<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Chôdza dráha 500 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 216 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 3:09.17 3.00
2 219 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 19 3:13.74
3 218 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 3:14.65
4 226 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 17 3:16.66
5 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:19.77
6 228 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 3:20.32
7 223 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 3:23.36
8 214 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 3:24.42
9 215 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 3:28.39
10 227 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 18 3:28.50
11 229 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 16 3:28.83
12 225 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:29.65
13 232 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 3:31.67
14 230 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:32.27
15 221 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 3:32.35
16 222 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 3:40.87
17 213 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 3:43.77
18 224 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:44.25
19 220 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 4:05.16
Celkom 19 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 110 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 3:00.21 6.00
2 114 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 3:00.25 5.00
3 99 Nemethová EVANemethová EVA 080101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 3:13.62
4 109 Lea HamranováLea Hamranová 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:14.42
5 120 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:16.27
6 112 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:17.37
7 102 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 3:18.71
8 101 Hangya VivienHangya Vivien 101124 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.47
9 115 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 3:20.67
10 121 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:37.66
11 113 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 3:43.35
12 108 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:43.60
13 117 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20 3:44.10
14 107 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:52.05
15 104 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 3:52.76
16 105 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 3:55.16
17 116 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 3:58.91
18 103 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:00.97
19 118 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 4:01.68
Celkom 19 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 147 Zubčáková EmiZubčáková Emi 091104 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 20 3:04.26 4.00
2 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:10.57 1.00
3 134 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 19 3:13.20
4 127 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 100308 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:19.72
5 135 Motolová AlexMotolová Alex 090211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 3:21.97
6 138 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:32.53
7 148 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 3:34.76
8 144 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 3:35.65
9 131 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 3:39.11
10 133 Stará LindaStará Linda 100129 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 3:39.65
11 130 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 3:40.82
12 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 3:40.89
13 132 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 3:41.15
14 142 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 17 3:41.68
15 143 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 3:48.66
16 140 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:49.28
17 137 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 3:49.60
18 139 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 3:50.36
19 141 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 3:58.65
20 136 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:32.63
Celkom 20 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 161 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 3:09.60 2.00
2 171 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 3:19.64
3 155 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 3:29.66
4 173 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:29.79
5 156 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 19 3:30.31
6 164 Grinajová NinaGrinajová Nina 091117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:35.42
7 165 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:36.42
8 160 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 3:38.38
9 158 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 3:41.12
10 157 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18 3:41.56
11 162 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 3:41.63
12 167 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:45.17
13 174 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 3:49.93
14 169 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:53.49
15 170 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:55.12
16 159 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 080516 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 3:56.68
17 172 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:57.31
18 166 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:57.59
19 168 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:58.27
20 163 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:58.57
Celkom 20 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 187 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:41.88 11.00
2 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 2:48.82 8.00
3 198 Lasicová NinaLasicová Nina 111007 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11 2:59.79 7.00
4 195 Cintulová AgátaCintulová Agáta 090818 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 3:14.80
5 210 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 3:15.30
6 200 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 3:20.87
7 201 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 3:24.11
8 211 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 3:25.51
9 204 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 3:28.80
10 207 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 3:30.94
11 212 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 3:36.52
12 190 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 19 3:36.61
13 209 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 3:37.64
14 202 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:39.61
15 206 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 3:44.23
16 199 Včelková PetraVčelková Petra 101112 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 20 3:46.86
17 203 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:49.20
18 208 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 3:50.36
188 Lehocká EmmaLehocká Emma 130808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS
Celkom 19 pretekárov
Beh 06 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 186 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:44.19 9.00
2 154 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 3:12.86
3 150 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 3:21.49
4 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 3:22.86
5 184 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 3:23.15
6 124 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:31.42
7 182 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 3:34.31
MS 176 Martišová LauraMartišová Laura 090116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:34.58
9 125 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:34.94
10 122 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:35.40
11 153 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 3:35.89
12 123 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:36.20
13 152 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 3:38.98
14 175 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:41.33
15 183 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 3:41.99
16 178 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:42.96
17 180 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 3:43.75
18 177 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 3:45.27
MS 179 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 3:48.92
20 149 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 3:52.04
Celkom 20 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 187 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:41.88 11.00
2 186 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:44.19 9.00
3 196 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 2:48.82 8.00
4 198 Lasicová NinaLasicová Nina 111007 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11 2:59.79 7.00
5 110 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 080806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 3:00.21 6.00
6 114 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 3:00.25 5.00
7 147 Zubčáková EmiZubčáková Emi 091104 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 20 3:04.26 4.00
8 216 Mičániová KatkaMičániová Katka 080122 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 3:09.17 3.00
9 161 Roštárová LeaRoštárová Lea 080725 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 3:09.60 2.00
10 126 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 080417 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:10.57 1.00
11 154 Kocianová LauraKocianová Laura 080618 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 3:12.86
12 134 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 19 3:13.20
13 99 Nemethová EVANemethová EVA 080101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 3:13.62
14 219 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 ŠK JablonicaŠK Jablonica 19 3:13.74
15 109 Lea HamranováLea Hamranová 080523 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:14.42
16 218 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 080605 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 3:14.65
17 195 Cintulová AgátaCintulová Agáta 090818 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 3:14.80
18 210 Csemezová KarolínaCsemezová Karolína 080512 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 3:15.30
19 120 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:16.27
20 226 Šupicová PetraŠupicová Petra 110427 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 17 3:16.66
21 112 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:17.37
22 102 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 3:18.71
23 101 Hangya VivienHangya Vivien 101124 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.47
24 171 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 3:19.64
25 127 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 100308 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:19.72
26 231 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:19.77
27 228 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13 3:20.32
28 115 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 3:20.67
29 200 Jarošová NinaJarošová Nina 080126 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 3:20.87
30 150 Králová KarinKrálová Karin 080101 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 3:21.49
31 135 Motolová AlexMotolová Alex 090211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 3:21.97
32 181 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 3:22.86
33 184 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 3:23.15
34 223 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 3:23.36
35 201 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 080601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 3:24.11
36 214 Bukovská LauraBukovská Laura 080428 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 3:24.42
37 211 Hartlova DanielaHartlova Daniela 080218 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 3:25.51
38 215 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 080403 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 3:28.39
39 227 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 090902 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 18 3:28.50
40 204 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 080508 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16 3:28.80
41 229 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 090821 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 16 3:28.83
42 225 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:29.65
43 155 Holienčinová ZuzanaHolienčinová Zuzana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 3:29.66
44 173 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:29.79
45 156 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína 091026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 19 3:30.31
46 207 Tóthová TimeaTóthová Timea 080522 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18 3:30.94
47 124 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 100619 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:31.42
48 232 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 3:31.67
49 230 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 090827 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:32.27
50 221 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 111031 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 3:32.35
51 138 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 3:32.53
52 182 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 3:34.31
53 176 Martišová LauraMartišová Laura 090116 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:34.58
54 148 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 3:34.76
55 125 Bódiová SimonaBódiová Simona 091223 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:34.94
56 122 Chobotová NatáliaChobotová Natália 100528 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:35.40
57 164 Grinajová NinaGrinajová Nina 091117 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:35.42
58 144 Bezáková ZojaBezáková Zoja 101220 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 3:35.65
59 153 Jančíková BarboraJančíková Barbora 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 3:35.89
60 123 Juríková KatarínaJuríková Katarína 091119 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 3:36.20
61 165 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:36.42
62 212 Hlozáková EliškaHlozáková Eliška 080320 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 3:36.52
63 190 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 19 3:36.61
64 209 Kászová KarolínaKászová Karolína 080412 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 3:37.64
65 121 Koišová PetraKoišová Petra 080315 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:37.66
66 160 Petranská BiankaPetranská Bianka 090630 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 3:38.38
67 152 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 081217 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 3:38.98
68 131 Porubská BarboraPorubská Barbora 080325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 3:39.11
69 202 Balková TeréziaBalková Terézia 080131 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:39.61
70 133 Stará LindaStará Linda 100129 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 3:39.65
71 130 Veľká KarlaVeľká Karla 081001 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 3:40.82
72 222 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 100519 ŠK JablonicaŠK Jablonica 15 3:40.87
73 129 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14 3:40.89
74 158 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 090528 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 3:41.12
75 132 Smolenová AlexandraSmolenová Alexandra 080221 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 3:41.15
76 175 Malá MartinaMalá Martina 100601 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:41.33
77 157 Uhliariková ViktoriaUhliariková Viktoria 090929 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18 3:41.56
78 162 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 080514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 3:41.63
79 142 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 17 3:41.68
80 183 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 3:41.99
81 178 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 3:42.96
82 113 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 3:43.35
83 108 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:43.60
84 180 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 3:43.75
85 213 Bizmarova IsabellaBizmarova Isabella 080515 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 3:43.77
86 117 Vassova ValentínaVassova Valentína 090730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20 3:44.10
87 206 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 3:44.23
88 224 Hudecová KláraHudecová Klára 091021 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 3:44.25
89 167 Humlová HanaHumlová Hana 080412 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:45.17
90 177 Talajková VanessaTalajková Vanessa 090611 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 3:45.27
91 199 Včelková PetraVčelková Petra 101112 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 20 3:46.86
92 143 Kozolková LianaKozolková Liana 101115 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 3:48.66
93 179 Prosmanová KláraProsmanová Klára 090216 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 3:48.92
94 203 Gereková NatáliaGereková Natália 080111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:49.20
95 140 Kozolková MelissaKozolková Melissa 110909 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:49.28
96 137 Bieliková AnnaBieliková Anna 120311 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 3:49.60
97 174 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20 3:49.93
98 139 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 3:50.36
98 208 Šantavá NelaŠantavá Nela 080523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 3:50.36
100 149 Hupková StellaHupková Stella 090228 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 3:52.04
101 107 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:52.05
102 104 Halienková EllaHalienková Ella 090908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 3:52.76
103 169 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:53.49
104 170 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:55.12
105 105 Decsiová LianaDecsiová Liana 100307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 3:55.16
106 159 Ščúryová PatríciaŠčúryová Patrícia 080516 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 3:56.68
107 172 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 080326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:57.31
108 166 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 090915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:57.59
109 168 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:58.27
110 163 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:58.57
111 141 Pastierová AdelaPastierová Adela 081130 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 3:58.65
112 116 Szabó VeronikaSzabó Veronika 090524 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17 3:58.91
113 103 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:00.97
114 118 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 4:01.68
115 220 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 110329 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 4:05.16
116 136 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 4:32.63
188 Lehocká EmmaLehocká Emma 130808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 DNS