<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 4.5.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 153 156 162 166 168 Body
1 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 6 166 - - o o o - o o o xxx 11.00
2 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 153 o o o o o xxo xxx 9.00
3 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 4 140 xxo o o xxx 8.00
4 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 135 o xo x 7.00
Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 5 DNS
Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 4.5.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 143 146 150 153 156 158 161 164 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 153 o o o o o o xo o xo xxx 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 15 143 - o o xo o o xxx 9.00
3 240 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 143 o o o o o xo xx 8.00
4 Ondrušová PetraOndrušová Petra
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 4 140 o o o xxo o xxx 7.00
5 287 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 140 o o xo o xo xxx 6.00
6 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 13 140 o o o o xxo xxx 5.00
7 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 135 o o xo o xxx 4.00
8 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 2 135 xo o xxo xo xxx 3.00
9 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 9 130 xo o xo xxx 2.00
10 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 130 o xo xxo xx 1.00
11 Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 1 125 o o xxx
12 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 3 125 o xo xxx
13 275 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 125 o xxo xxx
14 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 5 120 o xxx
Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 NM xxx
Celkom 15 pretekárov