<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 4.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 13 09.59 09.59 x x 9.59 x x x 11.00
2 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 16 09.46 09.46 x x 9.46 x x x 9.00
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 09.28 09.28 x x 9.28 x x x 8.00
4 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 17 09.16 09.16 x x 9.16 x x x 7.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 15 09.05 09.05 x x 9.05 x x x 6.00
6 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 08.19 08.19 x x 8.19 x x x 5.00
7 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 9 08.05 08.05 x x 8.05 x x x 4.00
8 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 10 08.01 08.01 x x 8.01 x x x 3.00
9 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 12 07.89 07.89 x x 7.89 x x x 2.00
10 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 07.87 07.87 x x 7.87 x x x 1.00
11 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 5 07.54 07.54 x x 7.54 x x x
12 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 07.52 07.52 x x 7.52 x x x
13 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 6 07.38 07.38 x x 7.38 x x x
14 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 3 06.97 06.97 x x 6.97 x x x
15 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 7 06.94 06.94 x x 6.94 x x x
16 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 06.32 06.32 x x 6.32 x x x
17 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 1 06.22 06.22 x x 6.22 x x x
Celkom 17 pretekárov