<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 12 48.81 48.81 48.81 11.00
2 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 10 38.99 38.99 38.99 9.00
3 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 37.22 37.22 37.22 8.00
4 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 9 29.17 29.17 29.17 7.00
5 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 3 28.48 28.48 28.48 6.00
6 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 6 24.00 24.00 24.00 5.00
7 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 7 23.37 23.37 23.37 4.00
8 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 1 19.52 19.52 19.52 3.00
9 Michalička ErikMichalička Erik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 2 16.54 16.54 16.54 2.00
10 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 5 15.91 15.91 15.91 1.00
Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 DNS
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 7.9.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 13 26.83 26.83 26.83 11.00
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 14 24.30 24.30 24.30 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 12 23.52 23.52 23.52 8.00
4 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 21.73 21.73 21.73 7.00
5 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 9 21.64 21.64 21.64 6.00
6 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 19.89 19.89 19.89 5.00
7 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 11 18.55 18.55 18.55 4.00
8 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 18.34 18.34 18.34 3.00
9 Lángyiová KingaLángyiová Kinga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 6 17.55 17.55 17.55 2.00
10 Petická SáraPetická Sára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 17.05 17.05 17.05 1.00
11 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 16.25 16.25 16.25
12 150 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 14.02 14.02 14.02
13 Pavlíková VanesaPavlíková Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 12.80 12.80 12.80
14 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 10.70 10.70 10.70
Celkom 14 pretekárov