<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

200 m - Muži

(so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.09
2 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.01 7.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 14:25) official Vietor: +4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 21.94
MS Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.48
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.52 7.00
4 Sedláček LukášSedláček Lukáš 010717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.50 5.00
5 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.58 4.00
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:26) official Vietor: +5.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.73
2 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.14 11.00
3 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.54 9.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 23.64 8.00
5 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.90 6.00
6 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 24.16 5.00
Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:26) official Vietor: +5.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.73 7.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.49 4.00
3 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.74 3.00
4 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.81 2.00
5 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.04 1.00
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.25
7 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.44
8 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:26) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.11
2 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.82
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.55
4 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.40
Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DNS
Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.73
2 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.14 11.00
3 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.54 9.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 23.64 8.00
5 Špak FilipŠpak Filip 030615 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.73 7.00
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.90 6.00
7 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 24.16 5.00
8 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.49 4.00
9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.74 3.00
10 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.81 2.00
11 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.04 1.00
12 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.25
13 Balko FilipBalko Filip 021219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.11
14 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 26.44
15 Moosch TomášMoosch Tomáš 020518 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.46
16 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.82
17 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.55
18 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.40
Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 DNS
Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Hrušík DominikHrušík Dominik 021030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DNS
Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:35) official Vietor: +3.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.90 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.08 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.39 8.00
4 1 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.25 6.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 27.59 4.00
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 27.69 3.00
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.04 2.00
Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:35) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 27.45 5.00
2 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.49
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.54
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 28.65
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.20
6 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.27
7 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 29.62
8 2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 30.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:35) official Vietor: +4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 26.89 7.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 28.29 1.00
3 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 29.15
4 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.65
5 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 30.68
6 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 31.23
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.72
61 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 14:35) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 28.40
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 29.45
3 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.97
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.10
5 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.33
6 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.61
7 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 31.67
8 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 32.92
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.90 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.08 9.00
3 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.39 8.00
4 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 26.89 7.00
5 1 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.25 6.00
6 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 27.45 5.00
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 27.59 4.00
8 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 27.69 3.00
9 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.04 2.00
10 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 28.29 1.00
11 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 28.40
12 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 28.49
13 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.54
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 28.65
15 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 29.15
16 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.20
17 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.27
18 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 29.45
19 Plšková LindaPlšková Linda 031126 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 29.62
20 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 030806 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 29.97
21 2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 30.03
22 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.10
23 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.33
24 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.65
25 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 30.68
26 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 31.23
27 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.61
28 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 31.67
29 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.72
30 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 32.92
Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
61 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS