<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 166
2 Homola IvanHomola Ivan 050730 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 153
3 Veselý FilipVeselý Filip 060708 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 140
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 153
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 143
3 240 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 143
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 210
3 Repková DianaRepková Diana 050620 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 180
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 545
2 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 538
3 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 519
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 530
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 524
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 515
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 150 Králová KarinKrálová Karin 080101 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 370
2 169 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 370
3 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 356
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 390
2 120 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 390
3 101 Hangya VivienHangya Vivien 101124 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 373
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 228 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 386
2 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 375
3 207 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 363
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 040406 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.59
2 Náterová KarinNáterová Karin 040909 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.46
3 Grňová KláraGrňová Klára 050322 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.28
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.30
2 Varačka MatúšVaračka Matúš 050505 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.76
3 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 11.66
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 44.55
2 Lipovský MárioLipovský Mário 050427 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 31.22
3 Varačka MatúšVaračka Matúš 050505 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 30.89
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.15
2 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 050317 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 22.27
3 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.62
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 050317 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 29.42
2 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 040406 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 26.25
3 Pecková AnetaPecková Aneta 040624 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.78
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Marťák TomášMarťák Tomáš 050109 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 25.05
2 Batka OndrejBatka Ondrej 041217 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 24.59
3 279 Zmatlík TadeášZmatlík Tadeáš 040524 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 24.13
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Piši OliverPiši Oliver 080402 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 41.92
2 75 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 40.25
3 71 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.59
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.35
2 44 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.05
3 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 31.97
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30.56
2 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 30.41
3 Grňová KláraGrňová Klára 050322 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29.18
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 4.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 34.90
2 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33.70
3 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 32.60