<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo ZsAZ súťaže družstiev dorastu, juniorov, dospelých a 3. kolo ZsAZ súťaže družstiev mladšieho žiactva

Trnava (8. 6. 2019)

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.92 7.00
71 Suchý DaliborSuchý Dalibor 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 DNS
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci

(so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:09.75 11.00
2 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:11.29 9.00
3 65 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:15.36 8.00
4 67 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:17.28 7.00
5 79 Granský DávidGranský Dávid 041007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 2:19.72 6.00
6 63 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:20.08 5.00
7 57 Čepilek LukášČepilek Lukáš 030414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 2:23.38 4.00
8 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:26.51 3.00
9 61 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:29.62 2.00
10 80 Benka AdamBenka Adam 020806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 2:31.01 1.00
11 59 Žilka SamuelŽilka Samuel 020930 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 2:31.86
12 Biely PeterBiely Peter 040727 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:31.88
13 76 Sauer TimurSauer Timur 041002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:34.34
64 Kubík FilipKubík Filip 031014 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
77 Suchý DávidSuchý Dávid 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 DNS
72 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 020207 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNS
Celkom 16 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 8.6.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:24.16 11.00
2 1 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:28.50 9.00
3 2 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:31.00 8.00
4 5 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:34.41 7.00
5 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:34.55 6.00
6 3 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:34.74 5.00
7 9 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 2:36.24 4.00
8 4 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:41.46 3.00
9 7 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 2:51.87 2.00
10 11 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:28.27 1.00
8 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 050421 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 DNS
Celkom 11 pretekárov