<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 3 610 +3.6 m/s 581  +4.9592  +4.2610  +4.0610610  +3.6598  +4.0592  +3.9 7.00
2 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 2 590 +3.8 m/s xxx0.0590  +3.8x590  +4.0 5.00
3 Záhradníček FilipZáhradníček Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001215 1 563 +3.7 m/s 558  +5.2540  +4.2551  +3.9558563  +3.7558  +3.9x 4.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 12 645 +5.4 m/s 557  +3.1605  +4.5620  +3.3620611  +4.9645  +5.4630  +3.8 11.00
2 Deák KristófDeák Kristóf
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020126 1 643 +4.8 m/s 643  +4.8623  +8.2595  +3.4643597  +3.6635  +6.1601  +4.2 9.00
3 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 13 613 +4.9 m/s 581  +6.1590  +2.9585  +4.5590613  +4.9605  +4.9571  +3.7 8.00
4 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 11 580 +4.9 m/s 576  +5.4580  +4.9377  +5.0580--- 7.00
5 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 9 572 +4.7 m/s 547  +4.9xx547572  +4.7x563  +2.9 6.00
6 Kopček SamuelKopček Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030213 5 559 +4.6 m/s 505  +3.1496  +3.7559  +4.6559547  +4.7510  +5.4526  +4.2 5.00
7 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 8 555 +3.0 m/s 274  +3.1485  +5.6522  +3.4522555  +3.0554  +3.2x 4.00
8 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 10 536 +6.3 m/s xx536  +6.3536525  +4.7529  +2.7- 3.00
9 70 Hruška PeterHruška Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
031008 2 518 +4.1 m/s 518  +4.1512  +5.7512  +5.8518 2.00
10 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 6 507 +2.7 m/s 507  +2.7489  +3.8475  +5.5507 1.00
11 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030615 7 505 +4.6 m/s 505  +4.6x470  +5.1505
12 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 3 485 +3.8 m/s 485  +3.8467  +4.2443  +4.3485
13 Černiansky PeterČerniansky Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030816 4 480 +4.0 m/s 480  +4.0462  +3.9472  +4.7480
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 29 547 +1.9 m/s 490  +2.9493  +3.2-493547  +1.9539  +3.2 11.00
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 27 490 +3.3 m/s 443  +2.7453  +3.2-453464  +3.4490  +3.3 9.00
3 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060403 26 470 +3.7 m/s 459  +3.3x-459470  +3.7x 8.00
4 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 24 462 +2.6 m/s 433 +1.8 m/s 433  +1.8428  +3.7-433417  +3.4462  +2.6 7.00
5 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060909 25 450 +2.4 m/s 423 +1.8 m/s 423  +1.8432  +2.7-432450  +2.4445  +3.8 6.00
6 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 19 444 +4.4 m/s 444  +4.4423  +3.4-444412  +3.6436  +3.4 5.00
7 Michalica FilipMichalica Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070526 16 424 +2.3 m/s 424  +2.3303  +3.9-424423  +2.7410  +2.9 4.00
8 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 22 420 +2.8 m/s 413 +1.6 m/s 413  +1.6420  +2.8-420374  +3.7395  +2.6 3.00
9 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060702 20 415 +2.8 m/s 415  +3.1415  +2.8415 2.00
10 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 23 413 +2.3 m/s 407 +1.7 m/s 407  +1.7413  +2.3413 1.00
11 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071114 12 408 +1.0 m/s 384  +1.5408  +1.0408
12 34 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 18 403 +3.9 m/s 403  +3.9342  +2.4403
13 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071007 14 396 +2.0 m/s 396  +2.0393  +5.3396
14 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060427 21 395 +3.8 m/s 393  +3.0395  +3.8395
15 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070814 10 388 +1.8 m/s 374  +2.3388  +1.8388
16 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
060924 378 +2.4 m/s 358  +3.0378  +2.4378
17 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070905 3 374 +3.9 m/s 374  +3.9372  +2.4374
18 Hindák MiroslavHindák Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070203 13 371 +2.2 m/s 371  +2.2347  +2.3371
19 Grujbár DušanGrujbár Dušan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060926 11 368 +2.7 m/s 368  +2.7365  +2.2368
20 Hodor ViliamHodor Viliam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
071010 3 360 +2.6 m/s 340 +1.8 m/s 360  +2.6340  +1.8360
21 Lencsés NoelLencsés Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
071226 4 359 +3.6 m/s 353 +1.9 m/s 359  +3.6353  +1.9359
22 Lencsés SamuelLencsés Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060721 8 357 +2.9 m/s 357  +2.9353  +2.6357
23 Marek JaromírMarek Jaromír
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071026 5 328 +3.4 m/s 328  +3.4-328
24 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090220 320 +2.4 m/s 320  +2.4314  +2.4320
25 Horný JakubHorný Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070330 6 315 +1.8 m/s 315  +1.8309  +1.9315
26 Halanda FilipHalanda Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061223 15 273 +2.4 m/s 273  +2.4x273
Gargalík GregorGargalík Gregor
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
061031 2 NM xx0.0
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 8.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010125 3 493 +4.8 m/s 442  +4.5440  +5.9493  +4.8493486  +4.2473  +3.8x 7.00
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010324 2 464 +3.4 m/s 464  +3.4448  +2.8417  +3.6464450  +7.3x450  +3.4 5.00
3 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010826 1 412 +5.2 m/s 390  +3.2395  +4.0380  +2.4395380  +4.4412  +5.2x 4.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 19 550 +3.5 m/s 550  +3.5r550 11.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 18 515 +3.3 m/s 404  +2.1515  +3.3507  +4.6515r 9.00
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 16 495 +3.1 m/s 451  +3.9460  +4.8477  +4.4477xx495  +3.1 8.00
MS Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 17 487 +2.3 m/s x487  +2.3x487xxx
5 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 15 470 +3.0 m/s 436  +3.8435  +2.8467  +4.2467470  +3.0-- 7.00
6 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030203 11 452 +4.9 m/s 388  +4.3440  +4.8400  +4.2440452  +4.9x- 6.00
7 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
031019 12 441 +4.7 m/s 438  +4.4438  +4.5441  +4.7441440  +5.5437  +4.8424  +2.7 5.00
8 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 10 441 +2.4 m/s x226  +4.1441  +2.4441390  +5.1x421  +3.1 4.00
9 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050222 9 431 +2.9 m/s 431  +2.9xx431 3.00
10 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050113 7 430 +2.5 m/s 397  +4.0414  +2.9430  +2.5430 2.00
11 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 13 430 +2.0 m/s 430  +2.0xx430 1.00
12 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
031126 6 420 +3.7 m/s x420  +3.7398  +4.7420
13 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050909 4 395 +4.0 m/s 394  +3.9x395  +4.0395
14 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
051201 2 386 +3.1 m/s 349  +5.0386  +3.1340  +2.9386
15 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 5 376 +4.2 m/s 376  +4.2352  +3.2333  +3.5376
16 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040224 3 368 +4.0 m/s 368  +4.0353  +3.4340  +4.5368
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
030211 14 NM x--0.0
Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 8 NM xxx0.0
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 47 456 +1.6 m/s 429  +3.5450  +3.2-450423  +1.8456  +1.6 11.00
2 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 46 444 +1.0 m/s 444  +1.0432  +1.6-444440  +2.2441  +1.9 9.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 44 444 +1.9 m/s 435  +2.6420  +2.1-435423  +1.3444  +1.9 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 41 437 +1.0 m/s 413  +2.6424  +2.9-424437  +1.0428  +4.5 7.00
5 94 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060109 40 435 +1.8 m/s 399  +2.9426  +2.6-426419  +2.0435  +1.8 6.00
6 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 43 432 +1.7 m/s 403  +2.2429  +0.6-429424  +1.9432  +1.7 5.00
7 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071012 39 431 +2.0 m/s 431  +2.0395  +1.7-431396  +1.7375  +1.9 4.00
8 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060424 45 428 +0.6 m/s x421  +1.6-421428  +0.6420  +2.9 3.00
9 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
071004 37 409 +3.6 m/s 409  +3.6397  +2.3409 2.00
10 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060225 42 406 +1.6 m/s x406  +1.6406 1.00
11 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061018 36 402 +1.8 m/s 313  +2.8402  +1.8402
12 4 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
061012 34 401 +2.9 m/s 401  +2.9357  +2.8401
13 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 15 390 +3.6 m/s 390  +3.6375  +2.6390
14 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070125 33 382 +2.3 m/s 382  +2.3381  +2.9382
15 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 13 381 +2.9 m/s 322  +2.7381  +2.9381
16 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
081104 19 379 +2.4 m/s 363 +1.5 m/s 379  +2.4363  +1.5379
17 84 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
070715 29 377 +1.6 m/s 373  +2.2377  +1.6377
18 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
071108 32 375 +1.3 m/s 366  +2.6375  +1.3375
19 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
070620 24 374 +3.3 m/s 345  +2.2374  +3.3374
20 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
060911 17 371 +2.5 m/s 371  +2.5x371
21= Rábeková MelindaRábeková Melinda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071229 21 367 +3.9 m/s 355  +2.9367  +0.5367
21= 91 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 38 367 +0.5 m/s 355  +3.2367  +3.9367
23 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 23 364 +3.1 m/s 364  +4.2364  +3.1364
24 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070104 25 363 +3.6 m/s 363  +3.6351  +3.0363
25 87 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 26 351 +3.6 m/s 345 +1.3 m/s 351  +3.6345  +1.3351
26 Kojšová HelenaKojšová Helena
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061001 22 349 +3.3 m/s 344  +3.1349  +3.3349
27 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070112 16 346 +1.9 m/s 316  +2.4346  +1.9346
28 109 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 35 346 +2.8 m/s 346  +2.8298  +2.8346
29 6 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070414 2 343 +3.3 m/s 343  +3.3319  +2.3343
30 Szóradová NellaSzóradová Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060614 12 336 +2.8 m/s 330  +2.6336  +2.8336
31 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 8 335 +1.2 m/s 332  +2.6335  +1.2335
32 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060930 31 333 +3.7 m/s 333  +3.7297  +3.4333
33 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070928 20 323 +3.7 m/s 278 +1.7 m/s 323  +3.7278  +1.7323
34 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070111 28 320 +1.5 m/s x320  +1.5320
35 Čemanová LeaČemanová Lea
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060906 14 316 +3.3 m/s 306  +3.6316  +3.3316
36= Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070714 27 306 +2.7 m/s x306  +2.5306
36= Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071130 3 306 +2.5 m/s 306  +2.7x306
38 Sárazová EvaSárazová Eva
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
071115 18 302 +2.3 m/s 302  +2.3287  +2.1302
39 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
080806 6 300 +2.1 m/s x300  +2.1300
40 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070519 4 289 +1.5 m/s 254  +2.2289  +1.5289
Melayová ZuzanaMelayová Zuzana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070725 9 NM xx0.0
Némethová EmaNémethová Ema
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
070317 5 NM xx0.0
Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
070208 1 NM xx0.0
Celkom 43 pretekárov