<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vietor: +4.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 19.11 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 19.32 9.00
3 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.07 7.00
4 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.19 5.00
5 19 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 20.81 2.00
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.02 1.00
7 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.16
Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.14 6.00
2 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.68 3.00
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.05
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.21
5 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.51
6 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.56
7 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.85
8 272 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vietor: +4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.00 8.00
2 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.28
3 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.66
4 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.95
5 Michalica FilipMichalica Filip 070526 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 22.10
6 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.65
7 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.85
Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vietor: +3.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.61 4.00
2 Hodor ViliamHodor Viliam 071010 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
3 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.77
4 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.41
5 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 25.00
6 Závodný LeoZávodný Leo 110812 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.49
7 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.45
Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 13:55) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 22.12
2 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.63
3 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.21
4 Ingr MartinIngr Martin 070124 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 25.54
5 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.63
6 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj 070731 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 19.11 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 19.32 9.00
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.00 8.00
4 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.07 7.00
5 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.14 6.00
6 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.19 5.00
7 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.61 4.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.68 3.00
9 19 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 20.81 2.00
10 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.02 1.00
11 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.05
12 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.16
13 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 21.21
14 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.28
15 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.51
16 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.56
17 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 21.66
18 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.85
19 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.95
20 Michalica FilipMichalica Filip 070526 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 22.10
21 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 22.12
22 272 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.47
23 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.65
24 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.85
25 Hodor ViliamHodor Viliam 071010 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 23.62
26 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.77
27 Libich ŠimonLibich Šimon 060328 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.41
28 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 070727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.63
29 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 25.00
30 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.21
31 Závodný LeoZávodný Leo 110812 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.49
32 Ingr MartinIngr Martin 070124 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 25.54
33 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.63
34 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj 070731 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.00
35 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.45
Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 DNS
Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Vietor: +3.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.55 11.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.16 7.00
3 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.23 6.00
4 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.66 4.00
5 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 21.74 1.00
Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS
Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Vietor: +3.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.73 9.00
2 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 21.16 8.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.54 5.00
4 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 21.73 2.00
5 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 21.83
6 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.16
7 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.19
8 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.43
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Vietor: +5.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 21.77
2 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.92
3 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.20
4 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.40
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.51
6 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.52
7 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 23.33
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Vietor: +4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.00
2 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.19
3 73 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.38
4 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.39
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.99
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.22
7 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 24.72
8 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Vietor: +4.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 23.61
2 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 24.05
3 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.28
4 Szóradová NellaSzóradová Nella 060614 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.38
5 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 24.69
6 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 24.94
7 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.16
8 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.32
2 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.40
3 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.51
4 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.92
5 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.42
6 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.47
7 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.45
8 79 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Vietor: +3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.67 3.00
2 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.13
3 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.33
4 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.63
5 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 24.00
6 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.90
7 Držíková LeaDržíková Lea 060814 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.43
8 Némethová EmaNémethová Ema 070317 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 26.78
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.55 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.73 9.00
3 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 21.16 7.00
3 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 21.16 8.00
5 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.23 6.00
6 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.54 5.00
7 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.66 4.00
8 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.67 3.00
9 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 21.73 2.00
10 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 21.74 1.00
11 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 21.77
12 Kubová KarinKubová Karin 060127 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 21.83
13 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.92
14 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.13
15 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.16
16 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.19
17 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.20
18 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.40
19 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.43
20 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.51
21 Rábeková MelindaRábeková Melinda 071229 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.52
22 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.00
23 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 23.19
24 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 23.33
24 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.33
26 73 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.38
27 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.39
28 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 23.61
29 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.63
30 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.99
31 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 24.00
32 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 24.05
33 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.17
34 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.22
35 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.28
36 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.32
37 Szóradová NellaSzóradová Nella 060614 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.38
38 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.40
39 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.51
40 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 24.69
41 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 24.72
42 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 060722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.90
43 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.92
44 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 24.94
45 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 25.16
46 Komínková NikolKomínková Nikol 071130 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.42
47 Držíková LeaDržíková Lea 060814 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.43
48 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.47
49 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.81
50 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.45
51 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.68
52 Némethová EmaNémethová Ema 070317 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 26.78
53 79 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 28.94
Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS
Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 DNF