<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 4.5.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 3 44.55 0.0 11.00
2 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
050427 6 31.22 0.0 9.00
3 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 10 30.89 0.0 8.00
4 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 1 29.03 0.0 7.00
5 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050310 4 23.30 0.0 6.00
6 Russo LeandroRusso Leandro
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040502 8 21.20 0.0 5.00
7 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070116 2 20.89 0.0 4.00
8 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050513 5 19.35 0.0 3.00
9 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060424 9 15.67 0.0 2.00
10 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 7 15.18 0.0 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
040406 7 23.15 0.0 11.00
2 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 13 22.27 0.0 9.00
3 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040624 10 21.62 0.0 8.00
4 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040406 12 21.13 0.0 7.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 15 20.78 0.0 6.00
6 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050711 8 19.63 0.0 5.00
7 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041214 14 18.88 0.0 4.00
8 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050604 11 17.76 0.0 3.00
9 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050607 4 15.85 0.0 2.00
10 Pavlíková VanesaPavlíková Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070605 6 13.02 0.0 1.00
11 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
070818 1 12.59 0.0
12 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070425 5 11.41 0.0
270 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061124 3 NM 0.0
283 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060626 9 NM 0.0
Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 2 NM 0.0
Celkom 15 pretekárov