<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:05.34 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:07.96 9.00
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:10.00 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:10.57 7.00
5 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:12.94 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:11.49 6.00
2 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:12.56 5.00
3 4 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:21.81 3.00
4 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:24.46 2.00
5 7 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:27.24 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:05.34 11.00
2 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:07.96 9.00
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:10.00 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:10.57 7.00
5 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:11.49 6.00
6 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:12.56 5.00
7 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:12.94 4.00
8 4 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:21.81 3.00
9 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:24.46 2.00
10 7 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:27.24 1.00