<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 4.5.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 19 545 +0.0 m/s x545  +0.0535  +0.5545--- 11.00
2 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 17 538 +0.6 m/s 538  +0.6511  +0.0522  +0.0538513  +0.0xx 9.00
3 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 16 519 +0.0 m/s 480  +0.0505  +0.0501  +0.8505519  +0.0494  +0.0513  +1.0 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 18 502 +0.3 m/s 502  +0.3466  +0.0498  +0.0502--- 7.00
5 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050313 13 502 +0.1 m/s 415  +0.0459  +0.0441  +0.9459497  +0.0502  +0.1497  +0.6 6.00
6 278 Červený SamuelČervený Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040715 12 489 489xx489xx 5.00
7 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 15 473 +0.0 m/s 466  +0.7x-466473  +0.0xx 4.00
8 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 11 462 +0.0 m/s 453  +0.3452  +0.0447  +0.8453455  +0.0462  +0.0446  +0.0 3.00
9 241 Lobotka MatúšLobotka Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040327 8 453 +0.0 m/s 453  +0.0x451  +0.0453 2.00
10 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 10 423 +0.0 m/s 390  +0.0403  +0.4423  +0.0423 1.00
11 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 4 420 +0.0 m/s 420  +0.0x342  +0.0420
12 292 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
051025 3 410 +0.0 m/s 366  +0.0410  +0.0397  +1.3410
13 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060909 9 400 +0.0 m/s 400  +0.0x394  +0.0400
14 248 Orban KryštofOrban Kryštof
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050511 5 397 +0.2 m/s 355  +0.0330  +0.0397  +0.2397
15 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 7 395 +0.0 m/s 393  +0.0395  +0.0x395
16 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 1 365 +0.0 m/s 365  +0.0358  +0.0x365
17 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071030 6 338 +0.3 m/s 318  +0.0338  +0.3x338
Košút SamuelKošút Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
051215 2 DNS 0.0
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 14 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040111 22 530 +0.0 m/s 526  +0.0510  -0.2512  +0.0526x530  +0.0527  +0.0 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040615 21 524 +0.0 m/s 489  +1.3-524  +0.0524498  +0.0488  +1.4518  +0.0 9.00
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 20 515 +0.0 m/s 453  +1.6x515  +0.0515450  +0.0x493  +0.0 8.00
4 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050512 15 491 +0.0 m/s 442  +1.1453  +0.0-453x491  +0.0480  +0.6 7.00
5 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040904 13 467 +0.6 m/s 434  +0.0444  +0.0467  +0.6467428  +0.0444  -0.1449  +0.0 6.00
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040526 19 466 +0.0 m/s 466  +0.0457  +0.0462  +0.0466450  +0.0-- 5.00
7 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040315 17 436 +1.1 m/s 436  +1.1427  +0.0430  +0.0436429  +0.0x400  +0.0 4.00
8 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 11 428 +0.0 m/s 425  +0.0417  +0.2388  +0.0425406  +0.0428  +0.0408  +0.0 3.00
9 284 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050214 6 422 +2.0 m/s 400  +0.2422  +2.0409  +0.0422 2.00
10 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 9 422 -0.2 m/s x405  -0.1422  -0.2422 1.00
11 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
071012 7 417 +0.2 m/s 364  +0.0417  +0.2417  +0.0417
12 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040428 4 417 +1.1 m/s 394  +1.9417  +1.1384  +0.0417
13 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
060225 12 415 +0.0 m/s x415  +0.0x415
15 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 5 410 +0.0 m/s 410  +0.0344  +0.8342  +0.0410
16 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
040211 18 406 +0.0 m/s 406  +0.0398  +0.0351  +0.0406
17 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 3 399 +1.0 m/s 399  +1.0393  +1.5378  +0.0399
18 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050222 14 390 +0.1 m/s x387  +0.0390  +0.1390
19 Raymonds EllaRaymonds Ella
AK Junior HoličAK Junior Holič
070108 2 342 +1.3 m/s 342  +1.3329  +0.0317  -0.3342
20 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 10 319 +0.0 m/s x319  +0.0x319
21 Luisa KrakouLuisa Krakou
AK Junior HoličAK Junior Holič
071122 1 291 +2.3 m/s 248 -0.2 m/s 291  +2.3247  +1.1248  -0.2291
22 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 8 000 0.0
Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
041014 16 DNS +0.0 m/s 394  +0.5406  +0.0412  +0.0412
Celkom 22 pretekárov