<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2019 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.32 11.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.62 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 17.36 8.00
4 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.06 7.00
5 296 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.84 5.50
6 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.37 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2019 - 13:40) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.84 6.00
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.11 5.00
3 289 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 21.23 3.00
4 283 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.92 2.00
Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky NM
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.32 11.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.62 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 17.36 8.00
4 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.06 7.00
5 296 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.84 5.50
5 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.84 6.00
7 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.11 5.00
8 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.37 3.00
9 289 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 21.23 3.00
10 283 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.92 2.00
11 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky NM