<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 7.9.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 22 42.97 42.97 42.97 11.00
2 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 20 42.67 42.67 42.67 9.00
3 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 21 37.00 37.00 37.00 8.00
4 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 18 36.55 36.55 36.55 7.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 15 34.86 34.86 34.86 6.00
6 114 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 16 33.11 33.11 33.11 5.00
7 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 17 31.16 31.16 31.16 4.00
MS Klement BranislavKlement Branislav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 3 31.01 31.01 31.01
9 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 12 22.64 22.64 22.64 3.00
10 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 11 21.84 21.84 21.84 2.00
11 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 7 20.25 20.25 20.25 1.00
12 101 Baláž MarošBaláž Maroš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 10 20.13 20.13 20.13
13 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 19.98 19.98 19.98
14 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 18.48 18.48 18.48
15 133 Mižialko KristiánMižialko Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 8 18.03 18.03 18.03
16 118 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 5 17.91 17.91 17.91
17 Aboudi SamirAboudi Samir
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 17.38 17.38 17.38
18 Belica RóbertBelica Róbert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 15.50 15.50 15.50
139 Zubák AdamZubák Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 19 DNS
Hrebík MatejHrebík Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 NM -
Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 NM -
Celkom 21 pretekárov