<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 185 Body
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 180 - - o o xo o xo xxx 11.00
2 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 4 175 - - - xo o xxo xxx 9.00
3 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 170 o o o xxo o xxx 8.00
4 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 160 xo o o xxx 7.00
5 Plačko JánPlačko Ján
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 2 155 o xo xxx 6.00
6 Böhm AdriánBöhm Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 150 xo xxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 Body
1 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 10 158 o o o o o o o o o o xxx 11.00
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 9 145 o o o o o o o xxx 9.00
3 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 135 o o xo o o xxx 8.00
4 Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 135 o o o o xxo xxx 7.00
5= Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 4 125 o o xxo xxx 5.50
5= Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 125 o o xxo xxx 5.50
Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 7 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 163 166 Body
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 12 163 - - - xo xxo o o o xxx
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 155 o o o xo o xo xxx 11.00
3 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 10 155 o xo o o xo xo xxx 9.00
4 Kusyová JankaKusyová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 11 150 - - - o xo xxx 8.00
5 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 150 o o o xxo xxo xxx 7.00
6 58 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 145 o xo xo xxo xxr 6.00
7 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 140 o o o xxx 5.00
8 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 7 140 o o xo xxx 4.00
9 Hanesová HanaHanesová Hana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 3 135 xo xo xxx 3.00
10 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 130 o xxx 2.00
11 25 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 4 130 xxo xxx 1.00
Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 145 Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 17 140 - - - - o o o o xxx 11.00
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 16 140 - o o o o o xxo xo xxx 9.00
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 130 - - xxo xo o o xxx 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 14 130 o o o o xo xo xxx 7.00
5 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 12 130 o o o xo xxo xo xxx 6.00
6 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 125 o o o xxo o xxx 5.00
7= Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 4 125 o o o o xo xr 3.50
7= Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 11 125 - o o o xo xxx 3.50
9 96 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 37 125 o o o o xxo xxx 2.00
10 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 125 xo o o o xxo xxx 1.00
11 Lieskovská HankaLieskovská Hanka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 120 o o o o xxx
12= Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 115 o o o xxx
12= Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 9 115 o o o xxx
14 107 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 6 115 o xo xo xxx
15 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 10 110 o xo xx-
Celkom 15 pretekárov