<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

1500 m - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 5:24.68 11.00
2 272 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:25.97 9.00
3 34 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 5:46.48 8.00
4 30 Janota EduardJanota Eduard 070924 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 5:46.77 7.00
5 271 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:54.07 6.00
6 273 Čík TristanČík Tristan 081006 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 6:03.07 5.00
7 33 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 6:07.04 4.00
8 31 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 6:17.34 3.00
9 32 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 6:17.91 2.00
10 29 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 6:32.19 1.00
11 90 Petrík TimotejPetrík Timotej 071119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 6:46.17
12 97 Pribula JurajPribula Juraj 071202 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 7:41.38
13 81 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 7:57.62
23 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 DNS
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 13:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 5:20.52 11.00
2 92 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:21.32 9.00
3 94 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 5:38.57 8.00
4 110 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 5:38.72 7.00
5 84 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 5:39.98 6.00
6 96 Plačková LindaPlačková Linda 060802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 6:08.77 5.00
7 190 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 21 6:09.79 4.00
8 91 Harceková NikolaHarceková Nikola 071122 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 6:16.03 3.00
9 107 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 6:18.23 2.00
10 109 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 6:19.24 1.00
11 93 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 6:20.55
12 104 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 061030 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 6:22.76
13 88 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 061124 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 6:42.52
14 278 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 6:47.23
15 83 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 6:48.35
16 95 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 6:54.58
17 86 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 6:55.63
18 82 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 15 6:55.70
19 279 Tormová LenkaTormová Lenka 070420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13 7:24.58
20 277 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 7:41.05
89 Ballová LinaBallová Lina 060808 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 DNS
Celkom 21 pretekárov