<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh A (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:02.69 8.00
2 2 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:13.41
3 32 Németh FilipNémeth Filip 091024 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:14.56
4 1 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:18.31
5 56 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:27.72
6 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:36.41
7 44 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:38.68
8 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:41.94
9 6 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:52.20
10 4 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:53.66
3 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh B (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:57.36
2 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:21.38
3 39 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:26.60
4 35 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:27.51
5 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:27.57
6 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:28.98
7 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:32.17
8 40 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:34.52
9 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 101119 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:35.14
10 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:35.48
11 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 100924 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:37.48
Celkom 11 pretekárov
Beh C (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:58.37 9.00
2 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.51 1.00
3 29 Valent LeoValent Leo 090729 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:13.35
4 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:16.09
5 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:22.23
6 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:23.94
7 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:26.84
8 28 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:29.25
9 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:31.54
10 100 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:32.76
11 31 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:00.58
Celkom 11 pretekárov
Beh D (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:04.63
2 20 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:09.95
3 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:11.26
4 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:18.48
5 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:18.55
6 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:18.78
7 73 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:20.10
8 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:26.52
9 16 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:28.28
10 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:31.87
11 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:34.75
Celkom 11 pretekárov
Beh E (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:06.06
2 51 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:11.29
3 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:14.20
4 49 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:24.60
5 45 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:28.37
6 58 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:32.00
7 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:33.79
8 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:34.56
9 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:34.83
10 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:34.94
11 55 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:35.00
46 Rapant RomanRapant Roman 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh F (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:04.98 6.00
2 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:08.76 4.00
3 66 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:21.78
4 67 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:23.06
5 60 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12 2:24.62
6 Langchald IllésLangchald Illés 091228 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:25.07
7 70 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:26.22
8 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 10 2:30.62
9 68 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:33.98
10 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:38.21
11 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:38.43
12 63 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:45.89
13 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:19.07
Celkom 13 pretekárov
Beh G (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 12 2:11.11
2 81 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 2:15.12
3 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:18.33
4 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:23.27
5 71 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:25.19
6 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:27.34
7 83 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 2:27.89
8 72 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:28.74
9 78 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:31.09
10 75 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:35.31
11 79 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:36.37
12 74 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:37.69
Celkom 12 pretekárov
Beh H (so, 4.5.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:10.30 2.00
2 84 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 2:18.70
3 90 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:20.09
4 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:22.13
5 91 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:38.81
6 86 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:48.85
7 93 Zeman MatúšZeman Matúš 100809 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:52.26
8 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:55.99
9 89 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 3:02.73
10 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 3:12.56
11 85 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 3:39.48
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:57.36
2 22 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 1:58.37 9.00
3 97 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:02.69 8.00
4 21 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:04.63
5 65 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:04.98 6.00
6 59 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:06.06
7 69 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:08.76 4.00
8 20 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:09.95
9 95 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:10.30 2.00
10 24 Bakay ŠimonBakay Šimon 080409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.51 1.00
11 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 12 2:11.11
12 8 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:11.26
13 51 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:11.29
14 29 Valent LeoValent Leo 090729 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:13.35
15 2 Švajda FilipŠvajda Filip 091007 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:13.41
16 47 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:14.20
17 32 Németh FilipNémeth Filip 091024 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:14.56
18 81 Sander LukášSander Lukáš 090308 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 2:15.12
19 26 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:16.09
20 1 Lukács BálintLukács Bálint 090428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:18.31
21 76 Boroš PatrikBoroš Patrik 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:18.33
22 13 Smolen SebastiánSmolen Sebastián 090810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:18.48
23 11 Repiský SlavomírRepiský Slavomír 080131 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:18.55
24 84 Matejov AlexMatejov Alex 110923 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 2:18.70
25 17 Gronsky JakubGronsky Jakub 090717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:18.78
26 90 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:20.09
27 73 Novota AdamNovota Adam 080404 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:20.10
28 37 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:21.38
29 66 Cifra MartinCifra Martin 080208 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:21.78
30 87 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:22.13
31 25 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 100114 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:22.23
32 67 Adamec GregorAdamec Gregor 080429 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:23.06
33 80 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 090112 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 2:23.27
34 7 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:23.94
35 49 Keketi LeonKeketi Leon 080925 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:24.60
36 60 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12 2:24.62
37 Langchald IllésLangchald Illés 091228 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:25.07
38 71 Rapand AlexRapand Alex 080410 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:25.19
39 70 Piši OliverPiši Oliver 080402 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:26.22
40 18 Krumpál OliverKrumpál Oliver 090722 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:26.52
41 39 Sipina MatúšSipina Matúš 080212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:26.60
42 30 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:26.84
43 77 Cservenka KristófCservenka Kristóf 080530 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:27.34
44 35 Hozák DávidHozák Dávid 091016 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:27.51
45 54 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:27.57
46 56 Paúk MartinPaúk Martin 080127 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:27.72
47 83 Novotný DominikNovotný Dominik 080721 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 2:27.89
48 16 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:28.28
49 45 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:28.37
50 72 Róka NoelRóka Noel 080526 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:28.74
51 41 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:28.98
52 28 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:29.25
53 61 Procházka TimotejProcházka Timotej 080223 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 10 2:30.62
54 78 Józsa DávidJózsa Dávid 080602 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:31.09
55 23 Katuščák MichalKatuščák Michal 100707 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:31.54
56 10 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:31.87
57 58 Balaban RomanBalaban Roman 101227 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:32.00
58 38 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:32.17
59 100 Salva AdamSalva Adam 090918 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:32.76
60 57 Lehocký LeonardLehocký Leonard 100822 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:33.79
61 68 Fúska JakubFúska Jakub 080512 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:33.98
62 40 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:34.52
63 48 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:34.56
64 15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 080823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:34.75
65 53 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:34.83
66 50 Kolej OndrejKolej Ondrej 090225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:34.94
67 55 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:35.00
68 34 Podoba GabrielPodoba Gabriel 101119 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:35.14
69 75 Baráth JurajBaráth Juraj 080801 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:35.31
70 42 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:35.48
71 79 Plajer DominikPlajer Dominik 080926 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:36.37
72 96 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:36.41
73 33 Tőrők ŠimonTőrők Šimon 100924 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 2:37.48
74 74 Petho KristiánPetho Kristián 080613 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:37.69
75 64 Katrušin LeoKatrušin Leo 080102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:38.21
76 62 Mlynek MaximMlynek Maxim 081013 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:38.43
77 44 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:38.68
78 91 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:38.81
79 43 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:41.94
80 63 Ligač RolandLigač Roland 080829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:45.89
81 86 Galba AlexGalba Alex 111004 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:48.85
82 6 Hangya RolandHangya Roland 090308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:52.20
83 93 Zeman MatúšZeman Matúš 100809 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 2:52.26
84 4 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:53.66
85 88 Laššo MatúšLaššo Matúš 080812 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:55.99
86 31 Hlava SamuelHlava Samuel 101107 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 3:00.58
87 89 Stašák MarekStašák Marek 091203 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 3:02.73
88 94 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 110927 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 3:12.56
89 205 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 080714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:19.07
90 85 Klásek KarolKlásek Karol 110602 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 3:39.48
3 Svorad OliverSvorad Oliver 080426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 DNS
46 Rapant RomanRapant Roman 110101 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNS