<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Nové Zámky (4. 5. 2019)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 4.5.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 247 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:15.92 11.00
2 246 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:18.07 9.00
3 245 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:19.54 8.00
4 241 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:22.25 7.00
5 248 Orban KryštofOrban Kryštof 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:38.02 6.00
6 242 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:42.15 5.00
7 244 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 3:01.81 4.00
243 Hrebík MatejHrebík Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 4.5.2019 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Jó AlízJó Alíz 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:27.52 11.00
2 253 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:31.71 9.00
3 249 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:33.33 8.00
4 251 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:37.67 7.00
5 252 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 2:38.25 6.00
6 256 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:39.81 5.00
MS 259 Berger JúliaBerger Júlia 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:42.66
8 254 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:45.92 4.00
9 258 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 2:47.28 3.00
10 250 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 2:50.37 2.00
11 255 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 2:52.30 1.00
12 261 Šubová AdrianaŠubová Adriana 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12 3:06.98
257 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 13 pretekárov