
11 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 10 105 ooxoxxx
12 95 Pálešová KarlaPálešová Karla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 6 105 oxoxxoxxx
13 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 100 xoxxoxxx
14 Mičková DianaMičková Diana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 095 oxxx
15 71 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 7 095 xxoxxx
Celkom 15 pretekárov