<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci A (so, 4.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 41.92 0.0
2 75 Baráth JurajBaráth Juraj
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 40.25 0.0
3 71 Rapand AlexRapand Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 38.59 0.0
4 65 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 35.10 0.0
5 76 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 34.58 0.0
6 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
08 08 33.16 0.0
7 95 Holý DominikHolý Dominik
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 33.10 0.0
8 63 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 33.04 0.0
9 59 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 32.82 0.0
10 74 Petho KristiánPetho Kristián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 32.71 0.0
11 78 Józsa DávidJózsa Dávid
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 30.58 0.0
12 64 Katrušin LeoKatrušin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 30.21 0.0
13 73 Novota AdamNovota Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 29.60 0.0
14 36 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 29.44 0.0
15 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 28.82 0.0
16 68 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 28.81 0.0
17 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 28.16 0.0
18 91 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 28.03 0.0
19 66 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 26.56 0.0
20 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 25.26 0.0
21 72 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 24.79 0.0
22 32 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 24.67 0.0
23 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 24.64 0.0
24 84 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 24.29 0.0
25 60 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 22.97 0.0
26 79 Plajer DominikPlajer Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 22.57 0.0
27 88 Laššo MatúšLaššo Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 22.52 0.0
28 62 Mlynek MaximMlynek Maxim
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 22.16 0.0
29 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 22.15 0.0
30 90 Pelech MichalPelech Michal
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 21.96 0.0
31 58 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 21.60 0.0
32 61 Procházka TimotejProcházka Timotej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 21.26 0.0
33 56 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 20.94 0.0
34 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 20.40 0.0
35 89 Stašák MarekStašák Marek
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 18.59 0.0
36 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 18.56 0.0
37 67 Adamec GregorAdamec Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 17.78 0.0
38 85 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 17.29 0.0
39 35 Hozák DávidHozák Dávid
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 16.80 0.0
40 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 16.61 0.0
41 86 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 16.42 0.0
42 93 Zeman MatúšZeman Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 15.09 0.0
43 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 14.93 0.0
44 83 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 14.79 0.0
45 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 13.85 0.0
46 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 13.64 0.0
47 81 Sander LukášSander Lukáš
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
09 09 11.34 0.0
Celkom 47 pretekárov
Najmladší žiaci B (so, 4.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 36.35 0.0
2 44 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 34.05 0.0
3 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 31.97 0.0
4 51 Karol ŠimonKarol Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 30.44 0.0
5 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 28.64 0.0
6 17 Gronsky JakubGronsky Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 27.14 0.0
7 48 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 26.78 0.0
8 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 26.67 0.0
9 23 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 26.60 0.0
10 2 Švajda FilipŠvajda Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 26.42 0.0
11 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 26.04 0.0
12 30 Horváth MatúšHorváth Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 24.87 0.0
13 6 Hangya RolandHangya Roland
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 23.82 0.0
14 3 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 23.77 0.0
15 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 23.66 0.0
16 31 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 23.56 0.0
17 49 Keketi LeonKeketi Leon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 23.50 0.0
18 39 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 23.45 0.0
19 Langchald IllésLangchald Illés
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 23.14 0.0
20 40 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 23.10 0.0
21 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 21.90 0.0
22 16 Zemene MatúšZemene Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 21.53 0.0
23 1 Lukács BálintLukács Bálint
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 21.41 0.0
24 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 20.72 0.0
25 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 20.59 0.0
26 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 19.54 0.0
27 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 19.16 0.0
28 20 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 19.03 0.0
29 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 18.95 0.0
30 55 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 18.82 0.0
31 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 17.99 0.0
32 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 17.93 0.0
33 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 17.92 0.0
34 4 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 17.81 0.0
35 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 17.26 0.0
36 45 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 17.20 0.0
37 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 17.19 0.0
38 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 14.23 0.0
39 29 Valent LeoValent Leo
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 14.16 0.0
40 50 Kolej OndrejKolej Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14.10 0.0
41 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 13.27 0.0
42 100 Salva AdamSalva Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 12.47 0.0
43 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 11.52 0.0
44 28 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 11.24 0.0 11.00
46 Rapant RomanRapant Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 DNS 0.0
Celkom 45 pretekárov