<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid, Broďáni, Duchovič, Bojda Dávid, Broďáni, Duchovič, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.50 11.00
2 271 Szorád, Hvozdík, Bakay, Buday Szorád, Hvozdík, Bakay, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 36.28 9.00
3 Gaj, Stranovský, Kňaško, Halanda Gaj, Stranovský, Kňaško, Halanda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 37.09 8.00
4 Sidor, Šándor, Čík, Plačko Sidor, Šándor, Čík, Plačko CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 37.13 7.00
5 31 Hlaváček, Hlaváček, Forro, Marek Hlaváček, Hlaváček, Forro, Marek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 38.69 6.00
6 7 Repta, Sojka, Bartoš, Hodor Repta, Sojka, Bartoš, Hodor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 39.10 5.00
7 Závodný, Ingr, Russo, Torák Závodný, Ingr, Russo, Torák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 42.45 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimová, Czaková, Mehager, Hrnčárová Šimová, Czaková, Mehager, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 34.63 11.00
2 87 Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 34.92 9.00
3 Bartošíková, Vendžúrová Bartošíková, Vendžúrová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 35.37 7.00
4 Šurinová, Ďurišová, Prvá, Antalová Šurinová, Ďurišová, Prvá, Antalová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 35.52 6.00
5 Szabó, Nováková Szabó, Nováková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 35.76 5.00
6 Rakusová, Ballová Rakusová, Ballová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 36.56 4.00
7 86 Dodrvová, Maniačková, Lukáčková, Kubíčková Dodrvová, Maniačková, Lukáčková, Kubíčková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 37.04 3.00
Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovancová, Macháčková, Kubová, Tokošová Chovancová, Macháčková, Kubová, Tokošová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.25 8.00
2 Cepková, Čačková, Repaská, Miháliková Cepková, Čačková, Repaská, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 37.94 2.00
3 Sárazová, Bartoňová Sárazová, Bartoňová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.75 1.00
4 Dúbravská, Novotná, Rapavá, Králiková Dúbravská, Novotná, Rapavá, Králiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.76
5 Vaculková, Michálková, Komínková, Kojšová Vaculková, Michálková, Komínková, Kojšová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 39.34
6 Ďuríčková, Reptová, Mihočková Ďuríčková, Reptová, Mihočková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 40.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Střelcová, Holková, Kováčová, Belanská Střelcová, Holková, Kováčová, Belanská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 38.90
2 Lieskovská, Fúsková Lieskovská, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.54
3 83 Pillerová, Navarová Pillerová, Navarová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.64
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimová, Czaková, Mehager, Hrnčárová Šimová, Czaková, Mehager, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 34.63 11.00
2 87 Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 34.92 9.00
3 Chovancová, Macháčková, Kubová, Tokošová Chovancová, Macháčková, Kubová, Tokošová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.25 8.00
4 Bartošíková, Vendžúrová Bartošíková, Vendžúrová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 35.37 7.00
5 Šurinová, Ďurišová, Prvá, Antalová Šurinová, Ďurišová, Prvá, Antalová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 35.52 6.00
6 Szabó, Nováková Szabó, Nováková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 35.76 5.00
7 Rakusová, Ballová Rakusová, Ballová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 36.56 4.00
8 86 Dodrvová, Maniačková, Lukáčková, Kubíčková Dodrvová, Maniačková, Lukáčková, Kubíčková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 37.04 3.00
9 Cepková, Čačková, Repaská, Miháliková Cepková, Čačková, Repaská, Miháliková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 37.94 2.00
10 Sárazová, Bartoňová Sárazová, Bartoňová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.75 1.00
11 Dúbravská, Novotná, Rapavá, Králiková Dúbravská, Novotná, Rapavá, Králiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.76
12 5 Střelcová, Holková, Kováčová, Belanská Střelcová, Holková, Kováčová, Belanská Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 38.90
13 Vaculková, Michálková, Komínková, Kojšová Vaculková, Michálková, Komínková, Kojšová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 39.34
14 Lieskovská, Fúsková Lieskovská, Fúsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.54
15 83 Pillerová, Navarová Pillerová, Navarová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.64
16 Ďuríčková, Reptová, Mihočková Ďuríčková, Reptová, Mihočková CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 40.62
Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Horváthová, Halásová, Karabová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNF