<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

400 m - Muži

(so, 8.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.43
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniori

(so, 8.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:53.02 7.00
2 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:58.88 5.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 12:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:53.50
2 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:54.99 9.00
3 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:56.27 6.00
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:58.69 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 12:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.48 11.00
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.75 8.00
3 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.06 7.00
4 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:56.27 5.00
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 0:57.56 4.00
6 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:57.77 3.00
7 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:01.88 1.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:52.48 11.00
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:53.50
3 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:54.99 9.00
4 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:55.75 8.00
5 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.06 7.00
6 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:56.27 6.00
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:56.27 5.00
8 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 0:57.56 4.00
9 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:57.77 3.00
10 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:58.69 2.00
11 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:01.88 1.00

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:00.83 11.00
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:01.20 9.00
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:03.52 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:04.99 7.00
5 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:09.05 3.00
6 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:09.80 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:05.91 6.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:07.33 5.00
3 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:08.26 4.00
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:11.97 1.00
5 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:15.37
Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:00.83 11.00
2 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 1:01.20 9.00
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:03.52 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:04.99 7.00
5 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:05.91 6.00
6 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:07.33 5.00
7 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:08.26 4.00
8 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:09.05 3.00
9 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:09.80 2.00
10 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:11.97 1.00
11 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:15.37
Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DQ