<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 7.9.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 111 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:15.99 11.00
MS 112 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:18.29
3 114 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:27.38 9.00
4 152 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:27.59 8.00
5 116 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:29.98 7.00
6 115 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:32.18 6.00
7 151 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:38.21 5.00
8 122 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:41.49 4.00
9 117 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 2:49.52 3.00
10 118 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:00.55 2.00
11 120 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 3:01.66 1.00
12 121 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 3:18.43
119 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 DNF
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 7.9.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 124 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:35.23 11.00
MS 132 Berková EmaBerková Ema 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:40.58
3 126 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:42.11 9.00
4 133 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:44.78 8.00
5 127 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:46.77 7.00
MS 128 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:47.43
7 130 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:02.00 6.00
8 131 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:04.63 5.00
129 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNS
125 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF
Celkom 10 pretekárov