<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky A (so, 4.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080417 4 390 390375386390
2 120 Čerenková NellaČerenková Nella
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080529 8 390 276390385390
3 101 Hangya VivienHangya Vivien
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
101124 13 373 302290373373
4 102 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080116 17 364 350304364364
5 109 Lea HamranováLea Hamranová
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080523 23 350 327341350350
6 108 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090927 10 347 346330347347
7 134 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
080812 40 337 337333328337
8 104 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090908 12 335 324295335335
9 129 Seková BarboraSeková Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080624 31 330 313302330330
10 105 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100307 9 328 328317x328
11 114 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091227 29 320 320317312320
12 138 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
090504 7 313 313307288313
13 124 Griesbachová StelaGriesbachová Stela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100619 11 312 200312303312
14 121 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080315 18 310 310287300310
15 107 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100216 3 303 290303290303
16 132 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080221 32 290 272290282290
17 139 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
080707 27 287 270274287287
18 115 Némethová LuciaNémethová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091129 26 286 286283222286
19 103 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
110330 15 286 286264250286
20 112 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100223 22 285 273276285285
21 135 Motolová AlexMotolová Alex
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
090211 25 284 280278284284
22 131 Porubská BarboraPorubská Barbora
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080325 30 283 283281268283
23 133 Stará LindaStará Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100129 33 278 258267278278
24 123 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091119 16 277 x263277277
25 130 Veľká KarlaVeľká Karla
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
081001 39 270 270212270270
26 142 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100710 37 270 250270266270
27 122 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100528 14 262 224262255262
28 117 Vassova ValentínaVassova Valentína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090730 38 262 254236262262
29 118 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
110330 35 260 260241248260
30 136 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101202 1 254 248247254254
31 125 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091223 5 253 245250253253
32 116 Szabó VeronikaSzabó Veronika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090524 34 250 248174250250
33 127 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100308 6 250 216250242250
34 110 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080806 36 246 246230233246
35 141 Pastierová AdelaPastierová Adela
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
081130 28 238 217238218238
36 140 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
110909 20 225 225197210225
37 113 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091008 24 218 205218217218
38 143 Kozolková LianaKozolková Liana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101115 19 205 200205170205
39 137 Bieliková AnnaBieliková Anna
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
120311 2 202 147172202202
99 Nemethová EVANemethová EVA
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080101 DNS 0.0
Celkom 40 pretekárov
Najmladšie žiačky B (so, 4.5.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 150 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080101 19 370 370366370370
2 169 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 13 370 352350370370
3 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 26 356 325324356356
4 148 Harantová VeronikaHarantová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090208 7 352 344337352352
5 154 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080618 18 351 351350340351
6 173 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090114 17 336 328322336336
7 187 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080721 28 330 330330330
8 167 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080412 11 324 304305324324
9 144 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
101220 322 314x322322
10 186 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
100211 10 320 308317320320
11 149 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
090228 12 318 234303318318
12 160 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090630 30 314 314302293314
13 156 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
091026 40 313 313277260313
14 184 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
081117 36 304 286293304304
15 161 Roštárová LeaRoštárová Lea
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080725 32 298 292298297298
16 171 Huttová NatáliaHuttová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090604 14 295 225295216295
17 162 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080514 35 292 x268292292
18 157 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090929 39 292 245262292292
19 155 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080401 9 290 x275290290
20 152 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
081217 8 288 288285270288
21 190 Tóthová KristínaTóthová Kristína
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
080420 38 288 242216288288
22 158 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090528 27 286 280279286286
23 172 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080326 15 282 274226282282
24 183 Smolková IsabellaSmolková Isabella
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100924 33 280 278266280280
25 174 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080921 42 280 262280267280
26 180 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100428 29 280 x280249280
27 159 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080516 34 274 266274260274
28 178 Mičková DianaMičková Diana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
081010 24 272 232272268272
29 165 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100102 3 270 270246230270
30 182 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090411 25 266 240261266266
31 175 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100601 21 264 247252264264
32 166 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090915 2 258 188258246258
MS 176 Martišová LauraMartišová Laura
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090116 22 255 255242225255
34 153 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080401 16 246 246235246
35 163 Báčiková NinaBáčiková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090312 1 238 190238234238
36 170 Doffek PetraDoffek Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090209 4 235 112144235235
MS 179 Prosmanová KláraProsmanová Klára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090216 31 232 x190232232
38 164 Grinajová NinaGrinajová Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
091117 6 232 104x232232
39 147 Zubčáková EmiZubčáková Emi
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091104 41 209 208x209209
40 168 Drobná GrétaDrobná Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100331 5 201 115196201201
41 177 Talajková VanessaTalajková Vanessa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090611 37 180 130164180180
42 188 Lehocká EmmaLehocká Emma
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
130808 20 156 156x156156
Celkom 42 pretekárov
Najmladšie žiačky C (so, 4.5.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 228 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090423 29 386 382386360386
2 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
081104 23 375 368375370375
3 207 Tóthová TimeaTóthová Timea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080522 38 363 326350363363
4 210 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080512 6 360 352331360360
5 191 Dinková NatašaDinková Nataša
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
080503 8 358 x336358358
6 200 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080126 16 355 325355336355
7 201 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080601 17 345 345318301345
8 192 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
090122 7 342 342339338342
9 211 Hartlova DanielaHartlova Daniela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080218 13 340 273326340340
10 230 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090827 20 337 337322328337
11 232 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080716 28 335 335310277335
12 203 Gereková NatáliaGereková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080111 12 332 332312306332
13 219 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
090202 41 328 328290325328
14 212 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080320 14 323 321318323323
15 215 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080403 26 320 306320315320
16 218 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080605 24 318 270286318318
17 229 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090821 34 316 316305307316
18 223 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100126 19 310 288301310310
19 214 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080428 4 309 300309246309
20 209 Kászová KarolínaKászová Karolína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080412 18 308 308x299308
21 225 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
100223 2 303 283303283303
22 216 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080122 27 298 273294298298
23 99 Nemethová EVANemethová EVA
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080101 30 297 284297x297
24 213 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080515 3 293 256233293293
25 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
080103 10 291 276291285291
26 224 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091021 15 288 283280288288
27 204 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080508 36 283 274283244283
28 208 Šantavá NelaŠantavá Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080523 35 282 282274271282
29 222 Sláviková PaulínaSláviková Paulína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
100519 32 279 253272279279
30 227 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090902 40 275 275266264275
31 221 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111031 31 267 265248267267
32 194 Smatanová EmaSmatanová Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
090617 33 249 247249242249
33 206 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 25 249 195231249249
34 195 Cintulová AgátaCintulová Agáta
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
090818 5 246 173235246246
35 198 Lasicová NinaLasicová Nina
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
111007 21 240 240238x240
36 226 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110427 37 239 233239211239
37 220 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110329 11 234 234x220234
38 199 Včelková PetraVčelková Petra
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
101112 39 228 219228210228
39 202 Balková TeréziaBalková Terézia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080131 1 224 222205224224
40 193 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
110803 9 224 224207210224
Celkom 40 pretekárov