<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)
100 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11.04
100 m - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12.14
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.26
3 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.46
200 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.01
400 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
400 m - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 53.02
2 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 58.88
800 m - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.75
2 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:11.29
3 65 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:15.36
800 m - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:24.16
2 1 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:28.50
3 2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:31.00
1500 m - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 19 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5:24.68
2 272 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5:25.97
3 34 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:46.48
1500 m - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 87 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:20.52
2 92 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5:21.32
3 94 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:38.57
110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.98
110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.51
3 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.58
2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 22 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7:25.08
2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 24 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8:18.75
2 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8:58.57
3 25 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10:45.56
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 66 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12:18.07
2 11 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12:36.58
3 22 Torák AdamTorák Adam 070528 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14:18.79
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 5 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12:02.89
2 4 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 12:07.70
3 59 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12:36.55
Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 74 Primič DanielPrimič Daniel 050420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 20:05.61
2 80 Čerešník MartinČerešník Martin 031028 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 20:05.83
3 65 Baláž MarošBaláž Maroš 050213 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 20:07.45
Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 63 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16:05.48
2 58 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18:03.37
3 61 Bryndzová NinaBryndzová Nina 021126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21:36.09
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dávid, Broďáni, Duchovič, Bojda Dávid, Broďáni, Duchovič, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 33.50
2 271 Szorád, Hvozdík, Bakay, Buday Szorád, Hvozdík, Bakay, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.28
3 Gaj, Stranovský, Kňaško, Halanda Gaj, Stranovský, Kňaško, Halanda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37.09
4 x 100 m kluby - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bartoníček, Tóth Bartoníček, Tóth Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 46.42
2 Lopúch, Czako Lopúch, Czako AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.43
3 Medovič, Kročka Medovič, Kročka AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50.16