<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 180
2 Gondžala DenisGondžala Denis 020525 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 175
3 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 031213 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 170
Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 158
2 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 145
3 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 135
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
2 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
3 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 140
2 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia 060911 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 130
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 391
2 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 280
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 240
Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 250
2 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 210
3 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 200
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 610
2 Brath RichardBrath Richard 000222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 590
3 Záhradníček FilipZáhradníček Filip 001215 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 563
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 645
2 Deák KristófDeák Kristóf 020126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 643
3 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 613
Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 547
2 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 490
3 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 470
Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Mihoková PetraMihoková Petra 010125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 493
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 464
3 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 412
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 550
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 515
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 495
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 456
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 061218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 444
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 444
Trojskok - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.91
2 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.92
Trojskok - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Brath RichardBrath Richard 000222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.50
2 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.40
Trojskok - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.98
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 031001 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.88
3 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 031213 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.73
Trojskok - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.01
Trojskok - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.36
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.85
3 9 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10.26
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 061108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.04
2 Felber MarekFelber Marek 070116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.20
3 Sojka MartinSojka Martin 070328 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.59
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Grňová KláraGrňová Klára 050322 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.85
2 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 040406 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.54
3 Danielová ChiaraDanielová Chiara 030906 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.12
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.81
2 Mónosiová SáraMónosiová Sára 060930 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.57
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.32
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.19
2 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 000516 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.71
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.43
2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.02
3 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.66
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.44
2 Ruman RomanRuman Roman 011007 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.93
3 Skoupa NorbertSkoupa Norbert 001103 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.10
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Palanská LenkaPalanská Lenka 021007 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35.73
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara 030906 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.54
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.80
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38.26
2 Mentel LukášMentel Lukáš 020510 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 35.71
3 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35.67
Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 46.72
2 Ruman RomanRuman Roman 011007 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.30
3 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan 010323 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.69
Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 030906 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.43
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 020118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 32.16
3 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 040406 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27.26
Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 35.62
Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Mentel LukášMentel Lukáš 020510 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 38.57
2 Čermák VladislavČermák Vladislav 030103 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 33.08
3 Russo LeandroRusso Leandro 040502 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 23.74
Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 011220 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 60.95
2 Skoupa NorbertSkoupa Norbert 001103 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 51.70
3 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan 010323 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.55
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Černý IvanČerný Ivan 061108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 53.70
2 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 52.37
3 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 51.85
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 45.92
2 96 Plačková LindaPlačková Linda 060802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 45.09
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 070216 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 41.95
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Nemcová AdrianaNemcová Adriana 020217 ŠK JablonicaŠK Jablonica 34.56
2 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 ŠK JablonicaŠK Jablonica 31.82
3 Grňová KláraGrňová Klára 050322 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27.54
Hod oštepom 600 g - Juniorky (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 000516 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 44.98
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel 020326 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 45.27
2 Kopček JakubKopček Jakub 031006 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 37.45
3 Mentel LukášMentel Lukáš 020510 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 36.93