<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci A (so, 4.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080402 08 41.92 0.0
2 75 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080801 08 40.25 0.0
3 71 Rapand AlexRapand Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080410 08 38.59 0.0
4 65 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080618 08 35.10 0.0
5 76 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080526 08 34.58 0.0
6 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
081024 08 33.16 0.0
7 95 Holý DominikHolý Dominik
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090518 09 33.10 0.0
8 63 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080829 08 33.04 0.0
9 59 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080226 08 32.82 0.0
10 74 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080613 08 32.71 0.0
11 78 Józsa DávidJózsa Dávid
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080602 08 30.58 0.0
12 64 Katrušin LeoKatrušin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080102 08 30.21 0.0
13 73 Novota AdamNovota Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080404 08 29.60 0.0
14 36 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
080623 08 29.44 0.0
15 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080517 08 28.82 0.0
16 68 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080512 08 28.81 0.0
17 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080530 08 28.16 0.0
18 91 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091211 09 28.03 0.0
19 66 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080208 08 26.56 0.0
20 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080621 08 25.26 0.0
21 72 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080526 08 24.79 0.0
22 32 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091024 09 24.67 0.0
23 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
090928 09 24.64 0.0
24 84 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110923 11 24.29 0.0
25 60 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
091228 09 22.97 0.0
26 79 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080926 08 22.57 0.0
27 88 Laššo MatúšLaššo Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
080812 08 22.52 0.0
28 62 Mlynek MaximMlynek Maxim
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
081013 08 22.16 0.0
29 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080822 08 22.15 0.0
30 90 Pelech MichalPelech Michal
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091208 09 21.96 0.0
31 58 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
101227 10 21.60 0.0
32 61 Procházka TimotejProcházka Timotej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
080223 08 21.26 0.0
33 56 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080127 08 20.94 0.0
34 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080714 08 20.40 0.0
35 89 Stašák MarekStašák Marek
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
091203 09 18.59 0.0
36 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
080912 08 18.56 0.0
37 67 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080429 08 17.78 0.0
38 85 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
110602 11 17.29 0.0
39 35 Hozák DávidHozák Dávid
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
091016 09 16.80 0.0
40 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
100822 10 16.61 0.0
41 86 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
111004 11 16.42 0.0
42 93 Zeman MatúšZeman Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
100809 10 15.09 0.0
43 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
090112 09 14.93 0.0
44 83 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 08 14.79 0.0
45 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
110927 11 13.85 0.0
46 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
101119 10 13.64 0.0
47 81 Sander LukášSander Lukáš
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
090308 09 11.34 0.0
Celkom 47 pretekárov
Najmladší žiaci B (so, 4.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080409 08 36.35 0.0
2 44 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090220 09 34.05 0.0
3 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
081015 08 31.97 0.0
4 51 Karol ŠimonKarol Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080612 08 30.44 0.0
5 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080817 08 28.64 0.0
6 17 Gronsky JakubGronsky Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090717 09 27.14 0.0
7 48 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100108 10 26.78 0.0
8 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090914 09 26.67 0.0
9 23 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100707 10 26.60 0.0
10 2 Švajda FilipŠvajda Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091007 09 26.42 0.0
11 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100319 10 26.04 0.0
12 30 Horváth MatúšHorváth Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
100105 10 24.87 0.0
13 6 Hangya RolandHangya Roland
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090308 09 23.82 0.0
14 3 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080426 08 23.77 0.0
15 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100818 10 23.66 0.0
16 31 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
101107 10 23.56 0.0
17 49 Keketi LeonKeketi Leon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080925 08 23.50 0.0
18 39 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080212 08 23.45 0.0
19 Langchald IllésLangchald Illés
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091228 09 23.14 0.0
20 40 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
091007 09 23.10 0.0
21 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090810 09 21.90 0.0
22 16 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
091007 09 21.53 0.0
23 1 Lukács BálintLukács Bálint
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090428 09 21.41 0.0
24 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090505 09 20.72 0.0
25 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100114 10 20.59 0.0
26 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090701 09 19.54 0.0
27 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090722 09 19.16 0.0
28 20 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100325 10 19.03 0.0
29 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090209 09 18.95 0.0
30 55 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110509 11 18.82 0.0
31 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080823 08 17.99 0.0
32 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090509 09 17.93 0.0
33 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090602 09 17.92 0.0
34 4 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080908 08 17.81 0.0
35 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080131 08 17.26 0.0
36 45 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100807 10 17.20 0.0
37 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
100924 10 17.19 0.0
38 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
100105 10 14.23 0.0
39 29 Valent LeoValent Leo
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
090729 09 14.16 0.0
40 50 Kolej OndrejKolej Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090225 09 14.10 0.0
41 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110523 11 13.27 0.0
42 100 Salva AdamSalva Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090918 09 12.47 0.0
43 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110826 11 11.52 0.0
44 28 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
080101 08 11.24 0.0 11.00
46 Rapant RomanRapant Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110101 11 DNS 0.0
Celkom 45 pretekárov