<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: +3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 14.61
2 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.92 9.00
3 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.02 8.00
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.20 7.00
5 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.24 6.00
6 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.70 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.89 11.00
2= Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.79 3.50
2= Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.79 3.50
4 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.28 2.00
5 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.97 1.00
Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 14.61
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.89 11.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.92 9.00
4 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.02 8.00
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.20 7.00
6 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.24 6.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.70 5.00
8 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 15.79 3.50
8 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.79 3.50
10 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 16.28 2.00
11 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 16.97 1.00
Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ