<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček, Tóth Bartoníček, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:46.42 11.00
2 Lopúch, Czako Lopúch, Czako AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:48.43 9.00
3 Medovič, Kročka Medovič, Kročka AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:50.16 8.00
4 Samuel, Muránsky Samuel, Muránsky Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:51.44 7.00
5 Moosch, Biely Moosch, Biely AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:54.23 6.00
6 Primič, Repta Primič, Repta CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:00.03 5.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová, Sviteková Turčanová, Sviteková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:54.14 11.00
2 Puha, Prohácková Puha, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:54.18 9.00
3 Laiferová, Plšková Laiferová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:54.79 7.00
4 Štrpková, Zelenáková Štrpková, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.41 6.00
5 Vaculčiaková, Seidlová Vaculčiaková, Seidlová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:59.34 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Macháčková, Poláková Macháčková, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:54.76 8.00
2 Lacinová, Šuleková Lacinová, Šuleková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:58.32 5.00
3 Jančíková, Blahová Jančíková, Blahová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:58.47 4.00
4 Sedgwick, Šottníková, Šottníková Sedgwick, Šottníková, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.76 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová, Sviteková Turčanová, Sviteková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:54.14 11.00
2 Puha, Prohácková Puha, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:54.18 9.00
3 Macháčková, Poláková Macháčková, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 0:54.76 8.00
4 Laiferová, Plšková Laiferová, Plšková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:54.79 7.00
5 Štrpková, Zelenáková Štrpková, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:56.41 6.00
6 Lacinová, Šuleková Lacinová, Šuleková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:58.32 5.00
7 Jančíková, Blahová Jančíková, Blahová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:58.47 4.00
8 Sedgwick, Šottníková, Šottníková Sedgwick, Šottníková, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.76 3.00
9 Vaculčiaková, Seidlová Vaculčiaková, Seidlová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:59.34 2.00