<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.40 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.47 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.68 8.00
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.69 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.79 6.00
6 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.87 4.00
7 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.90 2.00
Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.83 5.00
2 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.89 3.00
3 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.11
5 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.24
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35
7 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37
8 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21
2 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.22
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.41
4 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
5 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.61
6 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.65
7 266 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
8 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60
2 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68
3 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
4 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.09
5 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.16
6 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
7 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.35
8 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 08.01 1.00
2 Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
3 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.27
4 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.59
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.79
6 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.92
7 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
8 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.70
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.40 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.47 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.68 8.00
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.69 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.79 6.00
6 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.83 5.00
7 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.87 4.00
8 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.89 3.00
9 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.90 2.00
10 Pollák MichalPollák Michal 040609 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 08.01 1.00
11 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03
12 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.11
13 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21
14 Vaško JakubVaško Jakub 041021 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.22
15 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.24
16 Bača MarekBača Marek 050601 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
17 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.27
18 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35
19 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37
20 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.41
21 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47
22 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
23 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.59
24 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60
25 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.61
26 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.65
27 Bielik RichardBielik Richard 060401 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68
28 266 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
29 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.79
30 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
31 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.92
32 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.96
33 Veselý FilipVeselý Filip 060708 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.09
34 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.16
35 Poláček AdamPoláček Adam 060622 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
36 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.35
37 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
38 Kubica MichalKubica Michal 070514 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.52
39 Zeman JakubZeman Jakub 071030 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.70
Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.13 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.18 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.54 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.59 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63 4.00
7 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.72 2.00
8 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.73 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.69 3.00
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.77
3 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.82
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.87
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.88
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
8 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.10
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.88
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.94
3 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.03
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.04
5 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.06
6 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.07
7 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.13
8 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.78
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.12
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
4 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.30
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.34
6 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
7 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
8 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.38
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.44
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.47
4 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.57
MS Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65
7 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.76
8 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.34
2 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.79
MS Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.81
5 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
6 274 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94
7 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
8 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.57
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.67
3 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.68
4 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.96
5 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.11
MS Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.21
7 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.44
Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.62 5.00
2 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.11
3 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.64
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.20
5 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.22
6 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.18
2 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 070320 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
3 Péková VeronikaPéková Veronika 061001 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.13 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.18 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.54 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.59 6.00
6 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.62 5.00
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.69 3.00
9 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.72 2.00
10 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.73 1.00
11 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.77
12 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.78
13 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.82
14 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.87
15 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.88
15 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.88
17 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.94
18 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
19 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.03
20 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.04
21 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.06
22 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.07
23 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.11
24 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.12
25 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.13
26 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
27 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.18
28 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.30
30 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
31 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.34
31 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.34
33 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
34 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.38
35 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.44
36 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.47
37 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
38 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.57
38 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.57
40 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
41 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.64
42 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65
43 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.67
44 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.68
45 Machová NinaMachová Nina 051025 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.76
45 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76
47 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.79
48 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
48 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.81
50 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
51 274 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94
52 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 070320 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
53 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
53 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.96
55 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.07
56 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.11
56 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.11
58 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.20
59 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.21
60 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.22
61 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.23
62 Péková VeronikaPéková Veronika 061001 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.00
63 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.44
64 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.10
Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh A (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.52
2 56 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.74
3 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.96
4 66 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
5 78 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.67
6 81 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.88
7 58 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.12
8 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07
Celkom 8 pretekárov
Beh C (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.65
2 90 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.74
3 70 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
4 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.85
5 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.27
6 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.84
7 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 101119 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.61
8 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.02
Celkom 8 pretekárov
Beh D (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
2 60 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.80
3 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.43
4 79 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.49
5 93 Zeman MatúšZeman Matúš 100809 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.42
6 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 100924 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.46
7 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
8 85 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.24
Celkom 8 pretekárov
Beh E (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
2 89 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.37
3 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
4 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.61
Celkom 4 pretekári
Beh F (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.24
2 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.30
3 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
4 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.92
5 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.01
6 35 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
7 68 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
Celkom 7 pretekárov
Beh G (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.03
2 95 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
3 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.93
4 32 Németh FilipNémeth Filip 091024 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.14
5 74 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.53
6 67 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64
7 91 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.89
8 73 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
Celkom 8 pretekárov
Beh H (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.50
2 83 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.33
3 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.70
4 63 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49
5 86 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23
Celkom 5 pretekárov
Beh I (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.94
2 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
3 39 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
4 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.53
5 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
6 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.47
7 31 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.70
8 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81
Celkom 8 pretekárov
Beh J (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
2 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
3 4 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.24
4 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.37
5 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.56
6 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.80
7 55 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.84
8 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.06
Celkom 8 pretekárov
Beh K (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
2 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.57
3 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.95
4 49 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
5 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.67
6 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
7 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.35
8 6 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.95
Celkom 8 pretekárov
Beh L (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
2 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.09
3 28 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.30
4 45 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.97
5 40 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.18
6 100 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32
7 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.27
Celkom 7 pretekárov
Beh M (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
2 29 Valent LeoValent Leo 090729 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17
3 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.72
4 16 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.97
5 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.87
46 Rapant RomanRapant Roman 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh N (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
2 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.49
3 2 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
4 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.42
5 20 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.63
3 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.03
2 51 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
3 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.24
4 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.30
5 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.49
6 36 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.50
7 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.52
8 44 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
9 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.57
10 75 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
11 84 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.65
12 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
13 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
14 95 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
15 56 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.74
15 90 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.74
17 72 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
18 70 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
18 60 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.80
20 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
21 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.85
22 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.92
23 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.93
24 1 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.94
25 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.95
26 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.96
27 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
28 66 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
28 49 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
30 39 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
30 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
32 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.09
33 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
34 32 Németh FilipNémeth Filip 091024 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.14
35 29 Valent LeoValent Leo 090729 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17
36 2 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
37 4 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.24
38 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.27
39 28 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.30
40 83 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.33
41 89 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.37
41 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.37
43 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
43 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.42
45 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.43
46 79 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.49
47 74 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.53
47 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.53
49 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.56
50 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
51 20 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.63
52 67 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64
53 78 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.67
53 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.67
55 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.70
56 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.72
57 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.80
58 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.84
59 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
60 81 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.88
61 91 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.89
62 73 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
62 45 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.97
62 16 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.97
65 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.01
66 35 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
67 68 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
68 58 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.12
69 40 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.18
70 100 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32
71 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.35
72 93 Zeman MatúšZeman Matúš 100809 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.42
73 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 100924 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.46
74 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.47
75 63 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49
76 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 101119 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.61
76 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.61
78 31 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.70
79 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81
80 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
80 55 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.84
82 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.87
83 6 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.95
84 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.02
85 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.06
86 86 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23
87 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.27
88 85 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.24
89 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07
46 Rapant RomanRapant Roman 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
3 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS