<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.67 11.00
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.56 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 41.41 7.00
4 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 41.79 6.00
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 44.20 5.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 44.99 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 41.12 8.00
2 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 44.55 4.00
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 50.82
4 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 58.07
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 47.13 2.00
2 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.96 1.00
3 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.76
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.67 11.00
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.56 9.00
3 Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 41.12 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 41.41 7.00
5 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 41.79 6.00
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 44.20 5.00
7 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 44.55 4.00
8 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 44.99 3.00
9 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 47.13 2.00
10 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.96 1.00
11 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 50.76
12 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 50.82
13 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 58.07

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.28 11.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 44.83 9.00
3 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 49.36 7.00
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 53.80 5.00
5 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 55.39 3.00
6 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 55.85 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 47.21 8.00
MS Maté MelindaMaté Melinda 040101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.43
3 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 50.71 6.00
4 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 53.93 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.28 11.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 44.83 9.00
3 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 47.21 8.00
4 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 49.36 7.00
5 Maté MelindaMaté Melinda 040101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 49.43
6 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 50.71 6.00
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 53.80 5.00
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 53.93 4.00
9 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 55.39 3.00
10 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 55.85 2.00