<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.40 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.47 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.68 8.00
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.69 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.79 6.00
6 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.87 4.00
7 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.90 2.00
Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.83 5.00
2 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.89 3.00
3 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03
4 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.11
5 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.24
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35
7 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37
8 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola IvanHomola Ivan 050730 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21
2 Vaško JakubVaško Jakub 041021 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.22
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.41
4 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
5 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.61
6 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.65
7 266 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
8 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60
2 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68
3 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
4 Veselý FilipVeselý Filip 060708 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.09
5 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.16
6 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
7 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.35
8 Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 13:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 08.01 1.00
2 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
3 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.27
4 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.59
5 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.79
6 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.92
7 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
8 Zeman JakubZeman Jakub 071030 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.70
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.40 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.47 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.68 8.00
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.69 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.79 6.00
6 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.83 5.00
7 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.87 4.00
8 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.89 3.00
9 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.90 2.00
10 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 08.01 1.00
11 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.03
12 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.11
13 Homola IvanHomola Ivan 050730 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21
14 Vaško JakubVaško Jakub 041021 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.22
15 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.24
16 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
17 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.27
18 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.35
19 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.37
20 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.41
21 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.47
22 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.48
23 Fekte MátyásFekte Mátyás 040826 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 08.59
24 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.60
25 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.61
26 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.65
27 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68
28 266 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
29 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.79
30 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.90
31 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.92
32 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.96
33 Veselý FilipVeselý Filip 060708 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.09
34 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.16
35 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
36 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.35
37 Chobot DominikChobot Dominik 070717 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
38 Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.52
39 Zeman JakubZeman Jakub 071030 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.70
Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.13 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.18 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.54 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.59 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63 4.00
7 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.72 2.00
8 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.73 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.69 3.00
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.77
3 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.82
4 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.87
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.88
6 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
8 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.10
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.88
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.94
3 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.03
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.04
5 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.06
6 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.07
7 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.13
8 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.78
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.12
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
4 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.30
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.34
6 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
7 Miková NatáliaMiková Natália 051122 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
8 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.38
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.44
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.47
4 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.57
MS Leváková NinaLeváková Nina 050615 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65
7 Machová NinaMachová Nina 051025 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.76
8 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.34
2 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.79
MS Nováková KarinNováková Karin 070327 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.81
5 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
6 274 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94
7 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
8 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.57
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.67
3 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.68
4 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.96
5 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.11
MS Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.21
7 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.44
Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.62 5.00
2 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.11
3 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.64
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.20
5 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.22
6 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.5.2019 - 14:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.18
2 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 070320 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
3 Péková VeronikaPéková Veronika 061001 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.13 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.18 9.00
3 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.54 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.59 6.00
6 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.62 5.00
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.63 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.69 3.00
9 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.72 2.00
10 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.73 1.00
11 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.77
12 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.78
13 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.82
14 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.87
15 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.88
15 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.88
17 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.94
18 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.02
19 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.03
20 Poláková TerezaPoláková Tereza 050125 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.04
21 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.06
22 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.07
23 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.11
24 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.12
25 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.13
26 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.15
27 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.18
28 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.26
29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.30
30 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33
31 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.34
31 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.34
33 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 060628 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
34 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.38
35 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.44
36 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.47
37 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.49
38 Dohnálková LianaDohnálková Liana 070108 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.57
38 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.57
40 Miková NatáliaMiková Natália 051122 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.59
41 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.64
42 Leváková NinaLeváková Nina 050615 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.65
43 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.67
44 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.68
45 Machová NinaMachová Nina 051025 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.76
45 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76
47 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.79
48 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.81
48 Nováková KarinNováková Karin 070327 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.81
50 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.85
51 274 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94
52 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 070320 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
53 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.96
53 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 060328 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.96
55 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.07
56 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.11
56 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.11
58 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.20
59 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.21
60 Luisa KrakouLuisa Krakou 071122 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.22
61 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.23
62 Péková VeronikaPéková Veronika 061001 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.00
63 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.44
64 Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.10
Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh A (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.52
2 56 Paúk MartinPaúk Martin 080127 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.74
3 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.96
4 66 Cifra MartinCifra Martin 080208 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
5 78 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.67
6 81 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.88
7 58 Balaban RomanBalaban Roman 101227 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.12
8 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07
Celkom 8 pretekárov
Beh C (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Matejov AlexMatejov Alex 110923 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.65
2 90 Pelech MichalPelech Michal 091208 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.74
3 70 Piši OliverPiši Oliver 080402 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
4 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.85
5 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.27
6 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.84
7 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 101119 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.61
8 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.02
Celkom 8 pretekárov
Beh D (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Róka NoelRóka Noel 080526 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
2 60 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.80
3 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.43
4 79 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.49
5 93 Zeman MatúšZeman Matúš 100809 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.42
6 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 100924 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.46
7 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
8 85 Klásek KarolKlásek Karol 110602 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.24
Celkom 8 pretekárov
Beh E (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
2 89 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.37
3 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
4 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.61
Celkom 4 pretekári
Beh F (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.24
2 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.30
3 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
4 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.92
5 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.01
6 35 Hozák DávidHozák Dávid 091016 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
7 68 Fúska JakubFúska Jakub 080512 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
Celkom 7 pretekárov
Beh G (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.03
2 95 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
3 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.93
4 32 Németh FilipNémeth Filip 091024 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.14
5 74 Petho KristiánPetho Kristián 080613 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.53
6 67 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64
7 91 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.89
8 73 Novota AdamNovota Adam 080404 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
Celkom 8 pretekárov
Beh H (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.50
2 83 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.33
3 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.70
4 63 Ligač RolandLigač Roland 080829 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49
5 86 Galba AlexGalba Alex 111004 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23
Celkom 5 pretekárov
Beh I (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Lukács BálintLukács Bálint 090428 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.94
2 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
3 39 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
4 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.53
5 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
6 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.47
7 31 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.70
8 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81
Celkom 8 pretekárov
Beh J (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
2 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
3 4 Valach DanielValach Daniel 080908 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.24
4 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.37
5 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.56
6 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.80
7 55 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.84
8 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.06
Celkom 8 pretekárov
Beh K (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
2 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.57
3 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.95
4 49 Keketi LeonKeketi Leon 080925 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
5 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.67
6 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
7 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.35
8 6 Hangya RolandHangya Roland 090308 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.95
Celkom 8 pretekárov
Beh L (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
2 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.09
3 28 Šuba PeterŠuba Peter 080101 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.30
4 45 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.97
5 40 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.18
6 100 Salva AdamSalva Adam 090918 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32
7 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.27
Celkom 7 pretekárov
Beh M (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
2 29 Valent LeoValent Leo 090729 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17
3 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.72
4 16 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.97
5 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.87
46 Rapant RomanRapant Roman 110101 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh N (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
2 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.49
3 2 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
4 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.42
5 20 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.63
3 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Rapand AlexRapand Alex 080410 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.03
2 51 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
3 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.24
4 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.30
5 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.49
6 36 Drábik FilipDrábik Filip 080623 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.50
7 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.52
8 44 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.54
9 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.57
10 75 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
11 84 Matejov AlexMatejov Alex 110923 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.65
12 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
13 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.67
14 95 Holý DominikHolý Dominik 090518 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
15 56 Paúk MartinPaúk Martin 080127 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.74
15 90 Pelech MichalPelech Michal 091208 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.74
17 72 Róka NoelRóka Noel 080526 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.76
18 70 Piši OliverPiši Oliver 080402 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
18 60 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.80
20 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.84
21 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.85
22 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.92
23 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.93
24 1 Lukács BálintLukács Bálint 090428 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.94
25 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.95
26 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.96
27 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
28 66 Cifra MartinCifra Martin 080208 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
28 49 Keketi LeonKeketi Leon 080925 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.05
30 39 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.08
30 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
32 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.09
33 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
34 32 Németh FilipNémeth Filip 091024 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.14
35 29 Valent LeoValent Leo 090729 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.17
36 2 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.23
37 4 Valach DanielValach Daniel 080908 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.24
38 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.27
39 28 Šuba PeterŠuba Peter 080101 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.30
40 83 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.33
41 89 Stašák MarekStašák Marek 091203 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.37
41 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.37
43 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
43 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.42
45 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.43
46 79 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.49
47 74 Petho KristiánPetho Kristián 080613 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.53
47 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.53
49 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.56
50 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
51 20 Buday KristiánBuday Kristián 100325 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.63
52 67 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64
53 78 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.67
53 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.67
55 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.70
56 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.72
57 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.80
58 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.84
59 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
60 81 Sander LukášSander Lukáš 090308 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.88
61 91 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.89
62 73 Novota AdamNovota Adam 080404 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
62 45 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.97
62 16 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.97
65 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.01
66 35 Hozák DávidHozák Dávid 091016 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
67 68 Fúska JakubFúska Jakub 080512 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.05
68 58 Balaban RomanBalaban Roman 101227 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.12
69 40 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.18
70 100 Salva AdamSalva Adam 090918 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.32
71 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.35
72 93 Zeman MatúšZeman Matúš 100809 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.42
73 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 100924 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.46
74 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.47
75 63 Ligač RolandLigač Roland 080829 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.49
76 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 101119 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.61
76 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.61
78 31 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.70
79 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.81
80 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.84
80 55 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.84
82 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.87
83 6 Hangya RolandHangya Roland 090308 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.95
84 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.02
85 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.06
86 86 Galba AlexGalba Alex 111004 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23
87 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.27
88 85 Klásek KarolKlásek Karol 110602 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 13.24
89 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.07
46 Rapant RomanRapant Roman 110101 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
3 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.60 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.68 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.44 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.54 7.00
Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.95 6.00
2 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.26 5.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.08 4.00
4 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 20.23 2.00
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 NM
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaško JakubVaško Jakub 041021 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.17 3.00
2 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.27 1.00
3 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 21.54
4 242 Černý MatejČerný Matej 050418 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.77
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.94
6 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.26
2 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.32
3 263 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.57
4 Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.77
5 244 Handl RichardHandl Richard 070805 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03
Košút SamuelKošút Samuel 051215 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.07
2 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.08
3 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.40
Gál TomášGál Tomáš 051013 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Karper IvanKarper Ivan 050929 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Francisci AlexFrancisci Alex 060224 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 19.91 2.00
Homola IvanHomola Ivan 050730 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.34
Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.05
247 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.87 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 4.5.2019 - 16:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 19.77 4.00
2 248 Orban KryštofOrban Kryštof 050511 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.11
3 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.84
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.60 11.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 17.68 9.00
3 Tóth GergóTóth Gergó 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.44 8.00
4 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.54 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.95 6.00
6 Kocian JakubKocian Jakub 040309 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.26 5.00
7 Pollák MichalPollák Michal 040609 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 19.77 4.00
8 247 Novák ErikNovák Erik 040403 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.87 3.00
9 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 19.91 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.08 4.00
11 Vaško JakubVaško Jakub 041021 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.17 3.00
12 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 20.23 2.00
13 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.27 1.00
14 Homola IvanHomola Ivan 050730 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.34
15 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.07
16 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.08
17 Šurin JakubŠurin Jakub 040831 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.40
18 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 21.54
19 242 Černý MatejČerný Matej 050418 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.77
20 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.94
21 248 Orban KryštofOrban Kryštof 050511 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.11
22 294 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 22.26
23 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.05
24 295 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.32
25 263 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.57
26 Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.77
27 244 Handl RichardHandl Richard 070805 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.03
28 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.33
29 Hurta SamuelHurta Samuel 070505 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.84
30 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 NM
Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Dvoran MatejDvoran Matej 040703 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Košút SamuelKošút Samuel 051215 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 DNS
Gál TomášGál Tomáš 051013 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Karper IvanKarper Ivan 050929 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Francisci AlexFrancisci Alex 060224 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.39 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.43 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.82 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.37 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.64 6.00
Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 20.61 6.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.89 4.00
3 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.00 3.00
4 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.20 2.00
5 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.23 1.00
Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.75
2 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.82
3 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.99
4 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.43
5 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.25
Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.76
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
3 296 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.16
4 249 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.35
5 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.49
6 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.84
2 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.35
3 256 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.44
4 251 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.48
MS Leváková NinaLeváková Nina 050615 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.54
6 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.88
2 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.41
3 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.81
4 Miková NatáliaMiková Natália 051122 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.84
5 Madáková LauraMadáková Laura 051215 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.79
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.45
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.76
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.05
MS Nováková KarinNováková Karin 070327 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
5 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.71
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Jó AlízJó Alíz 040510 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.48 6.00
2 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.66 3.00
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.86
4 Péková VeronikaPéková Veronika 061001 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.26
Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa 040315 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.96
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.32
3 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 070320 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.71
4 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.91
5 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.20
Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 4.5.2019 - 16:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.36
2 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.47
3 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 22.52
4 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.56
5 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 23.98
6 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.11
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.39 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 19.43 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.82 8.00
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.37 7.00
5 260 Jó AlízJó Alíz 040510 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.48 6.00
6 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 20.61 6.00
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 20.64 6.00
8 297 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.66 3.00
9 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 20.89 4.00
10 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.00 3.00
11 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.20 2.00
12 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.23 1.00
13 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.75
14 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.76
15 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
16 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.82
17 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.86
18 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa 040315 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.96
19 291 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.99
20 296 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.16
21 Baloghová ElenaBaloghová Elena 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.32
22 249 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.35
23 273 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.36
24 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 22.43
25 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 050927 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.47
26 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.49
27 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 04 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 22.52
28 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.79
29 Komorová SylviaKomorová Sylvia 051023 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.84
30 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.88
31 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.25
32 Staníková EmmaStaníková Emma 051107 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.35
33 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.41
34 256 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.44
35 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.45
36 251 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.48
37 Leváková NinaLeváková Nina 050615 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.54
38 Danihelová EsterDanihelová Ester 050929 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.56
39 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.76
40 Jančíková ValériaJančíková Valéria 050909 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.81
41 Miková NatáliaMiková Natália 051122 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.84
42 292 Lišiaková JúliaLišiaková Júlia 050714 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 23.98
43 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.05
44 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.22
45 Nováková KarinNováková Karin 070327 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.34
46 Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.71
46 Tomaštíková LianaTomaštíková Liana 070320 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.71
48 Madáková LauraMadáková Laura 051215 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.79
49 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.82
50 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.91
51 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.92
52 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 050825 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.20
53 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.11
54 Péková VeronikaPéková Veronika 061001 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.26
Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNF
Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Laiferová AdelaLaiferová Adela 041227 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 DNF
Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 DNF

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh A (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Nemethová EVANemethová EVA 080101 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.90
2 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.41
3 115 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.88
4 133 Stará LindaStará Linda 100129 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.95
5 110 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.92
6 117 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.09
Celkom 6 pretekárov
Beh B (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Králová KarinKrálová Karin 080101 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.00
2 167 Humlová HanaHumlová Hana 080412 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.61
3 180 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.01
4 166 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.63
5 168 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.32
Celkom 5 pretekárov
Beh C (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.83
2 190 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 27.64
3 164 Grinajová NinaGrinajová Nina 091117 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.36
4 170 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.02
5 188 Lehocká EmmaLehocká Emma 130808 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 35.58
99 Nemethová EVANemethová EVA 080101 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh D (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.54
2 187 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.44
3 172 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.66
4 182 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.68
5 147 Zubčáková EmiZubčáková Emi 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 29.00
Celkom 5 pretekárov
Beh E (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 201 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.52
2 200 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.56
3 214 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.97
4 173 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.71
5 171 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.98
6 213 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.87
Celkom 6 pretekárov
Beh F (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.92
2 210 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.68
3 211 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.10
4 212 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.06
5 152 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.00
6 153 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 32.12
Celkom 6 pretekárov
Beh G (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.11
2 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 27.17
3 155 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.49
4 175 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.55
5 195 Cintulová AgátaCintulová Agáta 090818 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 32.67
Celkom 5 pretekárov
Beh H (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 25.47
2 224 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.11
3 192 Danielová SofiaDanielová Sofia 090122 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 26.47
4 225 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.49
5 193 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 110803 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 31.72
6 199 Včelková PetraVčelková Petra 101112 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 35.88
Celkom 6 pretekárov
Beh I (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17
2 228 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.79
3 203 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.47
4 186 Holková NatáliaHolková Natália 100211 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.10
5 202 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.97
6 208 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.16
Celkom 6 pretekárov
Beh L (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.11
2 209 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.68
3 204 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.24
4 206 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.92
5 174 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.18
6 183 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 30.31
Celkom 6 pretekárov
Beh M (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.96
2 156 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.39
3 160 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.31
4 162 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.63
Celkom 4 pretekári
Beh N (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.72
2 158 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 29.96
3 194 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 30.45
4 226 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.61
5 157 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 31.25
6 159 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 080516 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 31.71
Celkom 6 pretekárov
Beh O (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.06
2 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 25.33
3 232 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.88
4 230 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.90
5 229 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.98
6 198 Lasicová NinaLasicová Nina 111007 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 30.26
Celkom 6 pretekárov
Beh P (so, 4.5.2019 - 09:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.24
2 161 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.86
3 184 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.87
4 227 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.31
Celkom 4 pretekári
Beh Q (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.32
2 165 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37
3 163 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.35
4 136 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 27.70
5 125 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 31.30
6 220 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 31.92
Celkom 6 pretekárov
Beh R (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.36
2 223 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.90
3 105 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.74
4 112 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.85
5 127 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 100308 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.55
MS 176 Martišová LauraMartišová Laura 090116 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.19
Celkom 6 pretekárov
Beh S (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.41
2 108 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.54
3 178 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.25
4 122 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 29.91
5 137 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 30.96
6 140 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 31.35
Celkom 6 pretekárov
Beh T (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
219 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 26.50
1 104 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.88
2 135 Motolová AlexMotolová Alex 090211 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.76
3 116 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.65
4 124 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.74
5 222 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 28.52
6 103 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.10
Celkom 7 pretekárov
Beh U (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.63
2 109 Lea HamranováLea Hamranová 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.24
3 101 Hangya VivienHangya Vivien 101124 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.17
4 143 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 31.67
5 113 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.74
6 141 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 33.44
Celkom 6 pretekárov
Beh V (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vietor: +8.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.36
2 132 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.96
3 114 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.49
4 142 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 28.20
5 123 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.97
Celkom 5 pretekárov
Beh W (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.99
2 121 Koišová PetraKoišová Petra 080315 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.71
3 118 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.89
MS 179 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.82
Celkom 4 pretekári
Beh X (so, 4.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 25.31
2 130 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.80
3 131 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.83
4 221 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.50
5 177 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.24
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.99
2 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.54
3 120 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.63
4 150 Králová KarinKrálová Karin 080101 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 24.00
5 207 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.17
6 216 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 24.24
7 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.41
8 187 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.44
9 201 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.52
10 200 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.56
11 228 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.79
12 104 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.88
13 148 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.92
14 218 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.06
15 154 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.11
16 134 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 25.31
17 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 25.33
18 138 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.36
18 139 Pániková NinaPániková Nina 080707 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.36
20 191 Dinková NatašaDinková Nataša 080503 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 25.47
20 203 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.47
22 108 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.54
23 172 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.66
24 210 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.68
25 215 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.72
26 135 Motolová AlexMotolová Alex 090211 09 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.76
27 149 Hupková StellaHupková Stella 090228 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.83
28 161 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.86
29 144 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.96
30 214 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.97
31 211 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.10
32 169 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.11
32 224 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.11
34 107 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.32
35 165 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37
36 156 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 26.39
37 192 Danielová SofiaDanielová Sofia 090122 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 26.47
38 219 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 26.50
39 167 Humlová HanaHumlová Hana 080412 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.61
40 182 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.68
41 173 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 26.71
42 232 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.88
43 99 Nemethová EVANemethová EVA 080101 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.90
43 230 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.90
43 223 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.90
46 132 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.96
47 229 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 26.98
48 180 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.01
49 212 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.06
50 186 Holková NatáliaHolková Natália 100211 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.10
51 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 27.17
52 109 Lea HamranováLea Hamranová 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.24
53 160 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 27.31
54 163 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.35
55 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.41
56 155 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.49
56 114 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.49
58 162 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.63
59 190 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 27.64
60 116 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.65
61 209 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.68
62 136 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 27.70
63 121 Koišová PetraKoišová Petra 080315 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.71
64 105 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.74
64 124 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.74
66 130 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.80
67 131 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.83
68 112 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.85
69 184 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.87
70 115 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.88
71 133 Stará LindaStará Linda 100129 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.95
72 202 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.97
73 171 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.98
74 152 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 28.00
75 101 Hangya VivienHangya Vivien 101124 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.17
76 142 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 28.20
77 178 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.25
78 227 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 28.31
79 164 Grinajová NinaGrinajová Nina 091117 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.36
80 222 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 28.52
81 127 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 100308 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 28.55
82 213 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.87
83 118 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.89
84 147 Zubčáková EmiZubčáková Emi 091104 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 29.00
85 170 Doffek PetraDoffek Petra 090209 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.02
86 103 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.10
87 204 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.24
88 225 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.49
89 179 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.82
90 122 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 29.91
91 110 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 29.92
91 206 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.92
93 158 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 29.96
94 123 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.97
95 208 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 30.16
96 174 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.18
97 198 Lasicová NinaLasicová Nina 111007 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 30.26
98 183 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 30.31
99 194 Smatanová EmaSmatanová Ema 090617 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 30.45
100 221 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 30.50
101 175 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.55
102 226 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 30.61
103 166 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.63
104 137 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 30.96
105 176 Martišová LauraMartišová Laura 090116 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.19
106 177 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.24
107 157 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 31.25
108 125 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 31.30
109 168 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.32
110 140 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 31.35
111 143 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 31.67
112 159 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 080516 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 31.71
113 193 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 110803 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 31.72
114 220 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 31.92
115 117 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.09
116 153 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 32.12
117 195 Cintulová AgátaCintulová Agáta 090818 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 32.67
118 113 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.74
119 141 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 33.44
120 188 Lehocká EmmaLehocká Emma 130808 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 35.58
121 199 Včelková PetraVčelková Petra 101112 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 35.88
99 Nemethová EVANemethová EVA 080101 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:39.67 11.00
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:40.56 9.00
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 0:41.41 7.00
4 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:41.79 6.00
5 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:44.20 5.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:44.99 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 0:41.12 8.00
2 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 0:44.55 4.00
3 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:50.82
4 Fico AdriánFico Adrián 070605 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 0:58.07
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:47.13 2.00
2 Szorád MichalSzorád Michal 060909 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6