<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 34 53.70 0.0 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 36 52.37 0.0 9.00
3 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 32 51.85 0.0 8.00
4 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 35 47.89 0.0 7.00
5 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 29 47.63 0.0 6.00
6 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 31 46.13 0.0 5.00
7 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 33 44.41 0.0 4.00
8 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 7 42.84 0.0 3.00
9 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 27 40.76 0.0 2.00
10= 272 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 21 38.97 0.0 0.50
10= Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 22 38.97 0.0 0.50
12 273 Čík TristanČík Tristan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 26 38.90 0.0
13 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 30 37.82 0.0
14 Hurta SamuelHurta Samuel
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 20 37.13 0.0
15 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 9 36.41 0.0
16 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 25 33.58 0.0
17 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 18 32.78 0.0
18 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 24 32.55 0.0
19 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 28 32.47 0.0
20 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 13 30.07 0.0
21 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 12 28.52 0.0
22 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 26.65 0.0
23 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 19 25.46 0.0
24 Halanda FilipHalanda Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 25.34 0.0
25 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 15 23.79 0.0
26 97 Pribula JurajPribula Juraj
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 23.71 0.0
27 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 2 23.56 0.0
28 29 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 14 23.26 0.0
29 Russo GiacomoRusso Giacomo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 10 22.13 0.0
30 23 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 5 20.37 0.0
31 Mikla AdamMikla Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 6 18.79 0.0
Celkom 31 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 32 45.92 0.0 11.00
2 96 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 33 45.09 0.0 9.00
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 31 41.95 0.0 8.00
4 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 29 41.25 0.0 7.00
5 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 25 39.67 0.0 6.00
6 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 38.70 0.0 5.00
7 Bartošíková LolaBartošíková Lola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 30 35.06 0.0 4.00
8 Luptáková LianaLuptáková Liana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 26 33.82 0.0 3.00
9 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 28 33.33 0.0 2.00
10 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 3 32.52 0.0 1.00
11 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 24 31.52 0.0
12 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 23 30.76 0.0
13 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 30.72 0.0
14 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 17 30.49 0.0
15 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 21 30.31 0.0
16 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18 29.39 0.0
17 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 22 28.32 0.0
18 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
07 07 20 28.19 0.0
19 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 27.74 0.0
20 Střelcová EmaStřelcová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 26.31 0.0
21 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 16 25.93 0.0
22 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 10 25.23 0.0
23 Szóradová NellaSzóradová Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 15 24.94 0.0
24 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 19 24.89 0.0
25 278 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 13 22.72 0.0
26 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 22.00 0.0
27 1 Adamcová LuciaAdamcová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 20.14 0.0
28 Reptová KatarínaReptová Katarína
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 9 20.04 0.0
29 Michálková NatáliaMichálková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 11 19.43 0.0
30 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 6 16.49 0.0
31 79 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 7 14.64 0.0
Celkom 31 pretekárov