<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.59 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.01 9.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.24 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.44 7.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.52 6.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.53 5.00
7 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.69 1.00
8 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.56 4.00
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.63 3.00
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.69 2.00
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.76
5 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.76
6 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
7 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.94
8 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.86
2 Akay OskarAkay Oskar 060924 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.89
3 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.94
4 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.16
5 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.21
6 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.24
7 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.38
Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.08
2 Válek DavidVálek David 071008 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.31
3 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.46
4 33 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.65
5 32 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.70
6 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 061211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.78
7 Marek JaromírMarek Jaromír 071026 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.84
Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.58
2 81 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.74
3 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.80
4 Závodný LeoZávodný Leo 110812 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.00
5 29 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.04
6 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.18
7 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.23
8 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.16
2 Lencsés NoelLencsés Noel 071226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.43
3 Ingr MartinIngr Martin 070124 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.70
4 Mikla AdamMikla Adam 071105 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.71
5 9 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.92
6 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.07
7 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj 070731 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.47
8 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalica FilipMichalica Filip 070526 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.03
2 Horník MarekHorník Marek 071207 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.68
3 Russo GiacomoRusso Giacomo 070802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.94
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.59 11.00
2 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.01 9.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.24 8.00
4 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.44 7.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.52 6.00
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.53 5.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.56 4.00
8 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.63 3.00
9 Dávid PeterDávid Peter 060320 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.69 1.00
9 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.69 2.00
11 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.70
12 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.76
12 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.76
14 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.86
15 Akay OskarAkay Oskar 060924 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.89
16 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
17 Gargalík GregorGargalík Gregor 061031 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.94
17 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.94
19 Michalica FilipMichalica Filip 070526 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.03
20 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.08
21 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.16
21 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.16
23 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.21
24 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.24
25 Válek DavidVálek David 071008 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.31
26 Lencsés NoelLencsés Noel 071226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.43
27 Grujbár DušanGrujbár Dušan 060926 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.46
28 66 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.58
29 33 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.65
30 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.66
31 32 Valko JurajValko Juraj 070201 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.70
31 Ingr MartinIngr Martin 070124 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.70
33 Mikla AdamMikla Adam 071105 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 09.71
34 81 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.74
35 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 061211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.78
36 Lencsés SamuelLencsés Samuel 060721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.80
37 Marek JaromírMarek Jaromír 071026 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.84
38 9 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.92
39 Závodný LeoZávodný Leo 110812 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.00
40 29 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.04
41 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 090402 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.07
42 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.18
43 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.23
44 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.29
45 Matejka PatrikMatejka Patrik 060208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.38
46 Kubovčiak NikolajKubovčiak Nikolaj 070731 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.47
47 Horník MarekHorník Marek 071207 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.68
48 Russo GiacomoRusso Giacomo 070802 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.94
49 Kaufman TimotejKaufman Timotej 071029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.07
Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 DNS
Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.37 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.48 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.52 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.59 6.00
5 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.59 5.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.62 4.00
7 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.69 2.00
8 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +4.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.56 7.00
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.79 1.00
3 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.79
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.80
5 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.80
6 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.93
7 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.40
Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.87
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.97
3 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.08
4 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.14
5 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.33
6 109 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.38
7 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.61
Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 3.00
2 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.97
3 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.15
4 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.16
5 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.26
6 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.33
7 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.35
8 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.16
2 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.27
3 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.30
4 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.31
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.43
6 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.63
7 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
8 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.03
2 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.21
3 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.49
4 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.51
5 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.61
6 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.74
7 86 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.88
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.71
2 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.76
3 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.81
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.97
5 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.98
6 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.00
7 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.03
8 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.71
2 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.76
3 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.83
4 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.94
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.07
6 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.34
7 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.47
8 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.48
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.85
2 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.85
3 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.88
4 Sárazová EvaSárazová Eva 071115 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.11
5 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.36
6 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.65
7 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.67
8 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.86
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michálková NatáliaMichálková Natália 070803 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.86
2 Kojšová HelenaKojšová Helena 061001 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.87
3 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.06
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.37 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.48 9.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.52 8.00
4 Martišová DianaMartišová Diana 080401 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.56 7.00
5 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.59 6.00
5 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.59 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.62 4.00
8 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 3.00
9 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.69 2.00
10 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.79 1.00
10 Šiková NelaŠiková Nela 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.79
12 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.80
12 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.80
14 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.87
15 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 060425 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.93
16 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.97
16 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.97
18 190 Vážanová EmaVážanová Ema 061129 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.03
19 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.08
20 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.14
21 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.15
22 Antalová KláraAntalová Klára 070118 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.16
22 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.16
24 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.21
24 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.21
26 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.26
27 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.27
28 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.30
29 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.31
30 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.33
30 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.33
32 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 060203 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.35
33 109 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.38
33 Vytisková EliškaVytisková Eliška 080806 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.38
35 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.40
36 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.43
37 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.49
38 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.51
39 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 070111 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.61
40 Kováčová RebekaKováčová Rebeka 071017 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.63
41 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
42 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.69
43 277 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.71
43 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 070208 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.71
45 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.74
46 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.76
46 Vojteková KatarínaVojteková Katarína 060630 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.76
48 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.81
49 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.83
50 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.85
50 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.85
52 Michálková NatáliaMichálková Natália 070803 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.86
53 Kojšová HelenaKojšová Helena 061001 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.87
54 86 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.88
54 Lieskovská HankaLieskovská Hanka 071031 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.88
56 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.91
57 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 060621 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.94
58 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.97
59 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.98
60 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.00
61 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.03
62 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 070826 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.05
63 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.07
64 Sárazová EvaSárazová Eva 071115 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.11
65 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.34
66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 061118 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.36
67 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.47
68 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.48
69 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.61
70 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.65
71 Molnárová LilienMolnárová Lilien 071212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.67
72 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.86
73 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.06
Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Šiková SaraŠiková Sara 070820 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS