<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040409 04 22 42.97 42.9742.97 11.00
2 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040329 04 20 42.67 42.6742.67 9.00
3 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 04 21 37.00 37.0037.00 8.00
4 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040517 04 18 36.55 36.5536.55 7.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 05 15 34.86 34.8634.86 6.00
6 114 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050203 05 16 33.11 33.1133.11 5.00
7 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050417 05 17 31.16 31.1631.16 4.00
MS Klement BranislavKlement Branislav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040324 04 3 31.01 31.0131.01
9 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
051013 05 12 22.64 22.6422.64 3.00
10 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041217 04 11 21.84 21.8421.84 2.00
11 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050310 05 7 20.25 20.2520.25 1.00
12 101 Baláž MarošBaláž Maroš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050213 05 10 20.13 20.1320.13
13 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060703 06 2 19.98 19.9819.98
14 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050513 05 9 18.48 18.4818.48
15 133 Mižialko KristiánMižialko Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041103 04 8 18.03 18.0318.03
16 118 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071007 07 5 17.91 17.9117.91
17 Aboudi SamirAboudi Samir
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050818 05 1 17.38 17.3817.38
18 Belica RóbertBelica Róbert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
051011 05 6 15.50 15.5015.50
139 Zubák AdamZubák Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041021 04 19 DNS 0.0
Hrebík MatejHrebík Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050919 05 14 NM 0.0
Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
070824 07 4 NM 0.0
Celkom 21 pretekárov