<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 13 11.04 10.96 11.02 11.04 11.04 08.25 10.07 10.05 11.00
2 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 09.20 07.81 09.20 08.56 9.20 08.38 08.66 08.74 9.00
3 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 6 08.59 08.59 07.82 08.57 8.59 07.18 07.39 08.34 8.00
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 9 08.45 08.42 08.43 08.45 8.45 07.68 x - 7.00
5 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 11 08.38 07.51 07.26 08.06 8.06 07.31 07.39 08.38 6.00
6 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 07.80 07.69 07.40 07.16 7.69 07.43 07.80 07.73 5.00
7 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 1 07.80 06.94 07.22 07.55 7.55 06.82 07.52 07.80 4.00
8 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 10 07.53 x 06.73 07.53 7.53 07.39 07.24 07.33 3.00
9 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 07.06 07.06 06.99 06.97 7.06 2.00
10 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 2 06.95 06.46 06.81 06.95 6.95 1.00
11 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 4 06.50 06.35 06.38 06.50 6.50
12 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 3 06.00 04.72 06.00 05.50 6.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 09.85 09.34 09.38 09.06 9.38 08.21 09.10 09.85 11.00
2 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 9 09.54 09.18 08.60 08.65 9.18 08.66 09.40 09.54 9.00
3 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 09.12 08.62 08.29 09.12 9.12 07.78 x 08.31 8.00
4 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 09.05 08.90 08.76 08.61 8.90 08.33 08.71 09.05 7.00
5 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 5 08.65 08.65 08.16 08.54 8.65 07.45 08.64 08.19 6.00
6 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 08.61 08.07 08.08 08.27 8.27 08.29 08.61 08.30 5.00
7 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 2 08.19 07.73 07.64 08.19 8.19 07.92 07.66 07.99 4.00
8 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 08.15 08.15 07.85 07.32 8.15 07.57 06.32 07.39 3.00
9 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 4 07.93 07.66 07.40 07.93 7.93 2.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 19 08.81 08.69 08.58 08.55 8.69 08.81 08.63 08.16 11.00
2 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 14 08.57 08.57 05.73 06.60 8.57 06.86 06.73 06.64 9.00
3 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 18 08.32 07.15 07.92 07.98 7.98 08.05 07.88 08.32 8.00
4 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 17 07.66 07.66 06.96 06.18 7.66 06.64 06.33 07.21 7.00
5 57 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 16 07.39 07.26 06.73 07.20 7.26 06.76 06.29 07.39 6.00
6 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 12 07.38 06.85 06.81 07.17 7.17 06.89 07.00 07.38 5.00
7 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 13 07.07 06.96 05.78 07.07 7.07 06.68 06.33 06.34 4.00
8 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 15 06.57 06.53 06.22 06.49 6.53 05.72 06.57 06.11 3.00
9 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 11 06.34 06.34 x 06.09 6.34 2.00
10 95 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 8 06.19 05.80 06.10 06.19 6.19 1.00
11 88 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 06.10 06.10 06.10 05.81 6.10
12 91 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 7 05.76 04.95 05.76 05.45 5.76
13 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 05.59 x 05.59 05.12 5.59
14 82 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 6 05.42 04.53 x 05.42 5.42
15 2 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 05.24 05.13 x 05.24 5.24
16 Beňová KarinBeňová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 04.36 04.36 04.07 x 4.36
17 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 04.23 - x 04.23 4.23
18= Kotasová EmaKotasová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 00.00 - x x -
18= Antalová KláraAntalová Klára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 00.00 - x x -
Celkom 19 pretekárov