<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (7. 9. 2019)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:55.44 11.00
2 54 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:57.29 9.00
3 53 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:00.93 8.00
4 51 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:02.46 7.00
5 52 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:03.22 6.00
6 50 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:04.03 5.00
7 46 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:08.50 4.00
8 42 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:08.59 3.00
9 41 Németh FilipNémeth Filip 091024 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 15 2:09.55 2.00
10 47 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:10.48 1.00
11 48 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:11.48
12 49 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:13.48
13 43 Kozár MariánKozár Marián 080110 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:15.60
14 44 Valent LeoValent Leo 090729 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:16.86
15 45 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:19.79
16 40 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 16 2:25.07
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 15 2:12.86
2 39 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:14.39
3 36 Martiš PeterMartiš Peter 100410 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:14.80
4 27 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:15.19
5 34 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:18.73
6 26 Keller HeikoKeller Heiko 090406 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 14 2:21.86
7 33 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:23.23
8 30 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 10 2:23.47
9 28 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:23.97
10 35 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:24.02
11 24 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 2:24.49
12 38 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:28.57
13 31 Fúska JakubFúska Jakub 080512 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:28.79
14 29 Vailing TeodorVailing Teodor 110429 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 2:29.02
15 32 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:29.18
16 37 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:29.21
Celkom 16 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:55.44 11.00
2 54 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:57.29 9.00
3 53 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:00.93 8.00
4 51 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:02.46 7.00
5 52 Polák MatejPolák Matej 081107 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:03.22 6.00
6 50 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:04.03 5.00
7 46 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:08.50 4.00
8 42 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:08.59 3.00
9 41 Németh FilipNémeth Filip 091024 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 15 2:09.55 2.00
10 47 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:10.48 1.00
11 48 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:11.48
12 25 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 15 2:12.86
13 49 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:13.48
14 39 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:14.39
15 36 Martiš PeterMartiš Peter 100410 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:14.80
16 27 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 2:15.19
17 43 Kozár MariánKozár Marián 080110 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:15.60
18 44 Valent LeoValent Leo 090729 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:16.86
19 34 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:18.73
20 45 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:19.79
21 26 Keller HeikoKeller Heiko 090406 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 14 2:21.86
22 33 Petrovič RichardPetrovič Richard 100612 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:23.23
23 30 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 10 2:23.47
24 28 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:23.97
25 35 Bača DanielBača Daniel 110527 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:24.02
26 24 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 2:24.49
27 40 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 110108 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 16 2:25.07
28 38 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:28.57
29 31 Fúska JakubFúska Jakub 080512 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:28.79
30 29 Vailing TeodorVailing Teodor 110429 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 2:29.02
31 32 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:29.18
32 37 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:29.21

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:59.84 11.00
2 64 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 2:02.36 9.00
3 59 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:06.72 8.00
4 58 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:09.27 7.00
5 60 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:11.18 5.00
6 57 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:12.34 4.00
7 61 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.71 3.00
8 69 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 2:15.03 2.00
9 65 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:18.16
10 68 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:20.75
11 66 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:20.98
12 62 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:21.22
13 63 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:26.38
14 67 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 3:03.12
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 7.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 70 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 15 2:21.91
2 71 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:22.37
3 75 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20 2:22.86
4 72 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:28.72
5 79 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 24 2:30.00
6 82 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 27 2:31.17
7 77 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 2:31.34
8 78 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 2:32.26
9 74 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 19 2:34.41
10 76 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 21 2:36.10
11 73 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 18 2:36.28
12 81 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 2:36.80
13 83 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 28 2:38.50
Celkom 13 pretekárov
Beh 03 (so, 7.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 93 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38 2:10.45 6.00
2 91 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36 2:15.86 1.00
3 95 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40 2:16.51
4 87 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 32 2:20.82
5 94 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 39 2:22.19
6 92 Gyenesová LilianaGyenesová Liliana 090903 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37 2:27.08
7 84 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 29 2:29.24
8 85 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 2:32.60
9 90 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35 2:39.88
10 88 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 33 2:40.71
11 96 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 110901 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41 2:40.77
MS 89 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 2:41.98
MS 86 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31 2:44.47
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:59.84 11.00
2 64 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 9 2:02.36 9.00
3 59 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:06.72 8.00
4 58 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:09.27 7.00
5 93 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38 2:10.45 6.00
6 60 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:11.18 5.00
7 57 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:12.34 4.00
8 61 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:13.71 3.00
9 69 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 2:15.03 2.00
10 91 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36 2:15.86 1.00
11 95 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40 2:16.51
12 65 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 2:18.16
13 68 Koštalová TimeaKoštalová Timea 090502 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:20.75
14 87 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 32 2:20.82
15 66 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:20.98
16 62 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:21.22
17 70 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 090620 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 15 2:21.91
18 94 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 39 2:22.19
19 71 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:22.37
20 75 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20 2:22.86
21 63 Chudá EmaChudá Ema 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:26.38
22 92 Gyenesová LilianaGyenesová Liliana 090903 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37 2:27.08
23 72 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:28.72
24 84 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 29 2:29.24
25 79 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 24 2:30.00
26 82 Bíliková AnnaBíliková Anna 100505 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 27 2:31.17
27 77 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22 2:31.34
28 78 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23 2:32.26
29 85 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 30 2:32.60
30 74 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 091202 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 19 2:34.41
31 76 Tóthová LauraTóthová Laura 101020 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 21 2:36.10
32 73 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 18 2:36.28
33 81 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26 2:36.80
34 83 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 28 2:38.50
35 90 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35 2:39.88
36 88 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 33 2:40.71
37 96 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 110901 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41 2:40.77
38 89 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34 2:41.98
39 86 Pečimútová NelaPečimútová Nela 110223 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31 2:44.47
40 67 Pelclová SáraPelclová Sára 101228 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 3:03.12