<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.40 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.47 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.68 8.00
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.69 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.79 6.00
6 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.87 4.00
7 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.90 2.00
Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.83 5.00
2 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.89 3.00
3 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.11
5 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.24
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35
7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37
8 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.22
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.41
4 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
5 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.61
6 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.65
7 266 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
8 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurík DominikĎurík Dominik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68
3 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
4 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.09
5 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.16
6 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
7 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.35
8 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 08.01 1.00
2 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
3 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.27
4 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.59
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.79
6 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.92
7 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
8 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.70
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.40 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.47 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.68 8.00
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.69 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.79 6.00
6 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.83 5.00
7 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.87 4.00
8 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.89 3.00
9 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.90 2.00
10 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 08.01 1.00
11 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03
12 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.11
13 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21
14 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.22
15 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.24
16 Bača MarekBača Marek 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
17 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.27
18 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35
19 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37
20 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.41
21 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47
22 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
23 Fekte MátyásFekte Mátyás 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.59
24 Ďurík DominikĎurík Dominik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60
25 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.61
26 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.65
27 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68
28 266 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
29 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.79
30 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
31 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.92
32 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.96
33 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.09
34 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.16
35 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
36 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.35
37 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
38 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.52
39 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.70
Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.13 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.18 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.54 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.59 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63 4.00
7 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.72 2.00
8 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.73 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.69 3.00
2 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.77
3 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.82
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.87
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.88
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
8 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.10
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.88
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.94
3 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.03
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.04
5 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.06
6 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.07
7 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.13
8 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.78
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.12
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
4 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.30
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.34
6 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
7 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
8 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.38
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.44
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.47
4 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.57
MS Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65
7 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.76
8 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.34
2 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.79
MS Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.81
5 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
6 274 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94
7 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
8 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.57
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.67
3 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.68
4 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.96
5 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.11
MS Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.21
7 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.44
Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.62 5.00
2 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.11
3 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.64
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.20
5 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.22
6 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.18
2 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
3 Péková VeronikaPéková Veronika 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.13 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.18 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.54 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.59 6.00
6 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.62 5.00
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.69 3.00
9 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.72 2.00
10 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.73 1.00
11 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.77
12 Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.78
13 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.82
14 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.87
15 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.88
15 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.88
17 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.94
18 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
19 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.03
20 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.04
21 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.06
22 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.07
23 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.11
24 Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.12
25 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.13
26 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
27 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.18
28 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.30
30 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
31 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.34
31 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.34
33 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
34 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.38
35 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.44
36 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.47
37 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
38 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.57
38 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.57
40 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
41 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.64
42 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65
43 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.67
44 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.68
45 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.76
45 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76
47 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.79
48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
48 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.81
50 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
51 274 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94
52 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
53 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
53 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.96
55 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.07
56 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.11
56 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.11
58 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.20
59 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.21
60 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.22
61 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.23
62 Péková VeronikaPéková Veronika 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.00
63 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.44
64 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.10
Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh A (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.52
2 56 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.74
3 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.96
4 66 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
5 78 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.67
6 81 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.88
7 58 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.12
8 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07
Celkom 8 pretekárov
Beh C (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.65
2 90 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.74
3 70 Piši OliverPiši Oliver 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
4 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.85
5 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.27
6 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.84
7 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.61
8 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.02
Celkom 8 pretekárov
Beh D (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
2 60 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.80
3 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.43
4 79 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.49
5 93 Zeman MatúšZeman Matúš 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.42
6 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.46
7 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
8 85 Klásek KarolKlásek Karol 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.24
Celkom 8 pretekárov
Beh E (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
2 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.37
3 59 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
4 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.61
Celkom 4 pretekári
Beh F (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.24
2 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.30
3 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
4 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.92
5 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.01
6 35 Hozák DávidHozák Dávid 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
7 68 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
Celkom 7 pretekárov
Beh G (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.03
2 95 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
3 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.93
4 32 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.14
5 74 Petho KristiánPetho Kristián 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.53
6 67 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64
7 91 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.89
8 73 Novota AdamNovota Adam 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
Celkom 8 pretekárov
Beh H (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.50
2 83 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.33
3 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.70
4 63 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49
5 86 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23
Celkom 5 pretekárov
Beh I (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.94
2 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
3 39 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
4 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.53
5 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
6 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.47
7 31 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.70
8 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81
Celkom 8 pretekárov
Beh J (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
2 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
3 4 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.24
4 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.37
5 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.56
6 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.80
7 55 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.84
8 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.06
Celkom 8 pretekárov
Beh K (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
2 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.57
3 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.95
4 49 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
5 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.67
6 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
7 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.35
8 6 Hangya RolandHangya Roland 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.95
Celkom 8 pretekárov
Beh L (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
2 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.09
3 28 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.30
4 45 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.97
5 40 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.18
6 100 Salva AdamSalva Adam 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32
7 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.27
Celkom 7 pretekárov
Beh M (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
2 29 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17
3 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.72
4 16 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.97
5 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.87
46 Rapant RomanRapant Roman 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh N (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
2 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.49
3 2 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
4 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.42
5 20 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.63
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.03
2 51 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
3 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.24
4 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.30
5 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.49
6 36 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.50
7 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.52
8 44 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
9 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.57
10 75 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
11 84 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.65
12 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
13 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
14 95 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
15 56 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.74
15 90 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.74
17 72 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
18 70 Piši OliverPiši Oliver 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
18 60 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.80
20 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
21 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.85
22 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.92
23 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.93
24 1 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.94
25 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.95
26 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.96
27 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
28 66 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
28 49 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
30 39 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
30 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
32 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.09
33 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
34 32 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.14
35 29 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17
36 2 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
37 4 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.24
38 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.27
39 28 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.30
40 83 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.33
41 89 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.37
41 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.37
43 59 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
43 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.42
45 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.43
46 79 Plajer DominikPlajer Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.49
47 74 Petho KristiánPetho Kristián 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.53
47 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.53
49 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.56
50 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
51 20 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.63
52 67 Adamec GregorAdamec Gregor 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64
53 78 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.67
53 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.67
55 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.70
56 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.72
57 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.80
58 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.84
59 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
60 81 Sander LukášSander Lukáš 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.88
61 91 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.89
62 73 Novota AdamNovota Adam 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
62 45 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.97
62 16 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.97
65 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.01
66 35 Hozák DávidHozák Dávid 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
67 68 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
68 58 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.12
69 40 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.18
70 100 Salva AdamSalva Adam 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32
71 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.35
72 93 Zeman MatúšZeman Matúš 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.42
73 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.46
74 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.47
75 63 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49
76 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.61
76 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.61
78 31 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.70
79 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81
80 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
80 55 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.84
82 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.87
83 6 Hangya RolandHangya Roland 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.95
84 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.02
85 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.06
86 86 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23
87 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.27
88 85 Klásek KarolKlásek Karol 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.24
89 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07
46 Rapant RomanRapant Roman 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.60 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.68 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.44 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.54 7.00
Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.95 6.00
2 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.26 5.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.08 4.00
4 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 20.23 2.00
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 NM
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.17 3.00
2 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.27 1.00
3 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 21.54
4 242 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.77
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.94
6 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.26
2 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.32
3 263 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.57
4 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.77
5 244 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03
Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurík DominikĎurík Dominik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.07
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.08
3 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.40
Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Francisci AlexFrancisci Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 19.91 2.00
Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.34
Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.05
247 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.87 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 19.77 4.00
2 248 Orban KryštofOrban Kryštof 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.11
3 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.84
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.60 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.68 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.44 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.54 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.95 6.00
6 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.26 5.00
7 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 19.77 4.00
8 247 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.87 3.00
9 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 19.91 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.08 4.00
11 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.17 3.00
12 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 20.23 2.00
13 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.27 1.00
14 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.34
15 Ďurík DominikĎurík Dominik 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.07
16 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.08
17 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.40
18 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 21.54
19 242 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.77
20 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.94
21 248 Orban KryštofOrban Kryštof 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.11
22 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.26
23 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.05
24 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.32
25 263 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.57
26 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.77
27 244 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03
28 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.33
29 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.84
30 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 NM
Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 DNS
Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Francisci AlexFrancisci Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.39 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.43 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.82 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.37 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.64 6.00
Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 20.61 6.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.89 4.00
3 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.00 3.00
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.20 2.00
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.23 1.00
Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.75
2 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.82
3 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.99
4 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.43
5 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.25
Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.76
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
3 296 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.16
4 249 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.35
5 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.49
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.84
2 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.35
3 256 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.44
4 251 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.48
MS Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.54
6 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.88
2 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.41
3 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.81
4 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.84
5 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.79
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.45
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.76
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.05
MS Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
5 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.71
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Jó AlízJó Alíz 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.48 6.00
2 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.66 3.00
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.86
4 Péková VeronikaPéková Veronika 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.26
Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.96
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.32
3 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.71
4 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.91
5 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.20
Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.36
2 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.47
3 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 22.52
4 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.56
5 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 23.98
6 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.11
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.39 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.43 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.82 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.37 7.00
5 260 Jó AlízJó Alíz 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.48 6.00
6 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 20.61 6.00
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.64 6.00
8 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.66 3.00
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.89 4.00
10 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.00 3.00
11 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.20 2.00
12 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.23 1.00
13 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.75
14 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.76
15 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
16 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.82
17 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.86
18 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.96
19 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.99
20 296 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.16
21 Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.32
22 249 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.35
23 273 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.36
24 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.43
25 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.47
26 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.49
27 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 22.52
28 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.79
29 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.84
30 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.88
31 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.25
32 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.35
33 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.41
34 256 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.44
35 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.45
36 251 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.48
37 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.54
38 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.56
39 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.76
40 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.81
41 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.84
42 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 23.98
43 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.05
44 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
45 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
46 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.71
46 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.71
48 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.79
49 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.82
50 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.91
51 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.92
52 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.20
53 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.11
54 Péková VeronikaPéková Veronika 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.26
Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNF
Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF
Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNF

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh A (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Nemethová EVANemethová EVA 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.90
2 129 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.41
3 115 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.88
4 133 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.95
5 110 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.92
6 117 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.09
Celkom 6 pretekárov
Beh B (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.00
2 167 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.61
3 180 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.01
4 166 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.63
5 168 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.32
Celkom 5 pretekárov
Beh C (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.83
2 190 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 27.64
3 164 Grinajová NinaGrinajová Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.36
4 170 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.02
5 188 Lehocká EmmaLehocká Emma 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 35.58
99 Nemethová EVANemethová EVA 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh D (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.54
2 187 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.44
3 172 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.66
4 182 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.68
5 147 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 29.00
Celkom 5 pretekárov
Beh E (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 201 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.52
2 200 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.56
3 214 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.97
4 173 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.71
5 171 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.98
6 213 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.87
Celkom 6 pretekárov
Beh F (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.92
2 210 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.68
3 211 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.10
4 212 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.06
5 152 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.00
6 153 Jančíková BarboraJančíková Barbora 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 32.12
Celkom 6 pretekárov
Beh G (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.11
2 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 27.17
3 155 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.49
4 175 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.55
5 195 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 32.67
Celkom 5 pretekárov
Beh H (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Dinková NatašaDinková Nataša 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 25.47
2 224 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.11
3 192 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 26.47
4 225 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.49
5 193 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 31.72
6 199 Včelková PetraVčelková Petra 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 35.88
Celkom 6 pretekárov
Beh I (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17
2 228 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.79
3 203 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.47
4 186 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.10
5 202 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.97
6 208 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.16
Celkom 6 pretekárov
Beh L (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.11
2 209 Kászová KarolínaKászová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.68
3 204 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.24
4 206 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.92
5 174 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.18
6 183 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 30.31
Celkom 6 pretekárov
Beh M (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.96
2 156 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.39
3 160 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.31
4 162 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.63
Celkom 4 pretekári
Beh N (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.72
2 158 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 29.96
3 194 Smatanová EmaSmatanová Ema 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 30.45
4 226 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.61
5 157 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 31.25
6 159 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 31.71
Celkom 6 pretekárov
Beh O (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.06
2 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 25.33
3 232 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.88
4 230 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.90
5 229 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.98
6 198 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 30.26
Celkom 6 pretekárov
Beh P (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.24
2 161 Roštárová LeaRoštárová Lea 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.86
3 184 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.87
4 227 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.31
Celkom 4 pretekári
Beh Q (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.32
2 165 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37
3 163 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.35
4 136 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 27.70
5 125 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 31.30
6 220 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 31.92
Celkom 6 pretekárov
Beh R (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.36
2 223 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.90
3 105 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.74
4 112 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.85
5 127 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.55
MS 176 Martišová LauraMartišová Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.19
Celkom 6 pretekárov
Beh S (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.41
2 108 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.54
3 178 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.25
4 122 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 29.91
5 137 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 30.96
6 140 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 31.35
Celkom 6 pretekárov
Beh T (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
219 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 26.50
1 104 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.88
2 135 Motolová AlexMotolová Alex 09 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.76
3 116 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.65
4 124 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.74
5 222 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 28.52
6 103 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.10
Celkom 7 pretekárov
Beh U (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.63
2 109 Lea HamranováLea Hamranová 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.24
3 101 Hangya VivienHangya Vivien 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.17
4 143 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 31.67
5 113 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.74
6 141 Pastierová AdelaPastierová Adela 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 33.44
Celkom 6 pretekárov
Beh V (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: +8.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.36
2 132 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.96
3 114 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.49
4 142 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 28.20
5 123 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.97
Celkom 5 pretekárov
Beh W (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.99
2 121 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.71
3 118 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.89
MS 179 Prosmanová KláraProsmanová Klára 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.82
Celkom 4 pretekári
Beh X (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 25.31
2 130 Veľká KarlaVeľká Karla 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.80
3 131 Porubská BarboraPorubská Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.83
4 221 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.50
5 177 Talajková VanessaTalajková Vanessa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.24
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.99
2 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.54
3 120 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.63
4 150 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.00
5 207 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17
6 216 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.24
7 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.41
8 187 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.44
9 201 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.52
10 200 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.56
11 228 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.79
12 104 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.88
13 148 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.92
14 218 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.06
15 154 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.11
16 134 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 25.31
17 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 25.33
18 138 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.36
18 139 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.36
20 191 Dinková NatašaDinková Nataša 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 25.47
20 203 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.47
22 108 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.54
23 172 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.66
24 210 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.68
25 215 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.72
26 135 Motolová AlexMotolová Alex 09 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.76
27 149 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.83
28 161 Roštárová LeaRoštárová Lea 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.86
29 144 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.96
30 214 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.97
31 211 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.10
32 169 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.11
32 224 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.11
34 107 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.32
35 165 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37
36 156 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.39
37 192 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 26.47
38 219 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 26.50
39 167 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.61
40 182 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.68
41 173 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.71
42 232 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.88
43 99 Nemethová EVANemethová EVA 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.90
43 230 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.90
43 223 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.90
46 132 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.96
47 229 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.98
48 180 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.01
49 212 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.06
50 186 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.10
51 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 27.17
52 109 Lea HamranováLea Hamranová 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.24
53 160 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.31
54 163 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.35
55 129 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.41
56 155 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.49
56 114 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.49
58 162 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.63
59 190 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 27.64
60 116 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.65
61 209 Kászová KarolínaKászová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.68
62 136 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 27.70
63 121 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.71
64 105 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.74
64 124 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.74
66 130 Veľká KarlaVeľká Karla 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.80
67 131 Porubská BarboraPorubská Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.83
68 112 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.85
69 184 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.87
70 115 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.88
71 133 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.95
72 202 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.97
73 171 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.98
74 152 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.00
75 101 Hangya VivienHangya Vivien 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.17
76 142 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 28.20
77 178 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.25
78 227 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.31
79 164 Grinajová NinaGrinajová Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.36
80 222 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 28.52
81 127 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.55
82 213 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.87
83 118 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.89
84 147 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 29.00
85 170 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.02
86 103 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.10
87 204 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.24
88 225 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.49
89 179 Prosmanová KláraProsmanová Klára 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.82
90 122 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 29.91
91 110 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.92
91 206 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.92
93 158 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 29.96
94 123 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.97
95 208 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.16
96 174 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.18
97 198 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 30.26
98 183 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 30.31
99 194 Smatanová EmaSmatanová Ema 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 30.45
100 221 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.50
101 175 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.55
102 226 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.61
103 166 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.63
104 137 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 30.96
105 176 Martišová LauraMartišová Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.19
106 177 Talajková VanessaTalajková Vanessa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.24
107 157 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 31.25
108 125 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 31.30
109 168 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.32
110 140 Kozolková MelissaKozolková Melissa